Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

KASA CZYNNA
  • poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00
  • wtorek, środa - godz. 11:00-15:00
  • sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą
  • godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link
  • sprzedaż biletów online (https://ock.systembiletowy.pl/) kończy się na godzinę przed planowanym wydarzeniem/seansem w kinie

bilety w sprzedaży w OCK
1 października o godzinie 18:00
odbędzie się  koncert "Krzesimir Dębski zaprasza. Przeboje wielkiego ekranu" w wykonaniu Warsaw Impressione Orchestra - którą tworzą muzycy na co dzień współpracujący, m.in. z Teatrem Wielkim – Operą Narodową, Filharmonią Narodową, Polską Orkiestrą Radiową, Sinfonią Varsovią oraz wyróżniający się studenci i absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie - pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego - kompozytora, skrzypka jazzowego, aranżera i producenta muzycznego, Mileny Lange (sopran) - artystki o szerokim kręgu zainteresowań muzycznych, laureatki wielu konkursów wokalnych dla młodych wykonawców, uczestniczki wielu kursów mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych mistrzów śpiewu operowego, z powodzeniem koncertującej na scenach filharmonicznych i teatralnych i Damiana Wilmy (baryton) - artysty współpracującego z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie, gdzie wykonywał wiele partii w spektaklach operowych, laureata wielu konkursów wokalnych. Koncert poprowadzi Laura Łącz - aktorka, która wystąpiła w kilkudziesięciu filmach fabularnych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 października o godzinie 19:00
wystąpi Maciej Maleńczuk w koncercie pt. "Klauzula sumienia". Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji - nie zawsze miłych. Klauzula sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać. Koncert promuje album "Klauzula sumienia", podczas którego nie zabraknie również największych pieśni artysty - "Ostatnia nocka", "Tango libido", "Sługi za szlugi", "Synu", czy "Dawna dziewczyno".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
8 października o godzinie 16:00
wystąpi Kabaret Nowaki w programie pt. "Za granicą żartu", w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej.

bilety w sprzedaży w OCK
20 października o godzinie 18:00
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka pt. "Wielcy Romantycy. Schumann, Chopin, Mendelssohn, Grieg, Schubert, Liszt, Verdi" prezentujący największych kompozytorów epoki romantycznej oraz ich arcydzieła na fortepian.

bilety w sprzedaży poza OCK
i w OCK
21 października o godzinie 17:30 i 20:15
odbędzie się spektakl komediowy pt. "Nerwica natręctw" w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman/Katarzyny Ankudowicz/Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Andrzeja Zielińskiego/Artura Barcisia, Rafała Królikowskiego/Kamila Kuli i Zdzisława Wardejna. To lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach, spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem w oczekiwaniu na lekarza...

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
22 października o godzinie 19:00 odbędzie się, w wykonaniu solistów oraz Woytek Mrozek Strauss Chamber Orchestra pod dyrekcją dr. Adama Wagnera, operetka w III aktach Johanna Straussa syna,  pt. "Zemsta nietoperza" - genialna, pełna znakomitego humoru i najpiękniejszej muzyki operetka. Jej premiera odbyła się 5 kwietnia 1874 roku w Theater an der Wien w Wiedniu. Uznana została za arcydzieło operetki wiedeńskiej. Dzieło posiada jedno z najlepiej napisanych w operetkowej literaturze libretto, które tak zaintrygowało Straussa, że w rekordowym czasie sześciu tygodni skomponował do niego muzykę.

bilety w sprzedaży w OCK
4 listopada o godzinie 19:00
odbędzie się, w ramach projektu Kultura 50/50, zaduszkowy koncert jazzowy w wykonaniu Ewy Urygi, z towarzyszeniem zespołu w składzie: Dorota Piotrowska (perkusja), Bogusław Kaczmar (fortepian) i Paweł Pańta (kontrabas), pt. "Mahalia Jackson in Memorial", promujący płytę pt. "Mahalia Jackson in Memoriam". Projekt muzyczny "Mahalia Jackson in Memoriam" jest inspirowany muzyką legendy muzyki jazzowej gatunku negro spirituals – Mahalii Jackson (1911-1972) – królowej muzyki gospel. Twórczość Mahalii Jackson zafascynowała Ewę Urygę jeszcze w wieku młodzieńczym, a fascynacja ta przesądziła o wyborze jazzu, jako kierunku w jej karierze artystycznej. Podczas koncertu będzie można usłyszeć bardzo znane utwory z repertuaru Mahalii Jackson, ale w zupełnie innych aranżacjach jazzowych Marka Soskina, który współpracował z Soony Rollinsem.

