Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

Moje marzenia 2014

od: do:

W dniach od 30 maja do 22 czerwca 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XVIII Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Konkurs "Moje marzenia" - o zasięgu powiatowym - organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka i skierowany jest do dzieci pragnących przedstawić swoje marzenia.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 576 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz – plastyk, Barbara Kuźniar-Cudzich – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznała wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowała do udziału w pokonkursowej wystawie prace 66 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Julia Królikowska, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Mikołaj Lach, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
3.Aleksandra Saternus, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
4.Lena Jasińska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
5.Magdalena Mąsior, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:


1.Barbara Moczulska, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
2.Julia Januszyk, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
3.Maja Urbańczyk, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
4.Amelia Górkiewicz, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
5.Zuzanna Stachowicz, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
6.Anna Sikora, 6 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce
7.Adrianna Skawińska, 5 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce
8.Julia Korzec, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
9.Zuzanna Konopka, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

1.Dominika Czerwik, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Weronika Szojda, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Jan Pyrdoł, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Jan Czuj, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Joanna Strycharska, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Harmęże
6.Seweryn Tyran, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Harmęże
7.Kinga Mazgaj, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
8.Amelia Matyjasik, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
9.Lena Jasińska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
10.Julia Żabińska, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
11.Franciszek Zemła, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
12.Barbara Moczulska, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
13.Aniela Jugas, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
14.Wiktoria Ciuk, 6 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko

-kategoria wiekowa – dzieci z klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Wiktoria Wójcik, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Marta Jurkiewicz, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Kinga Konik, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Kamila Waliczek, 7 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
5.Sandra Lewandowska, 7 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
6.Edyta Lasek, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
7.Miłosz Sadkowski, 8 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
8.Gabriela Urbańczyk, 7 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
9.Jakub Wolas, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

-wyróżnienia II stopnia:

1.Natalia Małkus, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
2.Karol Kapusta, 9 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek
3.Oliwia Nalepa, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek
4.Szymon Tokarski, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Edyta Lasek, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
6.Gabriela Urbańczyk, 7 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
7.Szymon Tokarski, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
8.Amelia Pawełczyk, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
9.Zuzanna Bednarczuk,9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
10.Zuzanna Budka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
11.Joanna Kobosko, 8 lat - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wróżnienia III stopnia:

1.Anna Mayerberg, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
2.Marta Kocimska, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Daria Sporysz, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
4.Jakub Wolas, 8 lat – Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
5.Jakub Marchewka, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
6.Radosław Wasztyl, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
7.Aleksandra Filipowicz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
8.Maciej Gwiazdoń, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
9.Olimpia Bąba, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
10.Aleksandra Kwarciak, 8 lat - Zespół Szkół, Graboszyce

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Maja Wyrobek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
2.Marcelina Dusik, 12 lat – Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
3.Martyna Biziorek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkony nr 1, Osiek
4.Vittoria Condorelli, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
5.Tomasz Majda, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
6.Wiktoria Kozak, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
7.Monika Marsowicz, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
8.Magdalena Skraba, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
9.Klaudia Tyran, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
10.Krzysztof Bębenek, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wyróżnienia II stopnia:

1.Weronika Palka, 10 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
2.Paulina Plata, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
3.Kinga Kondal, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Patryk Leśniak, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
5.Honorata Marusza,13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
6.Oliwia Staroń, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
7.Kinga Kublińska, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
8.Aleksandra Homoncik, 10 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka
9.Wiktoria Korbel, 10 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wyróżnienia III stopnia:


1.Kacper Fajer, 10 lat, Oświęcim
2.Dominik Żabiński, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
3.Oliwia Naglik, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
4.Wiktoria Borycka, 10 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
5.Krzysztof Kołacz, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
6.Gabriela Formas, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
7.Karolina Pater, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
8.Anna Wrona, 11 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
9.Maciej Płatek, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
10.Michał Daszkiewicz, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
11.Antonina Białas, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim 

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Ola Sekunda, 7 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
2.Antonina Skrzyniarz, 4 lata – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
3.Paulina Babińska, 7 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce
4.Amelia Kręt, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
5.Hanna Wojciechowska, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
6.Wiktoria Ryszka, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Rajsko
7.Amelia Korczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Zasole
8.Kinga Grzegorczyk, 5 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
9.Emilia Kotlarczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
10.Szymon Moc, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
11.Zuzanna Jurkiewicz, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
12.Zuzanna Halska, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
13.Antoni Mucha, 6 lat – Przedszkole nr 2, Chełmek
14.Vanessa Banaś, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
15.Weronika Szczepańska, 8 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
16.Wiktoria Wójcik, 9 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
17.Natalia Pierkiel, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
18.Oliwia Juśkiewicz, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
19.Daria Kusak – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
20.Kajetan Wierzbicki, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
21.Natalia Wojtala, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
22.Kacper Kramarczyk, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
23.Maksymilian Dudek, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
24.Julia Mrozik, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
25.Anna Brózda, 12 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
26.Dariusz Żmudka, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
27.Paula Kryta, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
28.Martyna Żak, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
29.Sajmon Gieras, 8 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
30.Maciej Piekiełko, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
31.Angelika Wrona, 9 lat – Dom Kultury, Kęty
32.Aleksandra Piętka, 9 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
33.Julia Stachura, 11 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
34.Miłosz Michałek, 10 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
35.Joanna Kiryluk, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
36.Michał Piotrowski, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
37.Michał Lichański, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
38.Maja Kryza, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
39.Wiktoria Dąbrowska, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
40.Kamila Kramarczyk, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
41.Weronika Cichy, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 
42.Alicja Spiechowicz, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
43.Natalia Klęczar, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
44.Dominika Jęczała, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
45.Emilia Ciosek, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
46.Oskar Waliczek, 8 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
47.Klaudia Tyran, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
48.Krzysztof Bębenek, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
49.Patrycja Zielińska, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
50.Tymoteusz Krawczyk, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
51.Angelika Enson, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
52.Julia Kozdroń, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
53.Amelia Wojtas, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
54.Emilia Olejarz, 9 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
55.Maja Mendyk, 10 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
56.Jakub Zając, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
57.Maciej Alencynowicz, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
58.Olga Bieniek, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
59.Martyna Nicieja, 12 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
60.Aleksandra Moskal, 11 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
61.Anna Kulak, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
62.Julia Kołodziej, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
63.Patrycja Markiewicz, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
64.Gabriela Twardowska, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
65.Miriam Szafraniec, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka
66.Maciej Sulikiewicz, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka


Zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od stycznia 2020 roku na wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle i programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od stycznia do maja. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. 22...czytaj więcej...
styczeń 2020
  P W Ś C P S N
01 1 2 3 4 5
02 6 7 8 9 10 11 12
03 13 14 15 16 17 18 19
04 20 21 22 23 24 25 26
05 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)