Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

VIII Taki Taniec 2022

od: do:

na zdjęciu laureaci grand prix

28 maja 2022 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywał się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec".

Festiwal "Taki Taniec" - popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia - adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat - dla formacji i zespołów - dla różnych kategorii tanecznych: taniec towarzyski, hip-hop, disco dance i cheerleaders, show dance, teatr tańca, jazz i taniec współczesny.

Podczas festiwalu, poza konkursem, wystąpiła Formacja Towarzyskiego "Elita Lejdis" z Oświęcimskiego Centrum Kultury, która swój taniec zadedykowała Pawłowi Kaźnicy.

VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec" 2022 galeria

Komisja sędziowska w składzie:
- Jacek Kremer - sędzia główny
- Robert Chodara
- Sławomir Orawiec
- Dariusz Wiewiórka

po obejrzeniu konkursowych prezentacji 103 formacji/zespołów przyznała

nagrody i wyróżnienia:


- taniec towarzyski – dzieci

  • I miejsce
    Ciniminis
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
  • II miejsce
    Secrets
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
  • III miejsce
    Migotki
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

- taniec towarzyski – juniorzy

  • I miejsce
    Euphoria
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
  • II miejsce
    Golden Ladies
    , Akademia Tańca i Sportu "Mass-Team", Radomsko
  • III miejsce
    Magic Stars
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

- jazz, taniec współczesny – dzieci

  • I miejsce
    Elite 4
    , Akademia Tańca Elite, Jaworzno

  • II miejsce
    Zespół Echo
    , Studio Finezz, Wadowice
  • III miejsce
    Dance a Lot Kids Team
    , Akademia Tańca Dance a Lot, Tarnowskie Góry

- jazz, taniec współczesny – juniorzy

  • I miejsce
    Antidotum Team Junior
    , Akademia Tańca Antidotum, Częstochowa
  • II miejsce
    Elite 2
    , Akademia Tańca Elite, Jaworzno
  •  III miejsce
    GRW Jazz Junior
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • wyróżnienie
    DZA Uśmiech
    , Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów
  • wyróżnienie
    Sztos Dance
    , Kremer Dance Studio, Libiąż

- jazz, taniec współczesny – młodzież

  • I miejsce
    GRW Art One
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • II miejsce
    Saturday Fever
    , Prywatna Szkoła Baletowa, Bielsko-Biała
  • III miejsce
    Antidotum Senior Team
    , Akademia Tańca Antidotum, Częstochowa
  • wyróżnienie
    Perły, Studio Tańca Releve, Cieszyn

- hip-hop – dzieci

  • I miejsce
    MDS Kids
    , Szkoła Tańca MDS, Niepołomice
  • II miejsce
    Skos 2
    , Zespół Taneczny Skos, Andrychów
  • III miejsce
    eMotion Kip Hop
    , eMotion Dance Academy, Oświęcim

- hip-hop – juniorzy

  • I miejsce
    GRW Junior
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • II miejsce
    Potworaki
    , Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Pyskowice
  • III miejsce
    Bulletproof
    , Studio Tańca i Fitness Flex, Spytkowice
  • wyróżnienie
    MDS Junior
    , Szkoła Tańca MDS, Niepołomice

- hip-hop – młodzież

  • I miejsce
    Szanujmy Się
    , Check This Out, Rybnik
  • II miejsce
    elDe
    , Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
  • III miejsce
    elDe Move
    , Let's Dance Studio Tańca, Gliwice

- disco dance, cheerleaders – dzieci

  • I miejsce
    Iskierki
    , Akademia Tańca i Sportu "Mass-Team", Radomsko
  • II miejsce
    Gimone grupa początkująca
    , UKS Orlęta, Sosnowiec
  • III miejsce
    Cheer As
    , Akademia Tańca AS, Sosnowiec

- disco dance, cheerleaders – juniorzy

  • I miejsce
    Graffiti Cheerleaders
    , Ever Active, Chorzów
  • II miejsce
    Shake
    , Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
  • III miejsce
    Super Gimone
    , UKS Orlęta, Sosnowiec

- show dance, teatr tańca – dzieci

  • I miejsce
    GRW Jazz Kids
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • II miejsce
    Polly Art Team Kids
    , Polly Art Academy, Opole
  • II miejsce
    VDS Show White Team
    , Victoria Dance Studio, Myślenice
  • wyróżnienie
    Mały Feniks gr. II
    , Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

- show dance, teatr tańca – juniorzy

  • I miejsce
    Polly Art Team Juniors
    , Polly Art Academy, Opole
  • II miejsce
    Grupa taneczna Beznazwy II
    , Samorządowe Centrum Kultury, Mielec
  • III miejsce
    Feniks Junior
    , Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
  • wyróżnienie
    VDS Show Elite
    , Victoria Dance Studio, Maków Podhalański

- show dance, teatr tańca – młodzież

  • I miejsce
    GRW Show
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • II miejsce
    Polly Art Team Adults
    , Polly Art Academy, Opole
  • III miejsce
    Feniks
    , Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
  • wyróżnienie
    Grupa Tańca Beznazwy
    , Samorządowe Centrum Kultury, Mielec  

- Nagroda Prezydenta Miasta Oświęcim

  • Grand Prix
    GRW Show
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim


Czy wiesz, że... Henryk Lehnert (†22.06.2006) - utytułowany filmowiec z Amatorskiego Klubu Filmowego „Chemik” działającego w Oświęcimskim Centrum Kultury - w 1997 roku został uhonorowany wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa za największą ilość zrealizowanych filmów i zdobytych...czytaj więcej...
październik 2022
  P W Ś C P S N
39 1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)