Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

II Lubię smoki 2012

od: do:

W dniach od 31 maja do 17 czerwca 2012 roku (podsumowanie konkursu 31 maja o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa II Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 430 prac plastycznych.

Jury w składzie: Barbara Kuźniar–Cudzich – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, Arleta Uroda – plastyk, po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznało nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 62 autorów.

-kategoria wiekowa 10–12 lat:

-równorzędne nagrody:

Barbara Matuła, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Milena Cudzich, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Paulina Budka, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Kaspera, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Antonina Białas, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Bulik, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-wyróżnienia I stopnia:

Patrycja Sroka, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Wiktoria Remsak, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Paulina Miszczak, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Joanna Chodacka, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Małgorzata Rochowiak, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Mateusz Starzak, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Hubert Sereś, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Dagmara Sieńko, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Weronika Głowacka, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty

-wyróżnienia III stopnia:

Maciej Moc, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gabriela Kościelniak, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Patrycja Wójcik, Dom Kultury, Kęty
Grzegorz Kubisty, Szkoła Podstawowa, Rajsko
Karolina Drabczyk, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-kategoria wiekowa 13–16 lat:

-równorzędne nagrody:

Zuzanna Matejko, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kacper Kuk, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kamila Piłat, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Julia Pucka, Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Izabela Pawluśkiewicz, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Jeziorska, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty

-wyróżnienia I stopnia:

Paulina Borkowska, Gimnazjum nr 2, Brzeszcze
Martyna Wolak, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Zuzanna Matejko, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kamila Dębska, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Agata Golonka, Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-wyróżnienia II stopnia:

Stanisław Juszczyk, 13 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Róża Zaucha, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Karolina Baruś, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Karolina Stachura, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Sebastian Koziara, Gimnazjum Gminne nr 1, Rajsko

-wyróżnienia III stopnia:

Maria Dudziak, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Oliwia Kozak, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Dominika Ryznar, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim

-kompozycje przestrzenne:

-równorzędne nagrody:

Lena Bodzęta, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Kokoszka, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia, Zator
Aleksandra Ruła, Zespół Szkół w Graboszycach, Zator
Wioletta Klimek, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek

-wyróżnienia I stopnia:

Zofia Ryś, Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Oświęcimiu”, Oświęcim
Ewa Domżał, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Leszczyńska, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Pawlik, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia, Zator

-wyróżnienia II stopnia:

Milena Stachura, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kinga Gzela, Zespól Szkół w Graboszycach, Zator
Wiktoria Galus, Zespół Szkół w Graboszycach, Zator
Aleksandra Siwek, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia, Zator
Bartosz Pawlik, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia, Zator

-wyróżnienia specjalne (prace nie spełniające warunków regulaminu konkursu, ale posiadające duże walory artystyczne):

Grzegorz Golec, Dom Kultury, Kęty
Daniel Ćwiertnia, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach, Osiek
Marek Gwiżdż, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim
Żaneta Grzybowska, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim
Bartek Mądrzyk, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim
Patrycja Marczyńska, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim
Nina Roman, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim
Ewa Kubiczek, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

Sylwia Czopek, Zespół Szkól w Graboszycach, Zator
Pola Bereta, Dom Kultury, Kęty
Adrianna Rządkowska, Dom Kultury, Kęty
Filip Michałkiewicz, Dom Kultury, Kęty
Weronika Głowacka, Dom Kultury, Kęty
Dorota Zawadzka, Dom Kultury, Kęty
Oliwia Michalska, Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Karolina Bies, Zespól Szkolno–Przedszkolny w Głębowicach, Osiek
Mateusz Gryszan, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Miłosz Klimkowicz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Urszula Bazylewicz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Paulina Gawęda, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Aleksander Giełdoń, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Jakub Baran, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Martyna Przybyło, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Paulina Spadek, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Marcelina Kęska, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Samuel Kawczak, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Nikola Klimek, Szkoła Podsztawowa nr 11, Oświęcim
Michał Oleś, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Patrycja Jażdżewska, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Marcelina Wilczak, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Wiktoria Wardak, Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Klaudia Frączek, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Barbara Majda, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Jakub Kościelniak, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kacper Łazurek, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Metyk, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Wacięga, Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Oświęcimiu”, Oświęcim
Klaudia Kołaczek, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
Marzena Wójcik, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Kęty
Natalia Janiga, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Mariola Kądziołka, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Karolina Matyszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Aleksandra Wilkosz, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Małgorzata Rochowiak, Szkoła Podstawowa, Harmęże
Jagoda Słomka, Miejskie Gimnazjum nr 3, Oświęcim
Konrad Cempiel, Gimnazjum Gminne w Zaborzu, Oświęcim
Szymon Spyra, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Klaudia Risinek, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Anna Gondek, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Monika Leśniak, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Arkadiusz Węgrzyn, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Maksymilian Płużek, Miejsie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 
Malwina Siemasz, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Karolina Baruś, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Monika Leśniak, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Kacper Prochowski, Dankowice
Mateusz Łysoń, Gimnazjum nr 2, Brzeszcze
Patrycja Jabłońska, Szkoła Podstawowa, Rajsko
Aleksandra duch, Szkoła Podstawowa, Rajsko
Tomasz Orłowski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Beata Kowalska, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim
Jagoda Cheda, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim
Martyna Łysoń, Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Aleksandra Różycka, Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Izabela Pawińska, Gimnazjum Gminne nr 1, Rajsko
Rafał Dolouchy, Gimnazjum Gminne nr 1, Rajsko
Katarzyna Naglik, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś
Marta Jończy, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś
Natalia Dybczyńska, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś
Oliwia Pałamarczuk, Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś



Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 8 online 24 sierpnia 2021 roku został wydany sierpniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 21 września 2021 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)