Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Lubię smoki 2018 - wystawa pokonkursowa

od: do:

W dniach od 1 do 17 czerwca 2018 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa VIII Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs "Lubię smoki", organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka - adresowany do uczestników w wieku 10-16 lat z terenu powiatu oświęcimskiego - służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 525 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz - plastyk, Monika Sitek - plastyk, Magdalena Prochowska - plastyk, przyznała równorzędne nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżniła zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie prace 63 autorów.

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-nagrody:


Jakub Mrozik - Szkoła Podstawowa, Grojec
Olga Moskała-Wróbel (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Dominik Noga - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Zuzanna Halska - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Lena Owcarz (2 prace) - Szkoła Podstawowa, Zaborze

-wyróżnienia:

Konrad Krzystoń - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Amelia Matyjasik - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Aleksander Gorczyca - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

-kategoria wiekowa – uczniowie klas VII i gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych:

-nagrody:


Natalia Wojtala - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Laura Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Julia Jekiełek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Mateusz Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Szewczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Gołowieszko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mateusz Miodoński - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Igor Wróbel - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Weronika Boińska - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Zdzisław Adamczyk - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Estera Mej - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Igor Pietras - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Kinga Kokoszka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kajetan Tobiasz - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Ewa Paszek - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Maja Wysoczańska - Oświęcim, Zaborze

-wyróżnienia:

Libusza Czernik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Kaimska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michał Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Brzęk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Konik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Belniak - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Weronika Ptaszyńska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Nicola Żurek - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Kinga Nowobilska - Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Angelika Ćwiklicka - Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Martyna Dyduch - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Sara Gancarczyk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Miłosz Michałek - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Julia Ledwik - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Angelika Enson - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Franciszek Kacorzyk - Sołectwo Stawy Grojeckie

-prace przestrzenne:

-nagrody:


Mateusz Neczek - Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
Amelia Pawełczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Franciszek Foks - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Wojciech Snażyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Izabela Folga - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Franciszek Kacorzyk - Sołectwo Stawy Grojeckie

Autorzy prac wyróżnieni zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie:

Julia Głogowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Aleksandra Jaśkowska - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Małgorzata Inglot - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Aleksandra Kutarbo - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Maria Kalemba - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Marlena Kocierz - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Zuzanna Stachowicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Lena Sawicka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Patrycja Mitoraj - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Paulina Klęczar - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Natalia Niegel - Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
Miłosz Buliński - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mikołaj Buliński - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Jedynowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Emilia Jachna - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michalina Kumańska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Belniak - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Gomułka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Hutny - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mikołaj Para - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Paulina Wojtaszewska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Paulina Budzińska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Gabriela Kuszneruk - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Piotr Pudaś - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Lena Kokoszka - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Pióro - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Antoni Starzyński - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Liliana Kirejczyk - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Oliwia Racięcka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Amelia Kowalczyk - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Gabriela Formas - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Alicja Szurmiak - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Emilia Bugańska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Inez Nosal - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Stanisław Ptaszyński - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim 
Natalia Mańka-Paluch - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Alicja Mróz - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Małgorzata Płaczek - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Katarzyna Pietrańska - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Zofia Goraus - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Iga Drobina - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sandra Stachura - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Znaleźniak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Klaudia Brandys - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Urszula Czebotar - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Karolina Kokoszka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sandra Gargacz - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Gabriela Kawczak - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Eliza Święcicka - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Radosław Wysogląd - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Nikola Piprek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kinga Konik - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kacper Kożuch - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Aleksandra Toporek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Hanna Mendyk - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Lena Paluchowska - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Emilia Łuszczkiewicz - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Wiktoria Czyżycka - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Adam Kozak - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Aleksandra Pinazza - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Emilia Szczygieł - Szkoła Podstawowa, Zaborze
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny


Sztuka na ekranie Nasze Kino zaprasza od września do grudnia 2018 roku na dwa cykle filmów o sztuce - "Art Beats" i "Wystawa na ekranie" . "Rafael. Bóg sztuki" / "Art Beats" 3.09.2018 "Hitler kontra Picasso i reszta" / "Art Beats" ...czytaj więcej...

dzisiaj

październik 2018
  P W Ś C P S N
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)