Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

IX Lubię smoki 2019

od: do:

W dniach od 1 do 14 czerwca 2019 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 15:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa IX Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs "Lubię smoki", organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka - adresowany do uczestników w wieku 10-16 lat z terenu powiatu oświęcimskiego - służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 389 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Danuta Kazimierczak - plastyk, Martyna Paluchiewicz-Łabaj - artysta, Magdalena Prochowska - plastyk, przyznała równorzędne nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych, równorzędne nagrody i wyróżnienia prac przestrzennych oraz wyróżniła zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie prace 66 autorów.

- kategoria wiekowa 10-12 lat

- nagrody


Wiktoria Głogowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Kalina Boroń - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Matylda Kacorzyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kajetan Kiryluk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Denis Akseki - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mikołaj Buliński (2 prace) - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Bzibziak (2 prace) - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Fyderek - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Weronika Szojda - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Lena Mrowiec - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

- wyróżnienia

Marcin Jarek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Patrycja Smoter - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Gabriela Trojak - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Dawid Dubiel - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Emilia Korpacka - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Emilia Wojewodzic - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Kacper Żydek - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Konrad Adamus - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Łukasz Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Roksana Jasińska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Szymon Spisak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kacper Szypuła - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Martyna Hacuś - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Michał Lichański - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Lena Owcarz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Zięba - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Ola Żmudka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gabriela Kuszneruk - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Joanna Grzywacz - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wojciech Godek - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim

- kategoria wiekowa 13-16 lat

- nagrody

Małgorzata Inglot - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Antonina Syska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Franciszek Kacorzyk - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Wiktoria Chylaszek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Gołowieszko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Jedynowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Szewczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Wójcik - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Szymon Wilczak - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Oliwia Tokarczyk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktor Sołtysik - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Marta Tobiasz - Szkoła Podstawowa, Rajsko

- wyróżnienia

Miriam Szafraniec - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Klaudia Pawela - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Paulina Plata - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Martyna Matyszkowicz - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
Martyna Bartecka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mateusz Chudy - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Leszczyńska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Jolanta Pyrdoł - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Laura Hurnik - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Mateusz Urbańczyk - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Gabriela Jarosz - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kacper Polak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Krystian Zając - Szkoła Podstawowa, Rajsko

- prace przestrzenne

- nagrody


Wiktoria Hrapkowicz - Szkoła Podstawowa nr 2, Kęty
Maja Chowaniec - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Franciszek Kacorzyk - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Katarzyna Pater - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Emilia Chwiędacz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Ptak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Karolina Dąbroś - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Oliwia Żydzik - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

- wyróżnienia

Klaudia Gabryś - Dom Kultury, Kęty
Gabriela Stawowczyk - Dom Kultury, Kęty
Kinga Domżał - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Emilia Dźwigoń - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Anna Gajek (2 prace) - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Nadia Kluwak - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Marika Możdżeń - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Daria Nitka - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Hanna Płonka - Laboratorium Sztuki, Oświęcim   
Natalia Słowik - Laboratorium Sztuki, Oświęcim        
Wiktoria Chylaszek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michał Szymeczko - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Maria Andruszko - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Marcin Momot - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Monika Borowczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Weronika Borowczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

Autorzy prac wyróżnieni zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie

Dagmara Żmudka - Szkoła Podstawowa, Bielany
Bartłomiej Pest - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Joanna Kobosko - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Anastazja Ochmańska - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Karol Sukiennik - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Weronika Suska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Pola Syska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Hanna Szatyńska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Antoni Szymutko - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Karolina Szmigiel - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Julia Urzędowska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Zuzanna Balonek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Marcelina Czyrwik - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Szymon Podkański - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Mikołaj Gawron - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Dagmara Śleziak - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Izabela Boba - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Amelia Gibas - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Emilia Kramarczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Anna Luranc - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Iga Niemiec - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Julia Urbańczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Marcelina Wysogląd - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Filip Żondlak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Aleksandra Brusik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Brzęk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Paulina Czarnik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Karkoszka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kaja Karkoszka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Przemysław Klimek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Kocimska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Patrycja Kuligowska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Bratek - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Nycz - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Gomułka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Konopka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Antonina Grelowska - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Emilia Bugańska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Patrycja Kluska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Anna Mayerberg - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Selena Wrzalik - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Marta Brzęk (2 prace) - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Natalia Cholewka - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Jagoda Bibrzycka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Bliźnik - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Urszula Czebotar (2 prace) - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Grończak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Emilia Jachna - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Zuzanna Ledwoń - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Aleksandra Lubińska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sandra Stachura - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Magdalena Szymańska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Jakub Borowczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kacper Hałatek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Piotr Pietrańczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Wiktoria Pietrańczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Natalia Wacławek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kamila Dziwak - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Angelika Enson - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Wiktoria Korbel - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Jacek Księżarczyk - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Stanisław Majerski - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Krzysztof Mysiakowski - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Emilia Sobol - Szkoła Podstawowa, Rajsko
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny


Czy wiesz, że... Henryk Lehnert (†22.06.2006) - utytułowany filmowiec z Amatorskiego Klubu Filmowego „Chemik” działającego w Oświęcimskim Centrum Kultury - w 1997 roku został uhonorowany wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa za największą ilość zrealizowanych filmów i zdobytych...czytaj więcej...

dzisiaj

październik 2022
  P W Ś C P S N
39 1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)