Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

VII Konkurs Hej kolęda, kolęda 2012

od: do:

17 stycznia 2012 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się VII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda".

Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" rozegrany został w kategorii solistów oraz grup kolędniczych wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do udziału w konkursie zgłosiło się 57 podmiotów wykonawczych - solistów i grup z 20 miejscowości (Babice, Bobrek, Brzeszcze, Bulowice, Czeladź, Gilowice, Głębowice, Grojec, Jawiszowice, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kąty Wrocławskie, Sandomierz, Międzybórz, Nowy Targ, Osiek, Oświęcim, Rajsko, Sułkowice, Wadowice, Zator).

 

Komisja w składzie: Jacek Furtak, Jacek Kraszewski, Jakub Połącarz i Marek Ryska, po wysłuchaniu po wysłuchaniu wszystkich prezentacji artystycznych przyznała nagrody i wyróżnienia:


kategoria: szkoły podstawowe - soliści

I nagroda:

Natalia Teter (Sandomierskie Centrum Kultury w Sandomierzu)

II nagroda:

Marcin Joneczko (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu)

III nagroda:

Grzegorz Pawiński ( Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach)

wyróżnienia:

Klaudia Kawiorska (Szkoła Podstawowa w Rajsku)
Kinga Zabawska (Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu)
Dominika Smolarek (Szkoła Podstawowa im. K.I.Gałczyńskiego w Jawiszowicach)
Zuzanna Gałka (Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich)

kategoria: szkoły podstawowe - zespoły

I nagroda:
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Iskierki" (Ośrodek Kultury w Brzeszczach)

II nagroda:
Zespół „Mała Trzódka” (Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu)

III nagroda:
Zespół „Gwiazda”(Zespół Szkół nr 1 w Oświęcimiu)

wyróżnienia:

Marcelina Jasek i Izabela Apryas (Ośrodek Kultury w Brzeszczach)
Zespół „Niebiańskie Aniołki” (Szkoła Podstawowa nr 1 w Osieku)

kategoria: gimnazja

I nagroda:

Aleksandra Dziędziel (Samorzadowy Zespoł Szkoł w Bobrku)

II nagroda:
Patrycja Broda (Zespół Szkół nr 1 w Oświęcimiu)

III nagroda:
Kolędnicy z MG 2 (Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu)

wyróżnienia:

Natalia Bulanda (Gminny Ośrodek Sportu w Kątach Wrocławksich)
Marta Kopacz (Gimnazjum Gminne nr 1 w Rajsku)
Paulina Rusek (Gimnazjum w Sułkowicach)

kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

wyróżnienia:

Zespół „Kamerton” (Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej)
Zespół „Cordis II” (Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach)



Czy wiesz, że... Henryk Lehnert (†22.06.2006) - utytułowany filmowiec z Amatorskiego Klubu Filmowego „Chemik” działającego w Oświęcimskim Centrum Kultury - w 1997 roku został uhonorowany wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa za największą ilość zrealizowanych filmów i zdobytych...czytaj więcej...

dzisiaj

październik 2022
  P W Ś C P S N
39 1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)