Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

XVI Moje marzenia 2012

od: do:

W dniach od 31 maja do 17 czerwca 2012 roku (podsumowanie konkursu 31 maja o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa XVI Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje marzenia" organizowanego przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka.

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych 409 prac plastycznych. Jury w składzie: Angelika Bassara-Borowczyk – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, Arleta Uroda – plastyk, po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 89 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:

Adam Romański, Samorządowe Przedszkole „Złota Rybka”, Zator
Agata Świętek, Samorządowe Przedszkole „Złota Rybka”, Zator
Martyna Gibas, Miejskie Przedszkole nr 18, Oświęcim
Szymon Kukuła, Dom Kultury, Kęty
Wiktoria Dąbrowska, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Ślimak, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Olga Nowak, Samorządowe Przedszkole „Złota Rybka”, Zator
Natalia Radwańska, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Anna Mayerberg, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kinga Trzaska, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Katarzyna Pietrańska, Miejskie Przedszkole  nr 16, Oświęcim
Dominik Piechura, Przedszkole Samorządowe, Brzezinka

-wyróżnienia III stopnia:

Natalia Małkus, Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Katarzyna Kamyk, Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Patrycja Porębska, Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Aleksandra Langner, Miejskie Przedszkole nr 17, Oświęcim
Anna Gierek, Samorządowe Przedszkole „Złota Rybka”, Zator
Dominika Leszczyńska, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Jurkiewicz, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-kategoria wiekowa – dzieci z klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:

Maja Kubińska, Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Oświęcimiu”, Oświęcim
Zuzanna Kulig, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Nicola Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Wiktoria Szombara, Dom Kultury, Kęty
Wiktoria Stawowczyk, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Marcelina Płonka, Zespół Szkół w Graboszycach, Zator
Roksana Oczkoś, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze

-wyróżnienia II stopnia:

Filip Kacorzyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Dominika Fajer, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Dominika Gałuszko, Szkoła Podstawowa, Babice
Magdalena Puchała, Samorzadowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Klaudia Michalak, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Karolina Zając, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Balcerek, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Milena Michałek, Dom Kultury, Kęty

-wyróżnienia III stopnia:

Dobromiła Głogowska, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mateusz Gryszan, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Miłosz Momot, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Izabela Knapik, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Martyna Bartecka, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Ewa Paszek, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Norbert Urbańczyk, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Filip Żurek, Dom Kultury, Kęty

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:

Patrycja Jabłońska, Szkoła Podstawowa, Rajsko
Andrzej Jabłoński, Szkoła Podstawowa, Rajsko
Laura Bacik, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Bartecka, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Arkadiusz Noster, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś
Filip Michałkiewicz, Dom Kultury, Kęty
Dominika Ligęza, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś

-wyróżnienia II stopnia:

Zofia Ryś, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Sandra Kawalec, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Łukasz Żmuda, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Aleksandra Konik, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Agata Kołodziej, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Agnieszka Odrobina, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

Katarzyna Wapiennik, Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Bielany
Aleksandra Dąbrowska, Zespól Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś
Weronika Procner, Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
Natalia Wejnerd, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś
Izabela Kuśmierz, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Jakub Kamyk, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

Maja Kryza, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Monika Kwaśny, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Małgorzata Inglot, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Homoncik, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Paulina Kwaśny, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Śmiechowska, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wojciech Domżał, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Karolina Drabczyk, Młodzieżowy Dom Kultury Oświęcim
Katarzyna Adamus, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 
Natalia Krzyżecka, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Mydlarz, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Obrzut, Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Szymon Wilczak, Miejskie Przdszkole nr 16, Oświęcim
Gabriela Borowczyk, Miejskkie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Anna Urbańczyk, Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Katarzyna Pater, Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Zuzanna Szostek, Miejskie Przedszkole nr 18, Oświęcim
Kacper Spadek, Miejskie Przedszkole nr 18, Oświęcim
Martyna Gibas, Miejskie Przedszkole nr 18, Oświęcim
Weronika Nagi, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Karolina Drabczyk, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Karolina Smoleń, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Gabriela Ryczko, Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
Aleksandra Juda, Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
Natalia Pidło, Miejskie Predszkole nr 7, Oświęcim
Zofia Żwawa, Samorządowe Przedszkole „Złota Rybka”, Zator
Roksana Folga, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia, Zator
Julia Palichleb, Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Klaudia Jarnot, Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Wiktoria Smrek, Przedszkole Samorządowe, Brzezinka
Amelia Noszka, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Klaudia Michalak, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Natalia Nowobilska, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Karolina Zając, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Justyna Domasik, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Krawczyk, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Patryk Bruzda, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Krzystoń, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Langner, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Urszula Czebotar, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Paulina Kała, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Adrian Żyła, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Agnieszka Odrobina, Oswięcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Czarnik, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Gembala, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kacper Pelo, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Ewelina Szewczuk, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Kornelia Żyła, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Weronika Lisowska, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Dominika Spiesz, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Izabela Bromnik, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Dominika Spiesz, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Magdalena Majkut, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Mateusz Gryszan, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Julia Wieczorek, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Lidia Jastrzębiowska, Szkoła Podstawowa, Rajsko
Julia Ledwik, Szkoła Podstawowa, Rajsko
Magdalena Rembiesa, Szkoła Podstawowa, Rajsko
Emilia Piechota, Zespół Szkolno-Przedszkony nr 1, Osiek
Julia Adamus, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Anna Górkiewicz, Zespół Szkolno-Przedszkony w Głębowicach, Osiek
Paula Kryta, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Martyna Kubińska, Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Oświęcimiu”, Oświęcim
Maja Mendyk, Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Oświęcimiu”, Oświęcim
Adrianna Rządkowska, Dom Kultury, Kęty
Alicja Sordyl, Dom Kultury, Kęty
Patrycja Wójcik, Dom Kultury, Kęty
Martyna Szlachta, Dom Kultury, Kęty
Julia Antończyk, Dom Kultury, Kęty
Natalia Wawro, Zespół Szkół w Graboszycach, Zator
Andżelika Nikliborc, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach, Osiek
Anna Górkiewicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach, Osiek
Monika Witkowska, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś
Rafał Kondal, Zespól Szkół nr 1, Oświęcim
Izabela Chodacka, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Jagoda Boba, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Aleksandra Mech, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Aleksandra Tobiczyk, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Grzegorz Wójcicki, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Konstancja Włoszek, Zespół Szkolno–Gimnazjalny w Bielanach, Nowa Wieś
Zuzanna Kubica, Zespół Szkolno–Gimnazjalny w Bielanach, Nowa Wieś
Aleksandra Matla, Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Zofia Strzała, Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Julia Iwanicka,  Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Milena Cudzich, Grojec
Magdalena Pawlik, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia, Zator
Natalia Pawlik, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia, Zator
Sara Łaboz, Regionalny Osrodek Kultury Doliny Karpia, Zator



Zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od stycznia 2020 roku na wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle i programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od stycznia do maja. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. 28...czytaj więcej...
styczeń 2020
  P W Ś C P S N
01 1 2 3 4 5
02 6 7 8 9 10 11 12
03 13 14 15 16 17 18 19
04 20 21 22 23 24 25 26
05 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)