Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

XXIII Moje marzenia 2019 - wystawa pokonkursowa

od: do:

W dniach od 1 do 14 czerwca 2019 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 15:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XXIII Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Konkurs "Moje marzenia", organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka, adresowany jest do dzieci z terenu powiatu oświęcimskiego pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Do udziału w konkursie zostały nadesłane 292 prace plastyczne.

Komisja w składzie: Danuta Kazimierczak - plastyk, Martyna Paluchiewicz-Łabaj - artysta, Magdalena Prochowska - plastyk, przyznała równorzędne wyróżnienia I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie prace 76 autorów.

- kategoria wiekowa - dzieci w wieku przedszkolnym

- wyróżnienia I stopnia


Izabela Piękoś - Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 8, Kęty
Dawid Grubka - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Alan Mizia - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Agata Krawczyk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kacper Nowak - Oświęcim

- wyróżnienia II stopnia

Hanna Szłapa - Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 8, Kęty
Julia Kołodziejczyk - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Leon Kożuch - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Oliwier Lasek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Martyna Mendrala - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

- wyróżnienia III stopnia

Liliana Gibas - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Martyna Kopacz - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Aleksandra Kubiesa - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Anna Rydzoń - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Liwia Drabek - Przedszkole Samorządowe, Poręba Wielka

- kategoria wiekowa - uczniowie klas I-III

- wyróżnienia I stopnia


Karolina Kramarczyk - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Amelia Drąg - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kamila Drąg - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Anita Kowalik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Karolina Kożuch - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Alicja Sidorowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Milena Łozińska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

- wyróżnienia II stopnia


Oliwia Kozieł - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Małgorzata Jezierska (2 prace) - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Anita Kowalik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Sylwia Nowak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

- wyróżnienia III stopnia

Maciej Pawlusiak - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Kornelia Bartyzel - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Krynicka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Tomala - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Oliwia Zeman - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kornelia Kos - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Sobczuk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Wójcicka -  Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

- kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI

- wyróżnienia I stopnia


Marcin Jarek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Alicja Mądrala - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Agnieszka Wija - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

- wyróżnienia II stopnia

Wiktoria Głogowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Patrycja Kopiasz - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Anna Balon - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Jan Żydzik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kovacs (2 prace) - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Ryszard Klimas - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Joanna Janik - Szkoła Podstawowa, Rajsko

- wyróżnienia III stopnia

Oliwia Fik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Karpicka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Amelia Smołkowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Mrozik - Szkoła Podstawowa, Bielany
Emilia Kozioł - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Pola Syska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Amelia Jakubowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Zofia Frączek - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Anna Jakubik - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Oliwier Smolin - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Katarzyna Żak - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim

Autorzy prac wyróżnieni zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie

Lena Chmielec - Babice
Karol Potocki - Szkoła Podstawowa, Babice
Rozalia Bajer - Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Julia Piwowarska - Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Lena Ciągała - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Anastazja Ochmańska - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Aniela Cebula - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Milena Czakańska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Patrycja Smoter - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Karolina Szmigiel - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Damian Wyka - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Adriana Zembaty - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Adrianna Skawińska - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Marcelina Czyrwik - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Klaudia Gabryś - Dom Kultury, Kęty
Jakub Chyb - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kaja Głuszek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Zuzanna Chowaniec - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Karolina Kramarczyk - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Helena Drzyżdżyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Milena Kusiak (2 prace) - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Emilia Krawczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Natalia Radwańska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Stanclik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Antonina Michniak - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Michał Musiał - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Alicja Nowak - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Zofia Skirka - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Jan Tomala - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Aleksander Tomczyk - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Liliana Adamowicz - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Oliwia Barcik - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Byrska - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Duda - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Elena Kozłowska - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Nikola Szyjka - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Natalia Buchta - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Noemi Jakubiec - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Lichota - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Nicieja - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Małgorzata Stetkiewicz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Karolina Treszczyńska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zofia Majkucińska - Publiczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego, Kęty
Szymon Olejarz - Publiczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego, Kęty
Antoni Piekiełko - Publiczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego, Kęty
Gabriela Kuszneruk - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Zuzanna Klima - Szkoła Podstawowa nr 3, Oświęcim
Amelia Chodorowicz - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Antonina Grelowska - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Jagoda Grochal - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Weronika Skoczek - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Emilia Ścierska - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Emilia Zięba - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wojciech Baranowski - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Oliwia Kołacz - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Emilia Lewandowska - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Tymoteusz Babiuch - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Adrian Gałgan - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Adam Grzywacz - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Dominika Malewska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Szymon Marcinowski - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Magda Mierzwińska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Krzysztof Miłoń - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Pola Moskała - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Laura Paluch - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Lena Pawela - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Aleksandra Romanek - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Mikołaj Szymański - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Antoni Tobiczyk - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Matylda Wacławek - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Iga Zarzycka - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Natalia Cholewka - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Iwona Dębska - Szkoła Podstawowa w Laskowej, Zator
Anna Kozak - Szkoła Podstawowa w Laskowej, Zator

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny


Święto Miasta Oświęcim 2019 Święto Oświęcimia to święto grodu i jego mieszkańców. Okazja do przypomnienia bogatej historii i tradycji miasta, jak również do wspólnej wspaniałej zabawy. Z okazji Święta Miasta Oświęcim w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta sesja Rady Miasta. Na stadionie Miejskiego...czytaj więcej...
sierpień 2019
  P W Ś C P S N
31 1 2 3 4
32 5 6 7 8 9 10 11
33 12 13 14 15 16 17 18
34 19 20 21 22 23 24 25
35 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)