Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Spotkanie z Arturem Szymałą online

od: do:

Na ilustracji postać kobieca z gry fabularnej Midguwar
19 lutego 2021 roku, na discordowym kanale Oświęcimskiego Klub Fantastyki działającego w Oświęcimskim Centrum Kultury, odbyło się spotkanie online oraz dyskusja o systemie z Arturem Szymałą - autorem gry fabularnej MidGuard.

MidGuard to gra fabularna, która w niekonwencjonalny sposób łączy gatunek sci-fi z bogatą i pełną heroizmu mitologią nordycką.

Zostań weteranem Gwardii Midgardu – wciel się w postać, której nieobce są zarówno cybernetyczne implanty, jak i sztuka hekseri. Bądź bohaterem swojej własnej, futurystycznej sagi, w której mieszkańcy Dziewięciu Układów toczą nieustającą wojnę. Zmierz się z trollami, smokami i kosmicznymi krakenami. Podłącz się do zakazanej sieci Yggdrasil i zagraj na nosie samemu Odynowi. Przygotuj się do nadchodzącej, ostatecznej bitwy, zwanej Ragnarokiem. To Twoja historia – spraw, by była epicka.

Fanpage gry na Facebooku: https://www.facebook.com/MidGuardRPGRPG online z OKF

Gry fabularne pojawiły się w latach 70., ale ostatnio przezywają renesans. Pewnie dlatego, że takie platformy jak Discord czy Roll20 dały możliwość grania online. Chociaż nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania przy stole, to jednak nie zawsze są ku temu warunki.

W grach RPG każdy ma szansę przezywać takie przygody, na jakie ma ochotę. Zostać herosem walczącym ze smokami? Eksplorować niezbadane rejony kosmosu? Stać się słynnym rewolwerowcem, prywatnym detektywem, wiedźminem... Możliwości jest bez liku. To szansa na to, by stworzyć własną, epicką opowieść, która może ciągnąć się przez długie lata.

Oświęcimski Klub Fantastyki od dwudziestu lat zrzesza także miłośników gier fabularnych. Na klubowym Discordzie trwają kampanię w m.in. takie gry jak Dungeons & Dragons 5.0, Zew Cthulhu 7.0, Tajemnice Pętli (gra z nami aktualnie ponad 20 osób)... A może sam jesteś Mistrzem Gry i szukasz graczy? Dołącz do nas!

na ilustracji collage z plakatów z imprezWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury KASA CZYNNA poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00 wtorek, środa - godz. 11:00-15:00 sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link sprzedaż online https://ock.systembilet...czytaj więcej...
październik 2023
  P W Ś C P S N
39 1
40 2 3 4 5 6 7 8
41 9 10 11 12 13 14 15
42 16 17 18 19 20 21 22
43 23 24 25 26 27 28 29
44 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)