Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Jeszcze tak nie było... - koncert Maurycego Polaskiego

od: do:

Na plakacie wykonawca spotkania stojący na tle ściany z opadającymi gałęziami i tytuł programu
17 czerwca 2021 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń i Literatura, słowo - platforma uniesień, koncert kabaretowo-liryczny w wykonaniu Maurycego Polaskiego pt. "Jeszcze tak nie było...".

"Jeszcze tak nie było..." to spotkanie w nastroju liryczno-kabaretowym, w którym udało się połączyć teksty i piosenki kabaretowe z delikatną nutką liryki. I efekt jest wyborny. Program traktuje przede wszystkim o miłości.

Oglądając go, uświadomicie sobie Państwo za jednym posiedzeniem, ileż ona ma niezdiagnozowanych aspektów! Przedstawiony zostanie głównie męski punkt widzenia. A to z tej prostej przyczyny, że na scenie pojawi się... On.

Maurycy Polaski jest dyplomowanym aktorem. Większość zawodowej kariery poświęcił kabaretowi. Występuje, pisze muzykę i teksty. A do tego, jak się okazuje, jest osobnikiem niezwykle wrażliwym na punkcie płci. Zwłaszcza pięknej. Ma też gitarę i nie zawaha się jej użyć...

Każdy z nas kiedyś przechodził objawy miłości. Albo, co gorsza - będzie przechodził. Ale przecież jeszcze nie wszystko o niej wiemy! Dlatego być może warto posłuchać artysty zaprawionego w bojach? I podbojach? Zobaczycie i usłyszycie Państwo coś, co z pewnością się jeszcze kiedyś w życiu może przydać...

Na estradzie liczy się osobowość i urok artysty, które Maurycy Polaski niewątpliwie posiada. I to w dużych ilościach.


Wieści z Ratusza | 22.09 Wieści z Ratusza czytaj więcej...
wrzesień 2023
  P W Ś C P S N
35 1 2 3
36 4 5 6 7 8 9 10
37 11 12 13 14 15 16 17
38 18 19 20 21 22 23 24
39 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)