Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Ludzie inteligentni - spektakl komediowy

od: 07.11.2018 do: 07.11.2018

7 listopada 2018 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu: Renaty Dancewicz, Pauliny Holtz, Izabeli Kuny, Szymona Bobrowskiego, Rafała Królikowskiego, Bartłomieja Topy, w reżyserii Olafa Lubaszenki, pt. "Ludzie inteligentni".

"Ludzie inteligentni" to świetnie napisane dialogi - efekt wnikliwej obserwacji autora tekstu - francuskiego dramatopisarza i reżysera Marca Fayeta - bardzo życiowa i przewrotna komedia będącą połączeniem interesujących rozważań o relacjach międzyludzkich, inteligentnego humoru i aktorstwa na najwyższym poziomie.

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, bo kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać "obraz w kalejdoskopie". Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu - jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy... Jego przyjaciele - Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina - mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna - od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. "kto najlepiej wszystko wytłumaczy?". To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej - kryzys jednego związku wywołuje kolejny... Kto kocha ten błądzi.

Ludzie inteligentni | Joyeuses Pâques

tekst: Marc Fayet
przekład: Irma Helt
reżyseria: Olaf Lubaszenko
scenografia: Justyna Woźniak
kostiumy: Tomasz Jacyków
muzyka: Szymon Wysocki
wykonawcy: Renata Dancewicz, Paulina Holtz, Izabela Kuna, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski, Bartłomiej Topa
produkcja: Tito Productions Katarzyna Fukacz i Damian Słonina
premiera: 2017
czas: 80 minut

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami. Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


bilety: 95 zł, 85 zł, 75 złSpełniamy marzenia... Elita New Team China Tour 10 listopada 2018 roku o godzinie 16:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu formacji tanecznych Oświęcimskiego Centrum Kultury i zaprzyjaźnionych szkół tańca pt. "Spełniamy marzenia... Elita New Team China Tour" . Podczas odbywających się 15...czytaj więcej...

dzisiaj

październik 2018
  P W Ś C P S N
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)