Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

VIII Konkurs Plastyczny Lubię smoki

od: 01.06.2018 do: 01.06.2018

1 czerwca 2018 roku o godzinie 16:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie podsumowany VIII Konkurs Plastyczny "Lubię smoki". Konkurs, organizowany w ramach obchodów Dnia Dziecka, adresowany do uczestników w wieku 10-16 lat z terenu powiatu oświęcimskiego, służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży. Wystawa prezentowana będzie do 17 czerwca 2018 roku.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 525 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz - plastyk, Monika Sitek - plastyk, Magdalena Prochowska - plastyk, przyznała równorzędne nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżniła zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie prace 63 autorów.

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-nagrody:


Jakub Mrozik - Szkoła Podstawowa, Grojec
Olga Moskała-Wróbel (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Dominik Noga - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Zuzanna Halska - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Lena Owcarz (2 prace) - Szkoła Podstawowa, Zaborze

-wyróżnienia:

Konrad Krzystoń - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Amelia Matyjasik - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Aleksander Gorczyca - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

-kategoria wiekowa – uczniowie klas VII i gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych:

-nagrody:


Natalia Wojtala - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Laura Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Julia Jekiełek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Mateusz Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Szewczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Gołowieszko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mateusz Miodoński - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Igor Wróbel - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Weronika Boińska - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Zdzisław Adamczyk - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Estera Mej - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Igor Pietras - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Kinga Kokoszka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kajetan Tobiasz - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Ewa Paszek - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Maja Wysoczańska - Oświęcim, Zaborze

-wyróżnienia:

Libusza Czernik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Kaimska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michał Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Brzęk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Konik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Belniak - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Weronika Ptaszyńska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Nicola Żurek - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Kinga Nowobilska - Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Angelika Ćwiklicka - Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Martyna Dyduch - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Sara Gancarczyk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Miłosz Michałek - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Julia Ledwik - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Angelika Enson - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Franciszek Kacorzyk - Sołectwo Stawy Grojeckie

-prace przestrzenne:

-nagrody:


Mateusz Neczek - Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
Amelia Pawełczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Franciszek Foks - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Wojciech Snażyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Izabela Folga - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Franciszek Kacorzyk - Sołectwo Stawy Grojeckie

Autorzy prac wyróżnieni zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie:

Julia Głogowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Aleksandra Jaśkowska - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Małgorzata Inglot - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Aleksandra Kutarbo - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Maria Kalemba - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Marlena Kocierz - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Zuzanna Stachowicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Lena Sawicka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Patrycja Mitoraj - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Paulina Klęczar - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Natalia Niegel - Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
Miłosz Buliński - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mikołaj Buliński - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Jedynowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Emilia Jachna - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michalina Kumańska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Belniak - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Gomułka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Hutny - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mikołaj Para - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Paulina Wojtaszewska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Paulina Budzińska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Gabriela Kuszneruk - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Piotr Pudaś - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Lena Kokoszka - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Pióro - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Antoni Starzyński - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Liliana Kirejczyk - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Oliwia Racięcka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Amelia Kowalczyk - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Gabriela Formas - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Alicja Szurmiak - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Emilia Bugańska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Inez Nosal - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Stanisław Ptaszyński - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim 
Natalia Mańka-Paluch - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Alicja Mróz - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Małgorzata Płaczek - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Katarzyna Pietrańska - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Zofia Goraus - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Iga Drobina - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sandra Stachura - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Znaleźniak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Klaudia Brandys - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Urszula Czebotar - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Karolina Kokoszka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sandra Gargacz - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Gabriela Kawczak - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Eliza Święcicka - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Radosław Wysogląd - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Nikola Piprek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kinga Konik - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kacper Kożuch - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Aleksandra Toporek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Hanna Mendyk - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Lena Paluchowska - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Emilia Łuszczkiewicz - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Wiktoria Czyżycka - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Adam Kozak - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Aleksandra Pinazza - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Emilia Szczygieł - Szkoła Podstawowa, Zaborze


XIV Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy - nocne kino plenerowe 23 czerwca 2018 roku o godzinie 21:23 na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się - tradycyjnie na powitanie lata i wakacji - plenerowa projekcja filmowa - w ramach XIV Oświęcimskiego Kinowego Ogródka Plenerowego . Na plenerowym ekranie pojawią się dwa filmy: ...czytaj więcej...

dzisiaj

maj 2018
  P W Ś C P S N
18 1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)