Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

kalendarz imprez OCK

od: 02.11.2019 do: 31.12.2020



12.12 godz. 8:30 "Little Red Riding Hood" - spektakl w języku angielskim (bilety w placówkach oświatowych)12.12 godz. 10:30 "Peter Black" - spektakl w języku angielskim (bilety w placówkach oświatowych)

12.12 godz. 17:00 "Sukienka taka jak ja" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."12
12.12 godz. 19:00 "Arctic Vagabond. 78⁰N Svalbard - Arktyczna wyprawa na Spitsbergen" - "Spotkanie przy globusie" z Olą i Bartkiem

13.12 godz. 17:00 65 lat Klubu Filatelistów i Numizmatyków - spotkanie jubileuszowe

14.12. godz. 10:00 "Jedna planeta - wiele kultur" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Ewy M. Walewskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

14.12 godz. 11:30 "Jedna planeta - wiele kultur" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Ewy M. Walewskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)
15.12 godz. 16:00 "Cirque de volaille!" - program Kabaretu Ani Mru-Mru

16.12 godz. 16:15 "Poczta Świętego Mikołaja" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
16.12 godz. 17:00 "Apetyt na święta" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."

17.12 godz. 14:00 "Sztuka jako...", cz. 4 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku | po wykładzie spotkanie opłatkowe

18.12 godz. 17:00 "Charytatywny Pokaz Artystyczny dla Basi" - Teatr "Na Stronie", duet Zuzanna Bratek i Anna Walancik, Happy Choir Skłodowska, kiermasz ozdób świątecznych, słodki poczęstunek | dochód przeznaczony na leczenie i rehabilitację Barbary Warzechy - podopiecznej Fundacji Słoneczko

4.01 godz. 19:00 "Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala" - koncert w wykonaniu w wykonaniu New Opera Kiev Orchestra oraz solistów kijowskiej sceny operetkowej i operowej

5.01 godz. 17:00 Gala wręczenia Nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbego

7.01 "Akademia Pana Kleksa" - spektakl organizowany przez Krakowską Agencję Artystyczną (bilety w placówkach oświatowych)

7.01 godz. 14:00 "Przemoc domowa i jak na nią reagować" - wykład Danuty Poważy w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
9.01 XV Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

10.01 godz. 18:00 "Kolęda Razem" - wspólne kolędowanie z udziałem Chóru Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, uczestników zajęć wokalnych Osiedlowego Domu Kultury Zasole, Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim Hajduki oraz zasiadających na widowni mieszkańców miasta

11.01 godz. 10:00 "Parzybroda, pyry z gzikiem i fafernuchy, czyli... przy polskim stole" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład dra Andrzeja Stasiaka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

11.01 godz. 11:30 "Parzybroda, pyry z gzikiem i fafernuchy, czyli... przy polskim stole" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład dra Andrzeja Stasiaka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

11.01 godz. 18:00 "Czworo do poprawki" - spektakl komediowy z Teatru Imka w Warszawie w wykonaniu Katarzyny Herman, Piotra Machalicy, Agnieszki Sienkiewicz i Marcina Korcza

12.01 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13.01 godz. 16:15-17:30 "Zapach goździków i pomarańczy" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"

14.01 godz. 14:00 "Sztuka jako...", cz. 5 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

14.01 godz. 16:30 "Kobieta z klasą" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
15.01 godz. 15:00 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 18 w Oświęcimiu

17.01 godz. 15:15 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Niepublicznego Przedszkola "Tęczowe Przedszkole" w Oświęcimiu
19.01 godz. 17:00 Koncert Teresy Werner

20.01 godz. 10:00 "Poszła Ola do... muzeum" - turniej przedszkolaków z cyklu "Poszła Ola do..."

21.01 godz. 14:00 "Jakość życia seniora" - wykład dr Soni Grychtoł w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

21.01 godz. 16:30 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 7 w Oświęcimiu

22.01 godz. 18:00 Koncert muzyki klasycznej w wykonaniu orkiestry "Orchester 1756"

23.01 godz. 15:30 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Niepublicznego Przedszkola "Bajka" w Oświęcimiu

24.01 godz. 15:30 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 16 w Oświęcimiu

26.01 godz. 16:00 Koncert w wykonaniu nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu

28.01 godz. 14:00 "Co jedli starożytni Rzymianie" - wykład dr Aleksandry Klęczar w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

28.01 godz. 19:00 "Grupa MoCarta wśród gwiazd" - program kabaretowo-muzyczny

30.01-1.02 19. Międzynarodowy Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka"
3-7.02 Ferie zimowe z Oświęcimskim Centrum Kultury

