Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

Moje marzenia 2018 - wystawa pokonkursowa

od: do:

W dniach od 1 do 17 czerwca 2018 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XXII Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Konkurs "Moje marzenia", organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka, adresowany jest do dzieci z terenu powiatu oświęcimskiego pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 585 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz - plastyk, Monika Sitek - plastyk, Magdalena Prochowska - plastyk, przyznała równorzędne wyróżnienia I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie prace 41 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:


Szymon Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Wojciech Gąsiorek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Zofia Kolarczyk - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Alan Mizia - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Martyna Strojek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Emilia Suska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Kacper Wojnar - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Adam Marcinkowski - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Patrycja Witek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Emilia Orłoś - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kinga Chalcarz - Przedszkole Samorządowe, Rajsko
Paweł Wykręt - Przedszkole Samorządowe, Rajsko

-wyróżnienia III stopnia:

Jakub Brońka - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Natasza Makuch - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Anna Sala - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Amelia Pinacy - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Maria Pojałowska - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Maja Groszek - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Alicja Pietraszko - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim

-kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


Ksenia Klęczar - Szkoła Podstawowa, Grojec
Szymon Spisak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Nadia Gawrońska-Mersztain - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Doległo - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Gosko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Daria Kruk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Kryza - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Miłosz Naglik - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Natalia Niemiec - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Oliwia Zeman - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Karolina Korczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Maja Nicieja - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Kruk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Heleńka Drzyżdzyk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Juda - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Gabriela Ptak (2 prace) - Szkoła Podstawowa, Rajsko

-wyróżnienia III stopnia:

Anna Sikora - Szkoła Podstawowa, Graboszyce
Antoni Luranc - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Emilia Zięba - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Michał Zajas - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Zofia Pieszko - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Piotr Górniak - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Patrycja Porębska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Mikołaj Olejarz - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Wojciech Bulla - Szkoła Podstawowa, Rajsko

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


Adrianna Zembaty - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Martyna Kokoszka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Alicja Mądrala - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Michał Lichański - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Nicola Żurek - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Angelika Szewczyk - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Wiktoria Kovacs (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Guja - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Pióro - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Kokoszka - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Rafał Garstka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Karolina Zając - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Miłosz Sadkowski - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Jagoda Kaczyńska - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

Jakub Gara - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Patryk Chrapkiewicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Pola Syska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Maja Poznańska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Karolina Szmigiel - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Oliwia Kołacz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Pola Kras - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kinga Konik - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gabriela Formas - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Filip Ptaszyński - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Bartosz Oczkowski - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim

Autorzy prac wyróżnieni zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie:

Lena Ciągała - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Weronika Lisowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Marcin Jarek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Katarzyna Kotula - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Nikola Nadolska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Franciszek Matusyk - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Natalia Domasik - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Amelia Świergosz - Szkoła Podstawowa, Graboszyce
Michał Szczepaniak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Łukasz Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Milena Wysogląd - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Bartosz Tlałka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kalina Boroń - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Aurelia Mika - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Julia Gembala - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Nicola Michalska - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Katarzyna Janik - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Dominik Heród - Miejskie Przedszkole nr 18, Oświęcim
Julia Milowska - Miejskie Przedszkole nr 18, Oświęcim
Kiara Gosiaczewska - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Martyna Strojek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Wiktor Maroszek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Matylda Kwadrans - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Selin Tulgar - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wiktoria Wojtala - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Hanna Dudka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Nina Rydzoń - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Natalia Nowak - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Oliwia Zalewska - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Natalia Stachura - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Klaudia Stańczyk - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Kalina Kozera - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Jakub Grzybowski - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Selena Wrzalik - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Natalia Cholewka (2 prace) - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Dawid Żmuda - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Izabella Olszewska - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Bartosz Oczkowski - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Natasza Jankowska - Samorządowe Przedszkole, Polanka Wielka
Aleksandra Wójcik - Samorządowe Przedszkole, Polanka Wielka
Zofia Nalepa - Samorządowe Przedszkole, Polanka Wielka


Jesień w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od września 2018 roku na kolejne wydarzenia artystyczne - spektakle, koncerty, programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od września do grudnia 2018 roku . Informacje o innych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej...czytaj więcej...
czerwiec 2018
  P W Ś C P S N
22 1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)