Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

logo ock
Szanowni Państwo!

w związku z obostrzeniami związanymi z limitowaniem liczby uczestników podczas wydarzeń artystycznych, w instytucjach kultury, z wyłączaniem z dopuszczanego limitu osób zaszczepionych, prosimy o zapoznanie się z regulaminem wewnętrznym Oświęcimskiego Centrum Kultury dotyczącym możliwości weryfikacji osób niewliczających się w limity osób przebywających na terenie instytucji kultury podczas wydarzeń biletowanych/niebiletowanych i imprez organizowanych przez Oświęcimskie Centrum Kultury.

W związku z powyższym uczestnicy wydarzeń mają możliwość złożenia Oświadczenia woli - zgody osoby chcącej dobrowolnie okazać paszport covidowy oraz okazania dobrowolnie i z własnej inicjatywy do wglądu organizatorowi paszportu covidowego.

W przypadku zakupu biletów online i zadeklarowania chęci okazania paszportu covidowego prosimy o zaznaczenie w formularzu, przy dokonywaniu transakcji opcji zaszczepienia, wypełnienie Oświadczenia woli - zgody osoby chcącej dobrowolnie okazać paszport covidowy oraz przyniesienie go wraz z paszportem na wydarzenie, na które zostanie zakupiony bilet. Oświadczenie można również wypełnić przed wydarzeniem.

Osoby, które dokonywać będą zakupu biletów w kasie OCK mogą wypełnić i złożyć oświadczenie w kasie oraz okazać paszport covidowy podczas dokonywania transakcji.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie sytuacji.

Regulamin w zakresie możliwości weryfikacji osób niewliczających się w limity osób przebywających na terenie instytucji kultury podczas organizowanych wydarzeń i imprez.

KASA CZYNNA
poniedziałek, czwartek, piątek | godz. 15:00-19:00
wtorek, środa | godz. 11:00-15:00
sobota, niedziela | na godzinę przed planowaną imprezą
oraz na godzinę przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link


bilety w sprzedaży w OCK
22 stycznia
odbędzie się koncert Teresy Werner. Teresa Werner Jest autorką tekstów, a w swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym. Występowała na scenach największych teatrów świata, m.in. w Carnegie Hall i na Broadwayu. Koncertowała na kilku kontynentach - w Europie, Afryce, Azji, Ameryce Północnej. W 1991 roku reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Bilet na koncert jest doskonałym prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
4 lutego
zagra zespół "Raz, Dwa, Trzy" należący już do klasyki - występujący od ponad trzydziestu lat - którego prostota i szczerość trafia do każdego, z koncertem pt. "Raz, dwa, trzy... dzieści lat jak jeden koncert!". Zespół w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Przez te wszystkie lata zespół zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA.

bilety w sprzedaży w OCK
6 lutego
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, pierwszy z czterech, zaplanowanych w 2022 roku, recitali fortepianowych w wykonaniu Anny Lipiak i Grzegorza Niemczuka. Pierwszy z recitali, pt. "Miłość w muzyce", wykona Anna Lipiak. Pianistce towarzyszył będzie, ze słowem o muzyce, Grzegorz Niemczuk. Recital "Miłość w muzyce" inspirowany jest miłością i jej różnymi obliczami. W programie znajdą się utwory Klary i Roberta Schumannów opisujące wielkie romantyczne uczucie, Fryderyka Chopina opiewające marzenia i wielkie uczucie oraz legendarna historia mitologicznej miłości Orfeusza i Eurydyki opisana piękną i wzruszającą muzyką Christopha Wilibalda Glucka.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
12 lutego
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Barbary Kurdej-Szatan/Katarzyny Ucherskiej, Damiana Kulca, Antoniego Pawlickiego, Piotra Grabowskiego/Marcina Perchucia i Artura Barcisia, pt. "Porwanie" o... człowieku, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów, bo człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny. Może wtedy dopuścić się zupełnie nierozsądnych czynów...

bilety w sprzedaży poza OCK
18 lutego
odbędzie się stand-up Piotrka Szumowskiego pt. "Enzymy i Pioruny". Piotrek Szumowski - Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?).

bilety w sprzedaży w OCK
25 lutego
- nie po raz pierwszy - zagoszczą bohaterki przebojowego spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy pt. "Klimakterium... i już". Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się same uporać. A w grupie zawsze raźniej. Spektakl ilustruje w sposób humorystyczny, jak różnymi sposobami można sobie poradzić z problemami. Jedne bohaterki chcą się poddać terapii hormonalnej, inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku ćwiczeń gimnastycznych... Spektakl złożony jest z wielu piosenek wplecionych w akcję.

