Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Koncert Kamila Bednarka

od: do:

27 października 2013 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpił, w ramach sceny alternatywnej, Kamil Bednarek z zespołem. Jako support - Adrian ADRO Okrzeja.

Kamil Bednarek swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w formacji StarGuardMuffin. Zespół powstał w Brzegu w maju 2008 roku. W styczniu 2009 roku grupa zagrała w Oświęcimskim Centrum Kultury w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego początku kapela dużo koncertuje, bierze udział w wielu festiwalach, na których sięga po liczne nagrody, między innymi: I miejsce na "Rock Reggae Festiwal" w Brzeszczach (sierpień 2008), wyróżnienie na "Muzycznej Jesieni" w Grodkowie (listopad 2008), Grand Prix na "Famie" w Świnoujściu, czy zwycięstwo na "II Dniach Młodzieży" w Dobrym Mieście (sierpień 2009). W czerwcu 2010 roku grupa została wyróżniona na festiwalu "ZMRock" w Nidzicy, a w tym samym roku zdobyła nagrodę specjalną podczas imprezy "Reggae na Piaskach" w Ostrowie Wielkopolskim.

Medialny rozgłos StarGuardMuffin zawdzięcza frontmanowi – Kamilowi Bednarkowi, który zdobył II miejsce w III edycji programu "Mam talent!" w TVN. To spektakularne wydarzenie spowodowało, iż debiutancki album zespołu "Szanuj", który został wydany w listopadzie 2010 roku przez wrocławską firmę Lou & Rocked Boys, stał się prawdziwym bestsellerem. W grudniu 2010 roku osiągnął status Złotej Płyty, a w styczniu 2011 podwójnej Platyny. Łącznie nakład przekroczył 75.000 egzemplarzy.

W 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami pracuje nad nową płytą formacji Bednarek. Zespół koncertuje po całej Polsce, pojawiając się, między innymi: na Festiwalu w Ostródzie, Jarocinie oraz na Przystanku Woodstock. W latach 2012-2013 zespół wziął udział w koncertach Top Trendy w Sopocie. W listopadzie 2012 wrocławska firma Lou & Rocked Boys wydała płytę "Jestem" pod szyldem Bednarek. Nowy album został wyjątkowo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Utwory takie jak "Jestem sobą...", "Think About Tomorrow", nastrojowa "Cisza", czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty "Dni, których nie znamy" stanowią muzyczną wizytówkę wykonawcy.

skład zespołu: Kamil Bednarek - wokal, Piotr "Piter" Bielawski - gitara, Piotr "Zwierz" Stanclik - bas, Radek Szyszkowski - instrumenty klawiszowe, Maciek Pilarz - perkusja

Adrian ADRO Okrzeja - rocznik 1990 - to kreatywny propagator kultury reggae/hip hop. W eterze istnieje od około 4 lat. Jego muzyka to mieszanka jamajsko-rapowa, co w całości staję się wybuchową bombą. Na scenie żywiołowo buja publiczność. Utwory powstają na bazie freewolnych podkładów z Jamajki, Włoch, Francji lub na podkładach producenckich. Jego działalność muzyczna zaowocowała albumami "Banany" w 2009 roku oraz "Pół na pół" w 2012 roku. Szerszej publiczności dał się poznać poprzez tv show "Must Be The Music" oraz "Mam Talent", gdzie w głosowaniu internautów uzyskał ponad 50% głosów spośród uczestników 4 odcinka castingowego sezonu 2012. Na swoim koncie ma za sobą ponad 100 zagranych koncertów. Na jednej scenie grał uboku: Natural Dread Killaz, Junior Stress, GrubSon, Rahim, Silesian Sound, Tallib Mc, Bas Tajpan i wielu innych znanych i cenionych artystów. ADRO, doskonale odnajduję się na scenie i zawsze znajdzie "wspólny język" z publicznością. Oprócz stricte muzycznej drogi, Adrian jest także od wielu lat organizatorem wielu cyklicznych eventów na terenie południowej Polski. Jego koncerty zawsze odbijają się echem i pozostają w pamięci na długo, poprzez wykonanie na scenie energicznego show. Aktualnie ADRO rozpoczął prace nad trzecim (pierwszym legalnym) albumem "5 minut", który planuje wydać końcem 2013 roku.

Fotorelacja: http://www.ock.org.pl/strona.php?grupa=1599na ilustracji collage z plakatów z imprez powakacyjnychWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury KASA CZYNNA poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00 wtorek, środa - godz. 11:00-15:00 sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link sprzedaż online https://ock.systembiletowy....czytaj więcej...
maj 2023
  P W Ś C P S N
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)