Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

Moje marzenia 2013

od: do:

W dniach od 31 maja do 16 czerwca 2013 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XVII Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka. 

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych 277 prac plastycznych.

Jury w składzie: Anna Kaczmarczyk – artysta plastyk, Agnieszka Kobielusz – plastyk, Katarzyna Krawczyk – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznało wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 52 autorów.

cztery równorzędne nagrody:

1.Gabriela Urbańczyk, 6 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
2.Wiktoria Wójcik, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Antonina Białas, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Aleksandra Papuga, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5, Brzeszcze

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:

1.Marta Jurkiewicz, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Wiktoria Czyżycka, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Kinga Mazgaj, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
4.Emilia Kotlarczyk, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
5.Szymon Wilczak, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

1.Aneta Cinal, 5 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
2.Katarzyna Winnicka, 6 lat – Dom Kultury, Kęty
3.Julia Królikowska, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Emilia Hutny, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Olga Moskała, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Szymon Wabik, 6 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

1.Kinga Grzegorczyk, 5 lat – Jawiszowice
2.Maciej Paluch, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
3.Zuzanna Stachowicz, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
4.Amelia Matyjasik, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice

-kategoria wiekowa – dzieci z klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Sandra Kucharska, 8 lat – Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
2.Sebastian Nowak, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
3.Karolina Drabczyk, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
4.Joanna Mydlarz, 9 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
5.Karolina Bryłka, 9 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
6.Patrycja Markiewicz, 9 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek

-wyróżnienia II stopnia:


1.Michał Wanat, 9 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
2.Bernard Tabaka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
3.Michalina Łabuzek, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Urszula Morawska, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
5.Julia Palichleb, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
6.Adrian Czuba, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
7.Patrycja Kluska, 10 lat – Zespól Szkół nr 1, Oświęcim

-wróżnienia III stopnia:


1.Maja Adamowicz, 7 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
2.Karolina Żak, 9 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
3.Kacper Gondzik, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
4.Monika Marsowicz, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Weronika Olszewska, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
6.Igor Pietruczenko, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
7.Natalia Małkus, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
8.Marcelina Dusik, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 
9.Maja Chojnacka, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
10.Paulina Domżał, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Kinga Borycka, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
2.Sonia Kawka, 13 lat - Szkoła Podstawowa, Rajsko
3.Julia Kołodziej, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
4.Karol Surowiec, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
5.Angelika Nikliborc, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
6.Aleksandra Tobiczyk, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:


1.Marcel Gąsiorek, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedsskolny nr 1, Osiek
2.Justyna Kukla, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
3.Gabriela Twardowska, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
4.Marta Tobiasz, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Beata Paprzyca, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Kacper Walkarz, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
2.Zuzanna Stachowicz, 5 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
3.Amelia Matyjasik, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
4.Lena Jasińska, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
5.Karolina Bednarz, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
6.Zuzanna Bogunia, 11 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
7.Aneta Cinal, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
8.Alicja Sikora, 6 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Graboszyce
9.Paulina Babińska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
10.Martyna Sambak, 7 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
11.Natalia Pidło, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
12.Wiktoria Ciuk, 5 lat – Rajsko
13.Julia Uroda, 9 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
14.Patryk Bruzda, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
15.Aleksandra Langner, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
16.Zuzanna Krzystoń, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
17.Wiktoria Wójcik, 8 lat Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
18.Wiktoria Domasik, 9 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
19.Kajetan Wierzbicki, 8 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
20.Oliwia Żmudka, 7 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
21.Mariusz Majda, 10 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
22.Bartosz Wojtala, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
23.Michał Jekiełek, 13 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
24.Natalia Domasik, 11 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
25.Karolina Bogacka, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
26.Wiktoria Żurek, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
27.Kinga Jarnot, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
28.Wiktoria Razowska, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
29.Natalia Krzyżecka, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
30.Joanna Lichańska, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
31.Bartłomiej Zemlik, 9 lat – Dom Kultury, Kęty
32.Aleksandra Pędrys, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
33.Radosław Wasztyl, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
34.Jagoda Wokurka, 7 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
35.Maja Kubińska, 7 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
36.Weronika Lieber, 9 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
37.Miłosz Sadkowski, 7 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
38.Szymon Całus, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
39.Julia Bagier, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
40.Joanna Kiryluk, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
41.Aleksandra Semper, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 
42.Igor Pietruczenko, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
43.Maja Kryza, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
44.Aleksander Żubrowski, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
45.Antonina Syska, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
46.Aldona Kordek, 11 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
47.Aleksandra Oleś, 12 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
48.Weronika Palusińska, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
49.Joanna Haczek, 9 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
50.Igor Kozak, 8 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
51.Emilia Ślimak, 7 lat – Brzezinka
52.Nikola Borycka, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko


Zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od stycznia 2020 roku na wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle i programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od stycznia do maja. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. 22...czytaj więcej...
styczeń 2020
  P W Ś C P S N
01 1 2 3 4 5
02 6 7 8 9 10 11 12
03 13 14 15 16 17 18 19
04 20 21 22 23 24 25 26
05 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)