Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

III edycja kreatywnego, erpegowego konkursu

od: do:

na plakacie postać kobiety z dzidą, opisy i informacje o konkursie
Oświęcimski Klub Fantastyki działający w Oświęcimskim Centrum Kultury zaprasza, w ramach Wakacji z fantastyką – Wakacji 2022 z Oświęcimskim Centrum Kultury, do udziału w III edycji kreatywnego, erpegowego konkursu, oczywiście z nagrodami!

Czym byłaby drużyna poszukiwaczy przygód bez niezwykłych artefaktów, cudownych broni, pełnego tajemnic wyposażenia? Niczym... ciekawym! Zwłaszcza, że niepozorne przedmioty mogą mieć fascynującą historię i zaskakujące zastosowanie. Z powodu małego pierścienia niewysoki jegomość wyruszył w podróż, która zmieniła losy świata, a w odległej galaktyce miecze świetlne stały się symbolem prestiżu.

My też chcemy, żebyście wymyślili jakąś niezwykłą rzecz – może na pierwszy rzut oka zupełnie zwyczajną, a być może taką, która od razu budzi podziw tłumów i pożądanie poszukiwaczy przygód. Popuśćcie wodze fantazji – to ma być COŚ, naprawdę niezwykłe Coś! Coś, co mogłoby należeć do Waszej postaci, a może jakiegoś potężnego BN-a lub być jedynie zmyśloną legendą.

Czekamy na Wasze niezwykłe przedmioty do 15 sierpnia 2022 roku. Maksymalnie 7 dni po tym terminie ogłosimy wyniki na Discordzie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki i naszej stronie internetowej.
  • I nagroda
    „Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory” – podręcznik główny + zestaw starterów od Alis Games („Achtung! Cthulhu: Szybki wypad do Francji”, „Wampir: Maskarda – Świeża krew” i „Diuna: Przygody w Imperium – Znak Czerwia”)
  • II nagroda
    podręcznik główny do gry „Warpstar” ufundowany przez wydawnictwo Hengal + zestaw kości + broszura startowa do gry „Diuna: Przygody w Imperium – Znak Czerwia” od Alis Games
  • III nagroda
    podręcznik główny do gry „Neuroshima” edycja 1.5 + zestaw kości
  • losowe nagrody niespodzianki


sponsorzy nagród:

Oświęcimskie Centrum Kultury

wydawnictwo Hengal
https://sklep.hengal.pl/

wydawnictwo Alis Games
https://alisgames.pl/pl_PL/

         

Pliki do pobrania:

III Konkurs erpegowy regulamin.pdf (Rozmiar: 205409 bajtów)


na ilustracji collage z plakatów z imprez powakacyjnychWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury KASA CZYNNA poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00 wtorek, środa - godz. 11:00-15:00 sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link sprzedaż online https://ock.systembiletowy....czytaj więcej...
czerwiec 2023
  P W Ś C P S N
22 1 2 3 4
23 5 6 7 8 9 10 11
24 12 13 14 15 16 17 18
25 19 20 21 22 23 24 25
26 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)