Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala

od: 05.01.2019 do: 05.01.2019

5 stycznia 2019 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala, podczas której będzie można usłyszeć największe przeboje operetki i musicalu w wykonaniu Orkiestry Królewskiej „Odessa” oraz solistów i tancerzy Teatru Operetki w Kijowie.

"Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala" będzie podróżą do romantycznego i roztańczonego Wiednia - magicznego świata operetki - w którym rozbrzmiewają radosne walce Johanna Straussa, wspaniałe duety miłosne z najpiękniejszych operetek, gdzie niepodzielnie króluje muzyka, taniec i śpiew.

Podczas koncertu - przygotowanego przez Woytek Mrozek Production - usłyszymy największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek: „Zemsta nietoperza”, „Księżniczka czardasza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Kraina uśmiechu”, arie „Wielka sława to żart”, „Usta milczą dusza śpiewa”, walce „Nad pięknym modrym Dunajem” i „Wiedeńska krew”, polki „Trik Trak”, „Grzmoty i błyskawice” oraz marsze Straussów - m.in. Radeckiego - zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa, jak i współczesną publiczność.

Koncert swoim charakterem nawiązuje wiernie do tradycji wielkich wiedeńskich gali noworocznych. Wspaniali artyści, światowe głosy, bogactwo strojów i taniec par baletowych. To czas karnawału, wspaniałej muzyki, tańca i zabawy.

wykonawcy:    
Miroslaw Krill - dyrygent
Halyna Gregorchak - sopran
Valeria Tulis - sopran
Volodymir Ordynski - tenor
Oleksandr Chuvpylo - tenor
Orkiestra Królewska „Odessa”
tancerze Teatru Operetki w Kijowie

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami. Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.


Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Regulamin internetowej sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez Oświęcimskie Centrum Kultury.

bilety: 70 zł, 60 zł, 50 złDużo kobiet, bo aż trzy - spektakl muzyczno-satyryczny 11 grudnia 2018 roku o godzinie 20:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl muzyczno-satyryczny w wykonaniu Artura Andrusa , Joanny Kołaczkowskiej , Hanny Śleszyńskiej i Magdy Umer pt. "Dużo kobiet, bo aż trzy" . "Dużo kobiet, bo aż trzy" to pełen...czytaj więcej...

dzisiaj

listopad 2018
  P W Ś C P S N
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)