Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

harmonogram zajęć stałych w sezonie 2017/2018

od: 04.02.2018 do: 30.06.2018

Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim "Hajduki"
kierownik zespołu: Marek Pociennik
instruktorzy: Ewa Żak, Justyna Pociennik - Mini Hajduki, Anna Starzyk - Małe Hajduki, Marek Pociennik - grupa reprezentacyjna, Jacek Furtak – kierownik muzyczny
poniedziałek: 18:00-19:30 Małe Hajduki
wtorek: 17:00-17:45 Mini Hajduki
wtorek: 18:00-19:30 grupa reprezentacyjna
środa: 18:00-19:30 Małe Hajduki
czwartek: 17:00-17:45 Mini Hajduki
czwartek: 18:00-19:30 grupa reprezentacyjna

Grupa teatralna dla młodzieży "Butterfly"
instruktor: Agnieszka Berny
poniedziałek: 15:30-17:00

Grupa teatralna dla dzieci "Mega"
instruktor: Agnieszka Berny
wtorek: 15:30-17:00

Budzik Teatralny
instruktor: Aleksandra Lisak
niedziela (co dwa tygodnie): 10:00-12:00

Taniec towarzyski dla dzieci
instruktor: Paweł Kaźnica
środa: 16:15-17:15

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Kids"
instruktor: Paweł Kaźnica
poniedziałek: 16:00-17:30 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
środa: 17:30-18:30

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Lejdis"
instruktor: Paweł Kaźnica
poniedziałek: 18:00-20:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
środa: 18:45-20:15

Formacja Tańca Nowoczesnego i Cheerleaders "Contra"
instruktor: Paweł Kaźnica
wtorek: 16:00-18:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
czwartek: 16:00-18:00

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita New Team"
instruktor: Paweł Kaźnica
wtorek: 18:00-20:30 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
czwartek: 18:00-20:30
sobota: 15:00-20:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)

Zespół "Joined"
kontakt: Łukasz Kwiatkowski, Konrad Karkoszka
wtorek: 21:00-23:00
piątek: 21:00-23:00

Orkiestra dęta
kapelmistrz: Józef Dziędziel
środa: 15:00-17:00

Sekcja plastyczna
instruktor: Władysława Kapcińska
wtorek: 15:30-17:00
wtorek: 17:30-19:00
środa: 14:00-15:15
środa: 15:30-17:00
środa: 17:30-19:00

Rysunek i malarstwo
instruktor: Anna Żubrowska
poniedziałek: 16:00-18:00

Sekcja plastyczna
instruktor: Magdalena Prochowska
czwartek: 16:00-17:00

Rysunek
instruktor: Magdalena Prochowska
środa: 16:30-18:00 młodzież
czwartek: 17:00-18:30 dorośli

Kurs tkactwa artystycznego
instruktor:
czwartek: 10:30-13:30

Zajęcia teatralne Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Sportowymi
instruktor: Anna Chodacka, Izabela Paszko
poniedziałek: 8:00-11:30
czwartek: 8:00-11:30

Zespół Folklorystyczny "Dolina Soły"
opiekun: Krystyna Wawrzuta
poniedziałek: 19:00-21:00

Zespół Folklorystyczny "Bratkowie"
opiekun: Bożena Bochaczyk, Alina Płachta
piątek: 18:00-21:00

Studio Baletowe
prowadzący: Karolina Momot
wtorek: 15:30-20:00
środa: 15:15-19:00

Luohan Quigong
prowadzący: Anna Korzeń
poniedziałek: 18:30-19:30
piątek: 18:30-19:30

Zajęcia taneczne - Salsa
prowadzący: Elżbieta Matula
poniedziałek: 19:30-21:30

Zajęcia taneczne
wtorek: 20:00-22:00

Amatorski Klub Filmowy "Chemik"
instruktor: Bartosz Gajda
wtorek: 16:00-19:00
środa: 16:00-19:00

Mali Giganci Nauki
prowadzący: Kornelia Płoszczyca
czwartek: 16:00-17:30

Klub Filatelistów i Numizmatyków
prezes klubu: Józef Gonciarczyk
piątek: 16:00-19:00

Brydż sportowy
opiekun: Ryszard Zwolak
czwartek: 16:00-21:00

Oświęcimski Klub Fantastyki
opiekun: Paweł Lach
piątek: 17:00-20:00
sobota lub niedziela: 14:00-19:00

Uniwersytet Trzeciego Wieku
opiekun: Karolina Domider
wykłady: wtorki
Kabaret "Czarna Rękawiczka": poniedziałek godz. 9:30-11:30, wtorek godz. 10:00-12:00
Zespół taneczny "Pretty Woman": poniedziałek godz. 11:30-13:00, środa godz. 10:30-12:00 (Szkoła Tańca)
Zespół wokalny "Ballada": środa godz. 9:30-11:00
nordic walking: środa i piątek godz. 9:00-10:30
pilates: poniedziałek godz. 9:15-10:15 i 10:15-11:15, środa i piątek godz. 9:15-10:15 (Szkoła Tańca)
gimnastyka: poniedziałek godz. 11:25-12:05, 12:10-12:55, piątek godz.  12:45-13:30
basen: wtorek godz. 10:30-11:15, środa godz. 11:30-12:15, 12:15-13:00, czwartek godz. 10:30-11:15, piątek godz. 11:30-12:15
taniec: środa, czwartek i piątek godz. 15:30-17:30 (Szkoła Tańca)
tai-chi: wtorek godz. 10:00-11:30
język angielski: poniedziałek godz. 13:15-14:15, czwartek godz. 14:30-15:30 i 15:30-16:30, piątek godz. 14:30-15:30 i 15:30-16:30
kurs tkactwa artystycznego: czwartek godz. 10:30-13:30
sekcja tkactwa artystycznego "Osnowa": I piątek miesiąca godz. 16:00-17:30
ćwiczenie pamięci: piątek godz. 10:00-11:30
pozostałe według ustaleń

Szkoła Tańca
instruktor: Sławomir Kurzak
środa: 15:30-17:30 Uniwersytet Trzeciego Wieku
środa: 19:30-22:30 Klub Miłośników Tańca Towarzyskiego "Hobby Dance 2"
czwartek: 15:30-17:30 Uniwersytet Trzeciego Wieku
czwartek: 17:30-19:30 Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych
czwartek: 19:30-22:30 Klub Miłośników Tańca Towarzyskiego "Hobby Dance"
piątek: 15:30-17:30 Uniwersytet Trzeciego Wieku



Makbet - retransmisja opery z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku 25 lutego 2018 roku o godzinie 17:00 w Naszym Kinie Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się retransmisja opery Giuseppe Verdiego (1813–1901) z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku , z udziałem Anny Netrebko , pt. "Makbet" . Trzy wiedźmy przepowiadają Makbetowi...czytaj więcej...

dzisiaj

luty 2018
  P W Ś C P S N
05 1 2 3 4
06 5 6 7 8 9 10 11
07 12 13 14 15 16 17 18
08 19 20 21 22 23 24 25
09 26 27 28
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)