Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Ech raz, jeszcze raz - recital Aloszy Awdiejewa

od: 23.11.2019 do: 23.11.2019

23 listopada 2019 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się - z okazji 80. urodzin - recital jubileuszowy - pełnego optymizmu i krzewiącego pozytywne wartości i emocje - człowieka-instytucji, człowieka-orkiestry, człowieka kultury i nauki, artysty estradowego, felietonisty, tłumacza poezji, okazjonalnie aktora i... naukowca - profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego, mistrza scenicznego dowcipu - w nowej odsłonie muzycznej - Aloszy Awdiejewa pt. "Ech raz, jeszcze raz".

Artyście towarzyszyć będzie Kazimierz Adamczyk - bas oraz Michał Półtorak - skrzypce.

Alosza Awdiejew nie zwalnia tempa. Przygotował specjalny jubileuszowy recital z okazji swoich 80. urodzin! Artysta postanowił, że w tym jubileuszowym czasie będzie blisko swoich przyjaciół, fanów i miłośników dobrej muzyki. Do współpracy zaprosił wybitnych muzyków - grającego na skrzypcach Michała Półtoraka - szefa muzycznego "Piwnicy pod Baranami", muzyka z którym nagrywał swoje pierwsze płyty oraz kontrabasistę Kazimierza Adamczyka, który od początku towarzyszy Aloszy w artystycznej drodze.

Podczas jubileuszowego recitalu Alosza Awdiejew - wraz z towarzyszącymi muzykami - wyczaruje na gitarze niezwykłe klimaty żydowskich piosenek, rosyjskich romansów, cygańskich pieśni, czy... szemranego półświatka Odessy. To wszystko okrasi znakomitym dowcipem.

Alosza Awdiejew od ponad 50 lat mieszka w Polsce a od ćwierć wieku jest - jak sam żartuje - "legalnym Polakiem z wyboru a nie z przymusu". Dlaczego "legalnym"? Dlatego, że minęło już 25 lat od chwili, kiedy uzyskał polskie obywatelstwo. Związek z Polską zaowocował nie tylko profesurą na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale i pracą artystyczną - wielkimi krokami nadchodzi jubileusz 45-lecia współpracy z krakowską "Piwnicą pod Baranami".

Warto wspólnie z Aloszą świętować urodziny. Warto być uczestnikiem tego niepowtarzalnego wydarzenia. Warto zaśpiewać artyście urodzinowe "150 lat!".

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminami.
Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Rezerwacje niewykupione w wyznaczonym terminie będą anulowane.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


bilety: 90 zł, 80 zł, 70 zł

bilety do nabycia również na www.ebilet.pl
Zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od stycznia 2020 roku na wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle i programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od stycznia do maja. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. ...czytaj więcej...
listopad 2019
  P W Ś C P S N
44 1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)