Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Lubię smoki 2015

od: do:

W dniach od 1 do 30 czerwca 2015 roku (podsumowanie konkursu 1 czerwca o godzinie 16:00) w galerii "Tyle światów" Oświęcimskiego Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa V Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka i adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu powiatu oświęcimskiego.

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych, przez 506 autorów, 512 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Beata Kapcińska-Jurczyk – plastyk, Martyna Paluchiewicz-Łabaj – artysta plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowała do udziału w pokonkursowej wystawie prace 47 autorów.

-kategoria wiekowa – uczniowie szkół podstawowych:

-równorzędne nagrody:


1.Kinga Kondal, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
2.Aleksandra Tobiczyk, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
3.Patrycja Kluska, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
4.Mateusz Mikos, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
5.Julia Wąsik, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
6.Michał Sędziak, 11 lat – Dom Kultury, Kęty
7.Igor Pietras, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
8.Jakub Zając, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
9.Martyna Jedynowicz, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
10.Mateusz Rybak, 11 lat – Młodzieżowy Dom  Kultury, Oświęcim
11.Ewelina Leśniewska, 15 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
12.Emilia Bachowska, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
13.Wiktoria Gomułka, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
14.Julia Dybczyńska, 10 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
15.Urszula Spyrka, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
16.Julia Linczowska, 10 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
17.Patrycja Wykrent, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
18.Szymon Lech, 13 lat  – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-równorzędne wyróżnienia:

1.Maja Chojnacka, 10 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
2.Emilia Chwiędacz, 10 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
3.Jakub Wolas, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
4.Małgorzata Filip, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
5.Emilia Cendrowska, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
6.Kinga Kublińska, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
7.Julia Walczyk 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
8.Gabriela Głowiak, 13 lat – Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
9.Kacper Szwajca, 12 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
11.Stanisław Ptaszyński, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
12.Alicja Rogalska, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
13.Kacper Zguda, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
14.Kacper Fajer, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
15.Dominika Leszczyńska, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
16.Nina Bytomska, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
17.Jakub Zając, 13 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
18.Amelia Bloch, 11 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
19.Bartosz Żelichowski, 12 lat – Dom Kultury, Kęty
20.Konrad Bojanowicz, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
21.Patrycja Markiewicz, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
22.Martyna Szewczyk, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
23.Oliwia Waleń, 10 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek

-kategoria wiekowa – uczniowie szkół gimnazjalnych:

-równorzędne nagrody:


1.Szymon Kopytko, 16 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 4, Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
2.Monika Zając, 16 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 4, Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
3.Marta Janas, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
4.Natalia Rodak, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
5.Oliwia Michalska, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
6.Oliwia Gleba, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
7.Aleksandra Grelowska, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
8.Zuzanna Czarnik, 13 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
9.Wiktoria Maksajda, 13 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 
10.Weronika Głowacka, 15 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
11.Monika Wawro, 14 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
12.Antonina Białas, 13 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
13.Agnieszka Hodur, 14 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
14.Artur Piwowarczyk, 15 lat – Powiatowy Zespół Szkół nr 2, Oświęcim
15.Weronika Cudzich, 16 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-równorzędne wyróżnienia:

1.Aldona Misiejuk, 14 lat – Powiatowy Zespół nr 2, Oświęcim
2.Julia Bartecka , 13 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
3.Laura Zawiła, 13 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
4.Julia Mitera, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
5.Wanda Zielińska, 16 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
6.Zofia Strzała, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
7.Maciej Laskowski, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
8.Maria Malcher, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
9.Katarzyna Tiffert, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
10.Kamila Stokłosa, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
11.Alicja Kawka, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
12.Sonia Kawka, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
13.Igor Stoczek, 13 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
14.Katarzyna Adamus, 14 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
15.Kamil Gawełek, 16 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
16.Anna Chmielowska, 15 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
17.Milena Cudzich, 14 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

-kategoria prac przestrzennych:

-równorzędne nagrody:


1.Jakub Kobosko, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
2.Paulina Budka, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego,Oświęcim
3.Joanna Urbańczyk, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
4.Michał Michalik, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
5.Olga Szostak, 11 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
6.Aleksandra Rachmajda, 14 lat – Oświęcim

-równorzędne wyróżnienia:

1.Karolina Pater, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
2.Emilia Olejarz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
3.Natalia Podleś, 11 lat, Oświęcim
4.Ewa Domżał, 9 lat, Grojec
5.Jakub Zając, 12 lat, Paździory
6.Natalia Wawro, 10 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
7.Wiktoria Jarnot, 10 lat, Grojec
8.Zofia Ryś, 14 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Bartosz Hardyan, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
2.Julia Klimek, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
3.Konrad Wójcik, 13 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
4.Patrycja Babińska, 12 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
5.Szymon Skawiński, 12 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
6.Sebastian Stanek, 10 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
7.Agnieszka Czopek, 12 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
8.Szymon Skawiński, 13 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
9.Agata Oleszek, 14 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
10.Piotr Wierzbiński, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
11.Gaja Garbacz, 13 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kety
12.Szymon Sokół, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
13.Natalia Adamus, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Osiek
14.Hubert Janeczko, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
15.Estera Jurecka, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
16.Lidia Jastrzębiowska, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
17.Kinga Kondal, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
18.Julia Uroda, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
19.Emilia Fik, 12 lat – zespół Szkół nr 1, Oświęcim
20.Magdalena Zawadzka, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
21.Izabela Zeman, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
22.Zofia Kowalik, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
23.Zofia Miśkiewicz, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
24.Julia Knurowska, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
25.Wiktor Cierpiał, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
26.Michalina Kumańska, 14 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
27.Aleksandra Rachmajda, 14 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
28.Natalia Kaleta, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkolny nr 1, Chełmek
29.Zuzanna Tobiczyk, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Włosienica
30.Aleksandra Mrozik, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przecieszyn
31.Katarzyna Latała, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
32.Natalia Klimek, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
33.Aleksandra Mrożek, 12 – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
34.Antonina Białas, 13 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
35.Anna Chmielowska, 15 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
36.Sandra Kawalec, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
37.Gabriela Łysek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
38.Jan Dylik, 13 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
39.Natalia Sieranc, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
40.Nikola Klimek, 14 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
41.Adrian Żyła, 14 lat – Gimnazjum Gminne, Zaborze
42.Katarzyna Sokal, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
43.Michał Stelmaczonek, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
44.Agnieszka Hodur, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
45.Magdalena Przewoźnik, 15 lat – Zespół  Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
46.Marcin Sakowski, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
47.Michał Miśkiewicz, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim   



logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe . Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie poza Oświęcimskim...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)