Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Koncert Andrzeja Piasecznego

od: 10.03.2023 do: 10.03.2023

na plakacie Andrzej Piaseczny
10 marca 2023 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert znanego, popularnego polskiego wokalisty - od ponad 30 lat goszczącego na polskich scenach - Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Utwory "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Imię deszczu", "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka" - to tylko niektóre z wielkich przebojów, za które pokochała go publiczność.

Pierwsze sukcesy wokalisty to początek lat dziewięćdziesiątych i występy w rockowym zespole Mafia. Ale ogromną popularność przyniosła Andrzejowi Piasecznemu płyta nagrana z saksofonistą De Mono Robertem Chojnackim. "Sax & Sex" sprzedał się w ogromnym nakładzie a hity "Budzikom śmierć", "Prawie do nieba" i "Niecierpliwi" nuciła cała Polska. Album pokrył się podwójną platyną.

W 1998 roku artysta rozpoczął solową karierę. Dobrą passę komercyjnych sukcesów podtrzymała płyta "Piasek" z singlowymi przebojami "Mocniej" i "Jeszcze bliżej". Dekadę temu prawdziwą sensacją okazał się krążek "Spis rzeczy ulubionych", nagrany wspólnie z Sewerynem Krajewskim - ikoną polskiej sceny muzycznej, twórcą wielu niezapomnianych hitów "Czerwonych Gitar". Był to wówczas najchętniej kupowany album w Polsce. Andrzej Piaseczny nagrywał również ze Stanisławem Soyką, Krzysztofem Krawczykiem i Janem Borysewiczem. Jest laureatem prestiżowych nagród - Telekamery, Super Jedynek, Eska Music Awards i Bursztynowego Słowika. Reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji.

Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje artysty.

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminami.
Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Rezerwacje niewykupione w wyznaczonym terminie będą anulowane.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


bilety: 140 zł, 130 zł, 120 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl

organizator: Agencja M Art

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.Wieści z Ratusza | 27.01 Wieści z Ratusza czytaj więcej...
luty 2023
  P W Ś C P S N
05 1 2 3 4 5
06 6 7 8 9 10 11 12
07 13 14 15 16 17 18 19
08 20 21 22 23 24 25 26
09 27 28
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)