Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

kalendarz imprez OCK

od: 27.12.2019 do: 30.06.2020



28.01 godz. 14:00 "Co jedli starożytni Rzymianie" - wykład dr Aleksandry Klęczar w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

28.01 godz. 19:00 "Grupa MoCarta wśród gwiazd" - program kabaretowo-muzyczny

30.01-1.02 19. Międzynarodowy Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka"
30.01 godz. 18:00 "Od nocy do nocy" - koncert filmowo-musicalowy w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz inaugurujący 19. Międzynarodowy Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka"

do 9.02 Ferie zimowe z Oświęcimskim Centrum Kultury

2.02 godz. 15:00-18:00 Spotkanie z Grupą Rekonstrukcji Historycznej Milites - w ramach Ferii zimowych z fantastyką | Oświęcimskim Klubem Fantastyki

4.02 godz. 14:00 "Czasy roślin" - wykład Urszuli Zajączkowskiej w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
7.02 godz. 16:30 "Czarnoksiężnik z Krainy Oz" - spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej "Niezależna" w Chełmku w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury

8.02 godz. 18:00 "Czarno to widzę, czyli wymieszani posortowani" - spektakl komediowy z Teatru My w wykonaniu Katarzyny Glinki, Ewy Kasprzyk, Patricii Kazadi, Stefano Terrazzino, Piotra Zelta i Lesława Żurka

10.02 godz. 17:00 "Podaruj mi trochę słońca" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
11.02 godz. 9:00 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Niepublicznego Przedszkola "Przygoda" w Oświęcimiu

12.02 "Makbet" - spektakl w wykonaniu Teatru Cracovia (bilety w placówkach oświatowych)

15.02 godz. 10:00 "Gry wideo - sztuka czy rozrywka?" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład dra Adama Adryska w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

15.02 godz. 11:30 "Czy film ma swój język?" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład dra Adama Adryska w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

15.02 godz. 18:00 Koncert fortepianowy Dmitry'ego Shishkina i Reed Connection Quartet

18.02.2020 godz. 14:00 "Słynne mezalianse" - wykład Bogny Wernichowskiej | po wykładzie wernisaż Ewy Stec w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
19.02 godz. 15:30 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 15 w Oświęcimiu

19.02 godz. 18:00 "Zimbabwe i Malawi są OK!" - "Spotkanie przy globusie" z Robertem Gondkiem

20.02 "Lekcje w kinie" - program edukacyjny dla dzieci i młodzieży (bilety w placówkach oświatowych)

20.02 godz. 18:00 Koncert karnawałowy w wykonaniu Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków pod dyrekcją Przemysława Drabczyka

22.02 Karnawałowy Bal Seniorów

23.02 godz. 16:00 Międzynarodowy Festiwal Iluzji "Champions of Illusion"

24.02 godz. 17:00 "Harmonia piękna" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
25.02 godz. 14:00 "Sztuka jako...", cz. 6 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

26.02 godz. 8:30, 10:15 "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - spektakle w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)

26.02 godz. 12:00 "Hobbit. Tam i z powrotem" - spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)

28.02 "Pan Tadeusz" - spektakl organizowany przez Krakowską Agencję Artystyczną (bilety w placówkach oświatowych)
29.02 godz. 18:00 "Seks nocy letniej" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie Uwaga! Zmiana terminu - spektakl przeniesiony na 7 marca

2.03 "Tajemniczy ogród" - spektakl organizowany przez Krakowską Agencję Artystyczną (bilety w placówkach oświatowych)
3.03 godz. 8:20, 10:00 "O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku" - spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń (bilety w placówkach oświatowych)

3.03 godz. 11:50 "W 80 dni dookoła świata" - spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń (bilety w placówkach oświatowych)

7.03 godz. 18:00 "Seks nocy letniej" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie Uwaga! Zmiana terminu - spektakl przeniesiony z 29 lutego

8.03 godz. 18:00 "Koncert Galowy - Krzesimir Dębski zaprasza" - koncert w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Kameralnej "Impressione" pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego oraz solistów - Mileny Lange i Adama Szerszenia

9.03 "Królowa Śniegu" - spektakl w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)

9.03 "Legendy warszawskie" - spektakl w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)
11.03 "Jaś i Małgosia" - spektakl w wykonaniu Wrocławskiego Teatru In-Art (bilety w placówkach oświatowych)
13.03 godz. 9:00 "Dziady" - spektakl w wykonaniu Teatru Cracovia (bilety w placówkach oświatowych)

13.03 godz. 12:00 "Tango" - spektakl w wykonaniu Teatru Cracovia (bilety w placówkach oświatowych)

14.03 godz. 10:00 "Judo, kształtuje ciało i umysł" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład mgr Jolanty Poświat w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
Uwaga! Prosimy, żeby słuchacze na wykład ubrali się w wygodne sportowe stroje
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

14.03 godz. 11:30 "Judo, kształtuje ciało i umysł" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład mgr Jolanty Poświat w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
Uwaga! Prosimy, żeby słuchacze na wykład ubrali się w wygodne sportowe stroje
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

14.03 godz. 17:00 "Tu i teraz!" - program Kabaretu Smile

15.03 godz. 16:00, 18:30 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy z Teatr Gudejko w Warszawie w wykonaniu Jowity Budnik, Katarzyny Herman/Katarzyny Ankudowicz, Karoliny Sawki, Artura Barcisia/Andrzeja Zielińskiego, Rafała Królikowskiego i Zdzisława Wardejna

20.03 godz. 10:00 65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe i koncert laureatów

21.03 godz. 19:00 "30 lat jak jeden koncert..." - koncert zespołu "Raz Dwa Trzy"

29.03 godz. 19:00 Koncert "Muzyka zespołu Queen symfonicznie" w wykonaniu chóru i orkiestry "Alla Vienna"

30.03 godz. 19:00 "Kolacja pożegnalna" - spektakl komediowy w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej, Janusza Chabiora i Piotra Gąsowskiego

4.04 godz. 10:00 "Tomek na Czarnym Lądzie" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Tomasza Nowaka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)
4.04 godz. 11:30 "Tomek na Czarnym Lądzie" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Tomasza Nowaka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

18.04 godz. 18:00 "Atrament z nutą maliny" - koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

24.04 godz. 18:30 "Koncert Wiedeński" - przeboje Straussa, arie i duety z operetek wiedeńskich w wykonaniu solistów - Anny Ciereszko i Tomasza Tracza oraz Kameralnego Zespołu Straussowskiego w składzie: Emilia Zawisza, Klaudyna Wąsiewicz, Piotr Łukaszczyk i Andrzej Tulik

26.04 godz. 18:00 "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie" - koncert Michała Bajora

9.05 godz. 10:00 "Niezwykły świat Hansa Christiana Andersena" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Lidii Bień w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

9.05 godz. 11:30 "Niezwykły świat Hansa Christiana Andersena" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Lidii Bień w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

23.05 godz. 20:00 Premierowy program Kabaretu Hrabi

6.06 godz. 11:00 "Zwierzęta na służbie - konie i psy na tropie śladów kryminalistycznych" - wykład dr Joanny Stojer-Polańskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego, zakończenie roku akademickiego, wręczenie dyplomów
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)





Zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od stycznia 2020 roku na wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle i programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od stycznia do maja. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. 28...czytaj więcej...

dzisiaj

listopad 2019
  P W Ś C P S N
44 1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)