Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Halvdan. Prawie wiking

od: do:

Plakat przedstawia dwie główne postaci z łukami w rękach na tle gór
„Halvdan. Prawie wiking” przedstawia historię przyjaźni ponad granicami oraz pokazuje jak dzięki współpracy i dobrej woli budować harmonię w trudnych relacjach.

Bohaterowie napotykają szereg trudności, ale siła ich przyjaźni spowoduje, że śmiało zmierzać będą do pogodzenia skłóconych światów.

Seria o Halvdanie i jego przygodach, wydana przez wydawnictwo Mamania, również znalazła rzesze fanów. „Puchar wodza”, „Wilcze serce” oraz „Grób obcego” to trzy tytuły, które uzyskały w Polsce miano bestsellerów dla dzieci.

Dwa światy. Jedna przyjaźń. Wielka przygoda! Kiedy dwa zwaśnione rody walczą o władzę, jedyną nadzieją na rozejm staje się młody Halvdan. Czy tajemnicza Meia pomoże mu odnaleźć zaginiony topór, symbol siły wikingów?

Bohaterowie znanych i uwielbianych książek Martina Widmarka po raz pierwszy na ekranach kin w Polsce!
 
Czy Halvdan jest wikingiem? No, prawie! Niestety na przeszkodzie do zostania wielkim wojownikiem stoi wiele przeciwności losu – brak przyjaciół, ciągnący się w nieskończoność konflikt z wioską po drugiej stronie zniszczonego mostu, a na dodatek mały fizyczny defekt, który jest powodem do żartów ze strony rówieśników... Czy pomimo tych wszystkich przeszkód młody wiking pogodzi skłócone rody?

Ciekawski Halvdan, wbrew zaleceniom starszych, zapuszcza się w nieznane tereny i właśnie tam spotyka niezwykłą Meię, córkę króla wrogiej wioski. Mimo absolutnego zakazu bratania się z przeciwnikiem, szybko zostają przyjaciółmi i zaczynają rozumieć, że trwający konflikt nikomu nie służy. Czy uda się pogodzić upartych władców? I co z tym wszystkim ma wspólnego tajny język, zaginiony topór i góry psującego się jedzenia?

tytuł oryginalny: Halvdan Viking
produkcja: Szwecja 2018
gatunek: familijny, przygodowy
dozwolony: od 6 lat
wersja językowa: dubbing
system wyświetlania: cyfrowy 2D  
czas trwania: 91 minut
reżyseria: Gustaf Åkerblom
scenariusz: Gustaf Åkerblom i Jessica Ask na podstawie książek Martina Widmarka
zdjęcia: Peter Mokrosinski
muzyka: Gaute Storaas
obsada: Vilgot Hedtjärn, Ellinea Siambalis, Peter Haber, Claes Månsson, Nina Zanjani, Torkel Petersson, Ellen Jelinek, Frederik Nilsson, Joel Spira

26.02.2021 godz. 14:00
27.02-4.03.2021 godz. 16:00


bilety: 16 zł (normalny), 14 zł (ulgowy)logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Z powodu obowiązujących w Polsce ograniczeń ( aktualne zasady i ograniczenia ) przesuwa się, na czas nieokreślony, termin wznowienia sprzedaży biletów na wydarzenia przeniesione z 2020 roku i uruchomienia sprzedaży biletów na wydarzenia premierowe 2021 roku, które zostaną ogłoszone w...czytaj więcej...

dzisiaj

marzec 2021
  P W Ś C P S N
09 1 2 3 4 5 6 7
10 8 9 10 11 12 13 14
11 15 16 17 18 19 20 21
12 22 23 24 25 26 27 28
13 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)