Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Szalone nożyczki - spektakl komediowy

od: 02.12.2023 do: 02.12.2023

na plakacie zdjęcia aktorów ze spektaklu, tytuł
2 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Marty Lewandowskiej / Jolanty Niedźwieckiej, Katarzyny Polewanej / Joanny Kupińskiej, Leszka Stanka, Mateusza Łapki / Michała Piróga / Piotra Miazgi, Lesława Żurka / Przemysława Cypryańskiego, Macieja Wilewskiego / Urszuli Dębskiej, w reżyserii Jakuba Ehrlicha, pt. "Szalone nożyczki".

Twórcy spektakli "Mayday 2" i "Chcesz się bawić? Zadzwoń" zapraszają na kultowe "Szalone Nożyczki" wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa!

Punktem wyjścia jest kultowy scenariusz - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje...!

Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę...

Kto zabił?

Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm - wtedy do akcji wkracza... widz!

W tym momencie interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący humor sięgają zenitu!

Jaki będzie finał?

Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw publiczności całego świata!

"Szalone nożyczki" to świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Szalone nożyczki | Shear madness

tekst: Paul Pörtner
przekład: Elżbieta Woźniak
reżyseria: Jakub Ehrlich
kostiumy:  Agnieszka Sasim
scenografia: Zofia Plota
producent: Kamila Polak
wykonawcy (zamiennie): Leszek Stanek (Antonio Grzebiński), Marta Lewandowska / Jolanta Niedźwiecka (Barbara Markowska), Katarzyna Polewany / Joanna Kupińska (Pani Dąbek), Mateusz Łapka / Michał Piróg / Piotr Miazga (Edward Wurzel), Lesław Żurek / Przemysław Cypryański (starszy inspektor), Maciej Wilewski / Urszula Dębska (młodszy inspektor)
czas: 120 minut (z przerwą)

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminami.
Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Rezerwacje niewykupione w wyznaczonym terminie będą anulowane.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


bilety: 130 zł, 120 zł, 110 zł, 100 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

organizator: Agencja Artystyczna Artex

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 9 online 19 września 2023 roku został wydany wrześniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 17 października 2023 roku . ...czytaj więcej...
wrzesień 2023
  P W Ś C P S N
35 1 2 3
36 4 5 6 7 8 9 10
37 11 12 13 14 15 16 17
38 18 19 20 21 22 23 24
39 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)