7.02 godz. 16:30 "Czarnoksiężnik z Krainy Oz" - spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej "Niezależna" w Chełmku w ramach ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury

8.02 godz. 18:00 "Czarno to widzę, czyli wymieszani posortowani" - spektakl komediowy z Teatru My w wykonaniu Katarzyny Glinki, Ewy Kasprzyk, Patricii Kazadi, Stefano Terrazzino, Piotra Zelta i Lesława Żurka

11.02 godz. 9:00 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Niepublicznego Przedszkola "Przygoda" w Oświęcimiu

12.02 "Makbet" - spektakl w wykonaniu Teatru Cracovia (bilety w placówkach oświatowych)
15.02 godz. 18:00 Koncert fortepianowy Dmitry'ego Shishkina i Reed Connection Quartet

19.02 godz. 15:30 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 15 w Oświęcimiu

20.02 "Lekcje w kinie" - program edukacyjny dla dzieci i młodzieży (bilety w placówkach oświatowych)

20.02 godz. 18:00 Koncert karnawałowy w wykonaniu Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków pod dyrekcją Przemysława Drabczyka

22.02 Karnawałowy Bal Seniorów

23.02 godz. 16:00 Międzynarodowy Festiwal Iluzji "Champions of Illusion"

24.02 godz. 17:00 "Harmonia piękna" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
26.02 godz. 8:30, 10:15 "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - spektakle w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)

26.02 godz. 12:00 "Hobbit. Tam i z powrotem" - spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)

28.02 "Pan Tadeusz" - spektakl organizowany przez Krakowską Agencję Artystyczną (bilety w placówkach oświatowych)
29.02 godz. 18:00 "Seks nocy letniej" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie

2.03 "Tajemniczy ogród" - spektakl organizowany przez Krakowską Agencję Artystyczną (bilety w placówkach oświatowych)
3.03 godz. 8:20, 10:00 "O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku" - spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń (bilety w placówkach oświatowych)

3.03 godz. 11:50 "W 80 dni dookoła świata" - spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń (bilety w placówkach oświatowych)
8.03 godz. 18:00 "Koncert Galowy - Krzesimir Dębski zaprasza" - koncert w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Kameralnej "Impressione" pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego oraz solistów - Mileny Lange i Adama Szerszenia

9.03 "Królowa Śniegu" - spektakl w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)

9.03 "Legendy warszawskie" - spektakl w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)
11.03 "Jaś i Małgosia" - spektakl w wykonaniu Wrocławskiego Teatru In-Art (bilety w placówkach oświatowych)
13.03 godz. 9:00 "Dziady" - spektakl w wykonaniu Teatru Cracovia (bilety w placówkach oświatowych)

13.03 godz. 12:00 "Tango" - spektakl w wykonaniu Teatru Cracovia (bilety w placówkach oświatowych)
14.03 godz. 17:00 "Tu i teraz!" - program Kabaretu Smile

15.03 godz. 16:00, 18:30 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy z Teatr Gudejko w Warszawie w wykonaniu Jowity Budnik, Katarzyny Herman/Katarzyny Ankudowicz, Karoliny Sawki, Artura Barcisia/Andrzeja Zielińskiego, Rafała Królikowskiego i Zdzisława Wardejna

21.03 godz. 19:00 "30 lat jak jeden koncert..." - koncert zespołu "Raz Dwa Trzy"

29.03 godz. 19:00 Koncert "Muzyka zespołu Queen symfonicznie" w wykonaniu chóru i orkiestry "Alla Vienna"

30.03 godz. 19:00 "Kolacja pożegnalna" - spektakl komediowy z Teatru Komedia w Warszawie w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej, Janusza Chabiora i Piotra Gąsowskiego

18.04 godz. 18:00 "Atrament z nutą maliny" - koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

24.04 godz. 18:30 "Koncert Wiedeński" - przeboje Straussa, arie i duety z operetek wiedeńskich w wykonaniu solistów - Anny Ciereszko i Tomasza Tracza oraz Kameralnego Zespołu Straussowskiego w składzie: Emilia Zawisza, Klaudyna Wąsiewicz, Piotr Łukaszczyk i Andrzej Tulik

26.04 godz. 18:00 "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie" - koncert Michała Bajora

23.05 godz. 20:00 Premierowy program Kabaretu Hrabi





Zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od stycznia 2020 roku na wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle i programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od stycznia do maja. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. ...czytaj więcej...

dzisiaj

lipiec 2019
  P W Ś C P S N
27 1 2 3 4 5 6 7
28 8 9 10 11 12 13 14
29 15 16 17 18 19 20 21
30 22 23 24 25 26 27 28
31 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)