bilety w sprzedaży w OCK
13 listopada o godzinie 18:00
odbędzie się spektakl komediowy pt. "Za rok o tej samej porze" w wykonaniu Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego. To zabawna, piękna i wzruszająca historia. Romantyczna komedia Bernarda Slade’a była broadwayowskim przebojem lat 70. Zyskała uznanie widowni i krytyków, zdobywając nominację do Nagrody Tony dla najlepszej sztuki oraz nagrodę Drama Desk dla najlepszej nowej sztuki amerykańskiej. Za scenariusz do filmu Bernard Slade otrzymał nominację do Oscara. On i Ona spotykają się przypadkowo w uzdrowisku w północnej Kalifornii w 1951 roku. Zakochują się w sobie, ale z oczywistych względów muszą się rozstać. Postanawiają jednak spotykać się co roku, w tym samym hotelu, by wspólnie spędzić weekend.

bilety w sprzedaży poza OCK
17 listopada o godzinie 10:30 i 18:00
odbędzie się interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny pt. "Funny Balls Show" - bajeczne widowisko teatralne, podczas którego będzie można zobaczyć ponad 3 tysiące balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach! To międzynarodowe widowisko dla dużych i małych, organizowane przez Agencję koncertowa „Pan Koncert”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

bilety w sprzedaży w OCK
18 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Anity Lipnickiej w ramach trasy "Anita Lipnicka | O miłości... akustycznie". Oprócz takich evergreenów jak "Piosenka Księżycowa", "Piękna i Rycerz" czy "Mosty", będzie można usłyszeć, m.in. "Nothing Compares 2 U" Sinéad O’Connor , "Love Song" zespołu The Cure, czy "Into my arms" Nicka Cave’a. Jest również szansa, że widzowie poznają przedpremierowo piosenki z najnowszego albumu, nad którym Anita Lipnicka obecnie pracuje. Po ogromnym sukcesie trasy "Intymnie", podczas której Anita Lipnicka świętowała 25-lecie swojej pracy twórczej, Artystka zapowiada serię wyjątkowych koncertów zaplanowanych na jesień 2022. Tym razem będzie ją można usłyszeć i zobaczyć wraz z zespołem w niezwykle kameralnej odsłonie.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
24 listopada o godzinie 19:00
wystąpi czterech tenorów i trio instrumentalne"LeonVoci" & "Art Music Trio" – w koncercie pt. "Volare". To wyjątkowy koncert o brzmieniu charakteryzującym największych wykonawców muzyki świata i nawiązujący do najlepszych wykonań, między innymi takich utworów, jak: "Grande Amore", "Volare", "Besame Mucio". Tenorzy "LeonVoci" popularyzują muzykę klasyczną przez śpiew operowy na współczesną manierę. To laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. Gwiazdy polskiej edycji programu „Mam talent”. Swój zróżnicowany repertuar po mistrzowsku wykonują w języku francuskim, włoskim, polskim, hiszpańskim, angielskim i ukraińskim. "Art Music Trio" posiada brzmienie charakteryzujące największych wykonawców muzyki świata i nawiązujące do najlepszych wykonań argentyńskiego tanga, muzyki francuskiej, filmowej, standardów jazzowych, utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Wirtuozeria akordeonisty, wspierana mistrzowskim akompaniamentem gitary i basu sprawia, że utwory wykonywane podczas koncertów, przyjmowane są z wielkim aplauzem.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
27 listopada o godzinie 19:00
