Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Taki Taniec 2022

od: 28.05.2022 do: 28.05.2022

na plakacie logo konkursu, godziny prezentacji
28 maja 2022 roku od godziny 9:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury będzie się odbywał, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec".

Festiwal "Taki Taniec" - popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia - adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat - dla formacji i zespołów - dla różnych kategorii tanecznych: taniec towarzyski, hip-hop, disco dance i cheerleaders, show dance, teatr tańca, jazz i taniec współczesny. Podczas festiwalu ocenie podlegać będą: technika tańca, choreografia, wyraz artystyczny, dobór muzyki i strojów.

lista startowa:

godz. 9:00-13:00 - I część prezentacji konkursowych
  • taniec towarzyski - dzieci
Ciniminis, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Energy Latino, Studio Tańca i Fitness Flex, Spytkowice
Oreo, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
eMotion Poręba Wielka, eMotion Dance Academy, Oświęcim
Secrets, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Aspire, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Cukiereczki, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
eMotion Polanka Wielka, eMotion Dance Academy, Oświęcim
Błyskawice, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Energy, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Minionki, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Migotki, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Pantery, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
  • taniec towarzyski - juniorzy
Euphoria, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Perfect Latino, Studio Tańca i Fitness Flex, Spytkowice
Krejzolki, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Adagio Group, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Golden Ladies, Akademia Tańca i Sportu "Mass-Team", Radomsko
Magic Stars, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
  • jazz, taniec współczesny - dzieci
Dance a Lot Mini Kids Team, Akademia Tańca Dance a Lot, Tarnowskie Góry
Perełki, Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź
Dance a Lot Baby Team, Akademia Tańca Dance a Lot, Tarnowskie Góry
Psikus, Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź
Dance Effort V, Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 "Krzesławice", Kraków
Elite 4, Akademia Tańca Elite, Jaworzno
Błysk One, Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź
Zespół Echo, Studio Finezz, Wadowice
Dance a Lot Kids Team, Akademia Tańca Dance a Lot, Tarnowskie Góry
Skos 1, Zespół Taneczny Skos, Andrychów.
Perełki I, Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź
  • jazz, taniec współczesny - juniorzy
Skos Team, Zespół Taneczny Skos, Andrychów
Skos 3, Zespół Taneczny Skos, Andrychów
Zespół Fuzja, Studio Finezz, Wadowice
Ecarte I, Studio Maciej, Zabrze
elDe Jazz, Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
Dance a Lot Team, Akademia Tańca Dance a Lot, Tarnowskie Góry
Antidotum Team Junior, Akademia Tańca Antidotum, Częstochowa
DZA "Uśmiech", Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów
GRW Jazz Junior, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Sztos Dance, Kremer Dance Studio, Libiąż
BlackART 1, Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź
Dance a Lot Junior Team, Akademia Tańca Dance a Lot, Tarnowskie Góry
Zespół Fizz, Studio Finezz, Wadowice
Etiuda, Ośrodek Promocji Gminy, Jaworze
Antidotum  Junior 2, Akademia Tańca Antidotum, Częstochowa
Elite 2, Akademia Tańca Elite, Jaworzno
Paradox, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Pyskowice
  • jazz, taniec współczesny - młodzież
BlackART, Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź
elDe Reliès, Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
GRW Art One, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Feniks, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
Zespół Ezz, Studio Finezz, Wadowice
Takt, Kremer Dance Studio, Libiąż
Perły, Studio Tańca Releve, Cieszyn
Szeptem, Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź
Antidotum Junior Team, Akademia Tańca Antidotum, Częstchowa
Impet, Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów
Polly Art Team Adults, Polly Art Academy, Opole
Presto,Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Wadowice
Gimone, UKS Orleta, Sosnowiec
Saturday Fever, Prywatna Szkoła Baletowa, Bielsko-Biała

godz. 14:00 - ogłoszenie wyników I części prezentacji konkursowych 
                        i rozpoczęcie II części prezentacji konkursowych

  • hip-hop - dzieci
Skos 2, Zespół Taneczny Skos, Andrychów
eMotion Kip Hop, eMotion Dance Academy, Oświęcim
MDS Kids, Szkoła Tańca MDS, Niepołomice
  • hip-hop - juniorzy
Skos Crew, Zespół Taneczny Skos, Andrychów
Bulletproof, Studio Tańca i Fitness Flex, Spytkowice
Potworaki, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Pyskowice
GRW Junior, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
elDe Freeze, Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
MDS Junior, Szkoła Tańca MDS, Niepołomice
Noł Problem, Studio Finezz, Wadowice
elDe Kids, Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
  • hip-hop - młodzież
elDe Move, Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
Szanujmy Się, Check This Out, Rybnik
elDe, Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
  • disco dance, cheerleaders - dzieci
Cheer As, Akademia Tańca AS, Sosnowiec
Gimone grupa początkująca, UKS Orleta, Sosnowiec
Iskierki, Akademia Tańca i Sportu "Mass-Team", Radomsko
  • disco dance, cheerleaders - juniorzy
Fantazja, Uczniowski Klub Sportowy "Harmonia", Krzeszowice
Super Gimone, UKS Orleta, Sosnowiec
Shake, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Graffiti Cheerleaders, Ever Active, Chorzów
The All Star Cheer, Szkołą Tańca StandART, Ornontowice
  • show dance, teatr tańca - dzieci
Polly Art Team Kids, Polly Art Academy, Opole
Migotki, Akademia Tańca Perfect, Knurów
Yellow, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
VDS Show White Team, Victoria Dance Studio, Myślenice
Mały Feniks gr. II, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
GRW Jazz Kids, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • show dance, teatr tańca - juniorzy
Błysk, Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź
Polly Art Team Juniors, Polly Art Academy, Opole
Black, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
VDS Show Feniks, Victoria Dance Studio, Myślenice
Mini Paka, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Tychy
Blue, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Feniks Junior, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
VDS Show Elite, Victoria Dance Studio, Maków Podhalański
Grupa taneczna "Beznazwy II", Samorządowe Centrum Kultury, Mielec
  • show dance, teatr tańca - młodzież
GRW Show, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Feniks, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
Polly Art Team Adults, Polly Art Academy, Opole
Grupa Tańca "Beznazwy", Samorządowe Centrum Kultury, Mielec  
Paka, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Tychy

godz. 17:45 - ogłoszenie wyników II części prezentacji konkursowych i Grand Prix

przed rozdaniem nagród II części - poza konkursem - zatańczy Elita Lejdis, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

W przypadku rezygnacji z udziału w festiwalu prosimy o wcześniejsze powiadomienie.

Wykonawcy proszeni są o przybycie na 1 godzinę przed występem. Wejście do budynku OCK od godziny 8:00. Wstęp na widownię wolny. Liczba miejsc ograniczona.


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 5 online 24 maja 2022 roku został wydany majowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 21 czerwca 2022 roku . ...czytaj więcej...
maj 2022
  P W Ś C P S N
17 1
18 2 3 4 5 6 7 8
19 9 10 11 12 13 14 15
20 16 17 18 19 20 21 22
21 23 24 25 26 27 28 29
22 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)