Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

harmonogram zajęć stałych w sezonie 2018/2019

od: 01.12.2018 do: 31.12.2019

Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim "Hajduki"
poniedziałek: godz. 18:00-19:30 Małe Hajduki
wtorek: godz. 17:00-17:45 Mini Hajduki
wtorek: godz. 18:00-19:30 grupa reprezentacyjna
wtorek: godz. 19:30-21:00 grupa old boys
środa: godz. 18:00-19:30 Małe Hajduki
czwartek: godz. 17:00-17:45 Mini Hajduki
czwartek: godz. 18:00-19:30 grupa reprezentacyjna
czwartek: godz. 19:30-21:00 grupa old boys

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Mini"
środa: godz. 16:00-17:00

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Junior"
poniedziałek: godz. 16:00-18:00 (Szkoła Tańca)
środa: godz. 17:00-19:00

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Lejdis"
poniedziałek: godz. 18:00-20:00 (Szkoła Tańca)
wtorek: godz. 18:00-20:00 (Szkoła Tańca)

Formacja Tańca Nowoczesnego i Cheerleaders "Contra"
wtorek: godz. 16:00-18:00 (Szkoła Tańca)
piątek: godz. 15:30-17:30

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita New Team"
piątek: godz.  18:00-20:30 (Szkoła Tańca)
sobota, niedziela: według ustaleń (Szkoła Tańca)

Grupa teatralna dla młodzieży "Butterfly"
poniedziałek: godz. 15:30-17:00

Grupa teatralna dla dzieci "Mega"
wtorek: godz. 15:15-16:30

Grupa teatralna dla dzieci "Budzik Teatralny"
niedziela (co dwa tygodnie): godz. 10:00-12:00

Rysunek i malarstwo
poniedziałek: godz. 17:00-19:00

Sekcja plastyczna
wtorek: godz. 17:00-18:30
środa: godz. 15:30-17:00
środa: godz. 17:30-19:00
czwartek: godz. 15:30-17:00
czwartek: godz. 17:30-19:00

Rysunek
środa: godz. 16:30-18:00
czwartek: godz. 16:00-17:00
czwartek: godz. 17:00-18:30

Amatorski Klub Filmowy "Chemik"
wtorek: godz. 16:00-19:00
środa: godz. 16:00-19:00

Orkiestra dęta
środa: godz. 15:00-17:00

Klub Filatelistów i Numizmatyków
piątek: godz. 16:00-18:00

Oświęcimski Klub Fantastyki
piątek: godz. 17:00-20:00
sobota lub niedziela: godz. 14:00-19:00

Studio Baletowe
poniedziałek: godz. 15:45-18:15
wtorek: godz. 15:45-20:15
środa: godz. 15:45-20:15

Zespół Folklorystyczny "Dolina Soły"
poniedziałek: godz. 19:30-21:00

Zespół Pieśni i Tańca "Bratkowie"
poniedziałek: godz. 19:30-21:00

Zajęcia taneczne - salsa
wtorek: godz. 20:00-22:00

Zajęcia teatralne Szkoły Podstawowej nr 8
instruktor: Anna Chodacka
poniedziałek: godz. 8:00-10:00
czwartek: godz. 8:00-10:00

Luohan Quigong
poniedziałek:  godz. 18:30-19:30
piątek: godz. 18:30-19:30

Tai Chi
poniedziałek: godz. 18:30-20:00
środa: godz. 20:00-21:00

Brydż sportowy
czwartek: godz. 16:30-21:00

Szkoła Tańca

Uniwersytet Trzeciego Wieku
środa: 15:30-17:30
czwartek: 15:30-17:30
czwartek: 17:30-19:30

Ladys Solo Dance
środa: 17:30-19:30

Klub Miłośników Tańca Towarzyskiego "Hobby Dance 2"
środa: 19:30-22:30

Klub Miłośników Tańca Towarzyskiego "Hobby Dance"
czwartek: 19:30-22:30

Uniwersytet Trzeciego Wieku

wykłady
wtorek - według bieżącego harmonogramu

Kabaret "Czarna Rękawiczka"
poniedziałek: godz. 9:30-11:30
wtorek: godz. 10:00-12:00

Zespół taneczny "Pretty Woman"
poniedziałek: godz. 11:30-12:30
środa: godz. 10:30-11:30 (Szkoła Tańca)
piątek: godz. 10:30-11:30 (Szkoła Tańca)

Zespół wokalny "Ballada"
środa: godz. 9:30-11:00

nordic walking
środa: godz. 9:00-10:30 (Bulwary)
piątek: godz. 9:00-10:30 (Bulwary)

pilates
poniedziałek: godz. 9:15-10:15, godz. 10:15-11:15 (Szkoła Tańca)
środa: godz. 9:15-10:15 (Szkoła Tańca)
piątek: godz. 9:15-10:15 (Szkoła Tańca)

gimnastyka
poniedziałek: godz. 9:45-10:30 (Kryta Pływalnia)
wtorek: godz. 10:30-11:15 (Kryta Pływalnia)
środa: godz. 12:00-12:45, godz. 12:50-13:35
czwartek: godz. 9:45-10:30, godz. 10:35-11:20 (Kryta Pływalnia)
piątek: godz. 9:00-9:45 (Kryta Pływalnia)

taniec towarzyski
środa: godz. 15:30-17:30 (Szkoła Tańca)
czwartek: godz. 15:30-17:30 (Szkoła Tańca)

język angielski
poniedziałek: godz. 14:45-15:45, godz. 15:45-16:45
piątek: godz. 14:00-15:00, godz. 15:00-16:00, godz. 16:00-17:00

sekcja tkactwa artystycznego "Osnowa"
I poniedziałek miesiąca godz. 16:00-17:30

ćwiczenie pamięci ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA
piątek: godz. 10:00-11:30



Balet na ekranie Nasze Kino Oświęcimskiego Centrum Kultury zaprasza na retransmisje baletów z Teatru Bolszoj w Moskwie w sezonie 2018/2019 . Historia moskiewskiego baletu sięga czasów carskiej Rosji (1776). Miłość rodziny carskiej do baletu zaowocowała niezwykłym rozwojem tej sztuki na dwóch najważniejszych...czytaj więcej...
grudzień 2018
  P W Ś C P S N
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
01 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)