odbędzie się, w wykonaniu Woytek Mrozek & The 1st New York Orchestra, z gościnnym udziałem Maksymiliana Mrozka, Pablo Ilnytskyy'ego lub Wojciecha Myrczka oraz Ladies Trio, koncert pt. "The King Of Swing" - unikalny i jedyny na świecie projekt oddający hołd twórcom amerykańskiego swingu. Dzisiaj można go nazwać klasyką muzyki swingowej. Maestro Woytek Mrozek zaprezentuje najznamienitsze i wysublimowane kompozycje, które wykonywali przed nim Benny Goodman Orchestra, Glenn Miller Orchestra, Frank Sinatra, Arite Shaw. „The King Of Swing” to show, którego nie mogą przegapić zarówno fani jazzu, swingu, jak i nieuleczalni muzyczni romantycy, którzy pragną się przenieść do 1938 roku na najbardziej znany koncert muzyki swingowej w Carnegie Hall w Nowym Yorku, który wykonała Benny Goodmann Orchestra.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
30 listopada o godzinie 19:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny
zaprezentuje spektakl pt. "Opowieść wigilijna". Widziałeś już "Opowieść wigilijną"? W takiej odsłonie na pewno nie! Zobaczmy na żywo niesamowitą sztukę malowania piaskiem i światłem. Usiądźmy wygodnie w Teatrze Piasku i razem z bliskimi dajmy się ponieść bożonarodzeniowej atmosferze. Przypomnijmy sobie, co w naszym życiu tak naprawdę jest ważne.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 grudnia o godzinie 18:00
zostanie zaprezentowany przez artystów baletu Opery Kijowskiej, balet w III aktach - z librettem  według Charlesa Perraulta, z choreografią według Mariusa Petipy i muzyką na motywach Piotra Czajkowskiego - pt. "Śpiąca królewna". Kto z nas nie wspomina magicznego świata baśni, których z zapartym tchem słuchaliśmy kiedy rodzice nam je czytali przed snem…? Kto z nas nie pamięta stu lat snu pięknej Królewny Aurory, która już w dniu swoich chrzcin została skazana przez złą wróżkę na śmierć od ukłucia igłą gdy osiągnie wiek dorosły? Pamiętamy, że ten zły czar dobra Wróżka Bzu zamieniła na sto lat snu, z którego zbudzi ją pocałunek pięknego księcia. Pomimo wielkiej ostrożności ze strony dworu, niestety zła Wróżka Carabosse podstępem doprowadza do spełnienia swojego zaklęcia, 16 letnia Królewna Aurora wraz z całym dworem zapada w 100 letni sen.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 grudnia o godzinie 19:00
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Piotra Cyrwusa, Mai Barełkowskiej, Mikołaja Kubackiego, Łukasza Szczepanowskiego i (zamiennie) Zofii Bohosiewicz/Kamili Janik, pt. "Fanatyk. Mistrzostwa świata w łowieniu metodą gruntową". Legendarna pasta o fanatyku wędkarstwa powraca w 2022 roku w formie spektaklu komediowego. W roli ekscentrycznej głowy rodziny Gałeckich ponownie Piotr Cyrwus! W upalną czerwcową niedzielę Andrzej Gałecki przygotowuje się do obejrzenia transmisji telewizyjnej z Mistrzostw Świata w Łowieniu Metodą Gruntową. Z wielu powodów ten dzień okaże się przełomowy dla wszystkich domowników. W tle tragikomicznych wydarzeń rodzinnych będziemy śledzić konfrontacje polskiej reprezentacji wędkarskiej w Kazachstanie, mierzyć się z konfliktem pokoleniowym i problemem zapaści miast powiatowych.

bilety w sprzedaży w OCK
15 grudnia o godzinie 18:00
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Anny Lipiak pt. "Muzyka dla duszy", podczas którego usłyszymy utwory Bacha, Schuberta, Schumanna, Brahmsa  i Chopina.

bilety w sprzedaży poza OCK
5 lutego o godzinie 17:00
odbędzie się Platynowy koncert 55-lecia zespołu "Czerwone Gitary" - legendy polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków, a koncerty przyciągają fanów. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity - "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
12 lutego o godzinie 14:00 wystąpi Kabaret Paranienormalni w najnowszym programie pt. "Bez znieczulenia", który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. Będzie wyśmienita zabawa i paranienormalna energia, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? "Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju.


