Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

kalendarz imprez OCK

od: 02.11.2017 do: 31.12.2017



18-19.11 godz. 9:00-17:00 Wystawa kanarków i ptaków egzotycznych

21.11 godz. 14:00 "Wielkie kolekcje i muzea" - wykład Janusza Wałka w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

21.11 godz. 16:30 "Coś z niczego" - warsztaty twórczej aktywności dla dzieci w wieku szkolnym

24.11 godz. 12:00 "Plener z klasą" - spotkanie przy poplenerowej wystawie malarstwa uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej

24.11 godz. 18:00 "Oman. Biało-niebieska kraina pełna zapachów i achów" - spotkanie z podróżnikiem Leszkiem Szczasnym z cyklu "Spotkania przy globusie"

24.11 godz. 18:00 "Maciej Fortuna Słowiański - koncert w wulkanie" KONCERT ODWOŁANY - ZWROT BILETÓW W KASIE OCK

26.11 godz. 18:00 "Selfie.com.pl" - spektakl komediowy w wykonaniu Julii Kamińskiej, Doroty Pomykały, Filipa Bobka, Mirosława Baki lub Roberta Gonery w zmiennej obsadzie

28.11 godz. 9:00 "Skąpiec" - spektakl dla młodzieży (bilety w placówkach oświatowych)

28.11 godz. 14:00 "Dacia, Dacja, czy Drakula" - wykład Andrzeja Pasławskiego w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
29.11 godz. 8:30, 10:15 "Karolcia" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)

29.11 godz. 12:00 "Dzieci z dworca ZOO" - spektakl dla młodzieży w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)

30.11 godz. 8:30, 10:10 "Nowe szaty króla" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte (bilety w placówkach oświatowych)

30.11 godz. 11:50 "O lwie, czarownicy i starej szafie" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte (bilety w placówkach oświatowych)

30.11 godz. 16:00 "Mali Giganci Nauki" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 7-12 lat
30.11 godz. 17:00 "Już nie zapomnisz mnie" - recital Tomasza Stockingera - impreza zamknięta dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Oświęcimiu - wstęp za wejściówkami

30.11 godz. 18:30 "Impresje malarskie Grupy na Zamku - Razem Spontanicznie Tworzymy Kulturę" - finisaż wystawy

1.12 godz. 18:00 "Pomoc domowa" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie

2.12 godz. 16:00 "Wigilijna noc Piotrusia" - spektakl mikołajkowy połączony ze spotkaniem z Mikołajem dla dzieci powyżej 5 roku życia

3.12 godz. 19:00 "Jeszcze Polska Muzyka" - koncert finałowy VIII edycji cyklu w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej w Krakowie w ramach projektu Kultura 50/50

5.12 godz. 14:00 "Wielkie kolekcje i muzea" - wykład Janusza Wałka w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
5.12 godz. 16:30 "Razem z mamą, razem z tatą" - warsztaty twórczej aktywności dla dzieci z rodzicami

6.12 godz. 17:00 Spotkanie z Mikołajem dla dzieci do 5 roku życia

9.12 godz. 10:00 "Tajemnica szklanej szklanki" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład dr inż. Alicji Kot-Niewiadomskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego (Uczelnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kolbego 8)

9.12 godz. 11:30 "Skąd się bierze piasek w piaskownicy" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład dr inż. Alicji Kot-Niewiadomskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego (Uczelnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kolbego 8)

9.12 godz. 18:00 "Kłamstwo" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie): Joanny Liszowskiej/Izabeli Kuny, Mileny Suszyńskiej/Adriany Kalskiej, Piotra Szwedesa/Wojciecha Malajkata, Mikołaja Roznerskiego/Sambora Czarnoty

10.12 godz. 9:30-17:00 Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy

11.12 godz. 18:00 "Punkt widzenia" - recital Ireny Santor

12.12 godz. 14:00 "Kurator sądowy a system probacji" - wykład dr. Andrzeja Świerczka w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
14.12 godz. 18:00 "Jasełkowisko" - przedstawienie w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu

15.12 godz. 9:00, 12:00 "Balladyna" - spektakle dla młodzieży w wykonaniu Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku (bilety w placówkach oświatowych)

16.12 godz. 17:00 "Ostatnie takie trio" - program Kabaretu Ani Mru-Mru

19.12 godz. 9:30 "Zimowe nutki" - Artystyczne Spotkania Przedszkolaków - spotkanie pierwsze

19.12 godz. 16:30 "Coś z niczego" - warsztaty twórczej aktywności dla dzieci w wieku szkolnym

22-26.12 Oświęcimskie Centrum Kultury nieczynne

31.12 Sylwestrowy pokaz sztucznych ogni - parking przed Oświęcimskim Centrum Kultury

5.01 godz. 17:00 "Kolęda Razem" - wspólne kolędowanie

6.01 godz. 19:00 "Koncert Wiedeński - Gala Johanna Straussa" - koncert w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO, solistów - Johanna Kruka, Alyony Kysteniovej, Ruslana Zinevycha, Ivany Komarevich oraz baletu

11.01 XIII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

13.01 godz. 11:00 "Przepis na dinozaura" (grupa wiekowa 6-9 lat i 10-12 lat) - wykład dr. Andrzeja Boczarowskiego w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego (Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

14.01 godz. 10:00 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

20.01 godz. 18:00 "Gwiazdo świeć, kolędo leć" - koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego, Włodzimierza Korcza i Warsaw Opera Quartet

21.01 godz. 17:00 "Czego nie widać" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie

25-27.01 18. Międzynarodowy Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka"

4.02 godz. 18:00 Koncert Teresy Werner

10.02 godz. 18:00 "Scenariusz dla trzech aktorów" - spektakl w wykonaniu Andrzeja Grabowskiego, Mikołaja Grabowskiego i Jana Peszka

17.02 godz. 18:00 "7" - koncert zespołu "Voo Voo"

20.02 godz. 19:00 "Grupa MoCarta" w programie "XX-lecie. Dzieła wybrane"

7.03 godz. 18:00 "Babski Kabaret. Old Spice Girls!" - Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Emilia Krakowska

11.03 godz. 17:00 "Koncert Wiedeński" - koncert w wykonaniu Kameralnego Zespołu Straussowskiego w składzie - Emilia Zawisza, Klaudyna Wąsiewicz i Andrzej Tulik i solistów - Katarzyny Staroń i Jędrzeja Tomczyka

17.03 godz. 18:00 "To się nadaje do Kabaretu!" - program Kabaretu Smile

18.03 godz. 18:00 "Imię" - spektakl komediowy w wykonaniu Małgorzaty Foremniak, Doroty Krempy, Szymona Bobrowskiego, Wojciecha Malajkata i Mateusza Banasiuka/Marcina Hycnara

14.04 godz. 18:00 "Najdroższy" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie

21.04 godz. 17:00 "Śmiechokalipsa" - program Kabaretu Nowaki

12.05 godz. 18:00 "Święta polskie" - program Kabaretu Jurki

18.05 godz. 19:00 "Mój ulubiony Młynarski" - koncert Piotra Machalicy



Kłamstwo - spektakl komediowy 9 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie): Joanny Liszowskiej / Izabeli Kuny, Mileny Suszyńskiej / Adriany Kalskiej, Piotra Szwedesa / Wojciecha Malajkata, Mikołaja Roznerskiego / Sambora Czarnoty...czytaj więcej...

dzisiaj

listopad 2017
  P W Ś C P S N
44 1 2 3 4 5
45 6 7 8 9 10 11 12
46 13 14 15 16 17 18 19
47 20 21 22 23 24 25 26
48 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)