bilety w sprzedaży w OCK
26 lutego
pojawią się bohaterki drugiej części kultowego spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy pt. "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał". Wydawało się, że w temacie... klimakterium zostało powiedziane już wszystko. Na szczęście nie! Elżbieta Jodłowska powróciła z nowym hitem! "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" powstał na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Część z nich pojawiła się w "Klimakterium... i już", ale do tego zacnego grona dołączyły nowe artystki - wszystkie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 marca
odbędzie się koncert w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio, pt. "The Queen Symphonica". To najnowszy projekt Woytek Mrozek Production, który powstał na podstawie największych przebojów legendarnej grupy "Queen". Projekt ten odznacza się różnorodnością i bogactwem brzmienia, rytmu, koloru, harmonii i melodyjności muzyki grupy "Queen". Podczas dwugodzinnego koncertu zostanie zaprezentowanych 21 największych przebojów zespołu.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
20 marca
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Anny Muchy, Jakuba Wonsa/Anny Korcz, Michała Sitarskiego, Katarzyny Cichopek/Magdaleny Smalary, Wojciecha Medyńskiego/Jakuba Wonsa, Bogdana Kalusa pt. "Przygoda z ogrodnikiem". To spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej...

bilety w sprzedaży w OCK
25 marca
w spektaklu, o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie,pt. "Być jak Elizabeth Taylor" wystąpią Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie. Miała tylko siedmiu mężów, ale ślub brała aż osiem razy. Miłość Elizabeth Taylor do dwukrotnego męża Richarda Burtona niosła życie poza konwenansami. Kochali się i nienawidzili, zdradzali i nie potrafili bez siebie żyć...

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
2 kwietnia odbędzie się spektakl komediowy pt. "Cudowna terapia" w wykonaniu Dominiki Ostałowskiej, Dariusza Kordka i Artura Pontka. To komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Małżeństwo to niebo czy piekło? Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa...

bilety w sprzedaży poza OCK
23 kwietnia wystąpi Antoni Syrek Dąbrowski ze stand-upem pt. "Życie" oraz Łukasz Kowalski z programem "I tak się powoli żyje".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
13 maja
odbędzie się spektakl komediowy w wykonaniu Daniela Olbrychskiego i Tomasza Karolaka pt. "Niespodziewany powrót". To gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię. Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira. Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne. Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli Tomasz Karolak.


sobota
22.01 godz. 17:00 Koncert Teresy Werner

piątek
4.02 godz. 19:30 "Raz, dwa, trzy... dzieści lat jak jeden koncert!" - koncert zespołu "Raz, Dwa, Trzy"

niedziela
6.02 godz. 18:00 "Miłość w muzyce" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
sobota
12.02 godz. 16:00, 19:00 "Porwanie" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Barbary Kurdej-Szatan/Katarzyny Ucherskiej, Damiana Kulca, Antoniego Pawlickiego, Piotra Grabowskiego/Marcina Perchucia i Artura Barcisia, w reżyserii Artura Barcisia

piątek
18.02 godz. 19:00 "Enzymy i Pioruny" - stand-up Piotrka Szumowskiego

piątek
25.02 godz. 18:00 "Klimakterium... i już" - muzyczny spektakl komediowy

sobota
26.02 godz. 18:00 "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" - muzyczny spektakl komediowy

sobota
5.03 godz. 19:00 Koncert "The Queen Symphonica" w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio

niedziela
20.03 godz. 16:00, 19:00 "Przygoda z ogrodnikiem" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Anny Muchy, Jakuba Wonsa/Anny Korcz, Michała Sitarskiego, Katarzyny Cichopek/Magdaleny Smalary, Wojciecha Medyńskiego/Jakuba Wonsa, Bogdana Kalusa
piątek
25.03 godz. 19:00 "Być jak Elizabeth Taylor" - spektakl w wykonaniu Małgorzaty Foremniak, Pawła Deląga, Martyny Kliszewskiej i Jakuba Przebindowskiego

sobota
2.04 godz. 17:00 "Cudowna terapia" - spektakl komediowy w wykonaniu Dominiki Ostałowskiej, Dariusza Kordka i Artura Pontka

sobota
23.04 godz. 18:00 "Życie" - stand-up Antoniego Syrka-Dąbrowskiego i program "I tak się powoli żyje" Łukasza Kowalskiego

piątek
13.05 godz. 18:00 "Niespodziewany powrót" - spektakl komediowy w wykonaniu Daniela Olbrychskiego i Tomasza Karolaka

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 12 online 14 grudnia 2021 roku został wydany dwunasty numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 25 stycznia 2022 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

styczeń 2022
  P W Ś C P S N
52 1 2
01 3 4 5 6 7 8 9
02 10 11 12 13 14 15 16
03 17 18 19 20 21 22 23
04 24 25 26 27 28 29 30
05 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)