sobota
1.10 godz. 18:00 "Krzesimir Dębski zaprasza. Przeboje wielkiego ekranu" - koncert w wykonaniu Warsaw Impressione Orchestra pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego, Mileny Lange (sopran) i Damiana Wilmy (baryton), prowadzenie koncertu Laura Łącz
poniedziałek
3.10 godz. 19:00 "Klauzula sumienia" - koncert Macieja Maleńczuka

sobota
8.10 godz. 16:00 "Za granicą żartu" - program kabaretu Nowaki

niedziela
9.10 godz. 19:00 Koncert "The Queen Symphonica" w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio | koncert przeniesiony z 5 marca 2022/ 26 marca 2022 KONCERT ODWOŁANY - zwrot biletów w kasie OCK | za bilety online zakupione przez system sprzedaży OCK pieniądze zostaną zwrócone na konto
czwartek
20.10 godz. 18:00 "Wielcy Romantycy. Schumann, Chopin, Mendelssohn, Grieg, Schubert, Liszt, Verdi" - recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
piątek
21.10 godz. 17:30, 20:15 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Andrzeja Zielińskiego / Artura Barcisia, Rafała Królikowskiego/Kamila Kuli i Zdzisława Wardejna

sobota
22.10 godz. 19:00 "Zemsta nietoperza" - operetka w III aktach w wykonaniu solistów oraz Woytek Mrozek Strauss Chamber Orchestra pod dyrekcją dr. Adama Wagnera

piątek
4.11 godz. 19:00 "Mahalia Jackson in Memorial" - zaduszkowy koncert jazzowy w wykonaniu Ewy Urygi, z towarzyszeniem zespołu w składzie: Dorota Piotrowska (perkusja), Bogusław Kaczmar (fortepian) i Paweł Pańta (kontrabas), w ramach projektu Kultura 50/50
niedziela
13.11 godz. 18:00 "Za rok o tej samej porze" - spektakl komediowy w wykonaniu Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego

czwartek
17.11 godz. 10:30, 18:00 "Funny Balls Show" - interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny (godz. 10:30 dla szkół i przedszkoli)
piątek
18.11 godz. 19:00 "Anita Lipnicka | O miłości... akustycznie" - koncert  Anity Lipnickiej

czwartek
24.11 godz. 19:00 "Volare" - koncert w wykonaniu "LeonVoci" & "Art Music Trio" | koncert przeniesiony z 17 września 2022
niedziela
27.11 godz. 19:00 "The King Of Swing" - koncert w wykonaniu Woytek Mrozek & The 1st New York Orchestra z gościnnym udziałem Maksymiliana Mrozka, Pablo Ilnytskyy'ego lub  Wojciecha Myrczka oraz Ladies Trio

środa
30.11 godz. 19:00 "Opowieść wigilijna" - spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

sobota
3.12 godz. 18:00 "Śpiąca królewna" - balet w III aktach w wykonaniu Ballet Opera of Kiev

poniedziałek
5.12 godz. 19:00 "Fanatyk. Mistrzostwa świata w łowieniu metodą gruntową" - spektakl komediowy, w wykonaniu Piotra Cyrwusa, Mai Barełkowskiej, Mikołaja Kubackiego, Łukasza Szczepanowskiego i (zamiennie) Zofii Bohosiewicz/Kamili Janik

czwartek
15.12 godz. 18:00 "Muzyka dla duszy" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń

niedziela
5.02 godz. 17:00 "Czerwone Gitary" - platynowy koncert 55-lecia

niedziela
12.02 godz. 14:00 "Bez znieczulenia" - program Kabaretu Paranienormalni
Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury KASA CZYNNA poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00 wtorek, środa - godz. 11:00-15:00 sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link sprzedaż biletów online ( https://ock.systembil...czytaj więcej...
październik 2022
  P W Ś C P S N
39 1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)