Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku

od: 17.12.2022 do: 17.12.2022

na plakacie postać strażaka sama na tle krajobrazu leśnego
17 grudnia 2022 roku o godzinie 10:00 i 12:30 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie zaprezentowany muzyczny spektakl, z udziałem bohaterów kultowej bajki "Strażak Sam", pt . "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku".

Tej jesieni zawitał do Polski dzielny Strażak Sam z nowym muzycznym widowiskiem - Przygoda na Biwaku.

Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów!

To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia. Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołączą niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawia się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody!

Spektakle Strażak Sam na żywo w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościł już w ponad 50 miastach. Zapraszamy na nowe przygody! Nie przegapcie Strażak Sam w Waszym mieście!

głosów bajkowym postacią użyczają:
Strażak Sam - Tomasz Błasiak
Norman - Brygida Turowska
Penny - Milena Staszuk
Steele - Stefan Knothe
Elvis - Łukasz Talik

Najważniejsze informacje dotyczące udziału spektaklu/Good Walk
1. Spektakl jest dla dedykowany dzieciom w wieku 1,5 do 7 lat. Dzieci do 2. roku życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna.
2. Wszystkie osoby, które ukończyły 2. rok życia muszą posiadać swój bilet.
3. Wszystkie dzieci poniżej 12 roku życia musz być pod opieka dorosłego opiekuna. Dzieci i młodzież  w wieku 12-18 lat mogą uczestniczyć samodzielnie z pisemny oświadczeniem opiekuna.
4. Spektakl trwa 65 minut, bez przerw. Wasze dzieci spędzą ten czas na zabawie i nauce. Przeczytajcie recenzje rodziców po spektaklu: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/reviews/
5. Mamy zróżnicowane ceny biletów.
6. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów pojawia się na ściance. Możecie zrobić z nim grupowe zdjęcie!
7. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście. To będzie nasz jedyny występ u Was.
8. Za bilety możecie zapłacić bonem turystycznym – więcej informacji na www.strazaksamnazywo.pl
9. Dokonując zakupu biletów online na Eventim i Ticketmaster, pamiętajcie: przy zakupie biletów online, macie możliwości ubezpieczyć bilety od nagłej choroby, kwarantanny lub wypadku losowego – w takim przypadku bileterie gwarantują pełny zwrot wartości zakupionych biletów, więcej informacji: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/posts/662466345006305
10. W usłudze PayPo, możecie wydłużyć płatność za bilety o 30 dni lub rozłożyć ją na raty.

Więcej informacji na temat udziału w spektaklu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania przez widzów, znajdziecie na naszym w zakładce FAQ, pod linkiem http://strazaksamnazywo.pl/faq/

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminami.
Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Rezerwacje niewykupione w wyznaczonym terminie będą anulowane.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


bilety: 85 zł, 75 zł, 60 zł, 45 zł

godz. 10:00

godz. 12:30


bilety do nabycia na Eventim, Ticketmaster, KupBilecik

organizator: Good Walk


Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
grudzień 2022
  P W Ś C P S N
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)