Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XII Konkurs Plastyczny Lubię smoki 2022

od: do:

postać smoka na pożółkłej karcie, tytuł wystawy i data
W dniach od 1 do 26 czerwca 2022 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XII Konkursu Plastycznego "Lubię smoki", adresowanego do uczestników w wieku 10-19 lat z terenu powiatu oświęcimskiego.

Konkurs służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży.

Komisja w składzie: Mikołaj Fediv, Magdalena Prochowska i Arleta Uroda po obejrzeniu 294 prac nadesłanych na konkurs, przyznała 7 nagród specjalnych, 38 równorzędnych nagród i 44 równorzędne wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej wystawie prace 55 autorów.

prace malarskie i rysunkowe
  • nagroda specjalna
Wiktoria Kovačs – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Laura Pogorzelska – Oświęcim
Maja Kochańska – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

- grupa wiekowa 10-12 lat
  • równorzędne nagrody
Dominika Bienia – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Karolina Kozieł – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Aurelia Mika – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Helena Dżyżdżyk – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Krzysztof Miłoń – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Pola Łuczak – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kalina Smrek (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim | Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Paulina Żyłka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Hanna Dudka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Antonina Jekiełek – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Adrianna Apanasewicz – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Lena Czarny – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Alicja Janik – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Amelia Piekarczyk – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Maja Zemła – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Milena Figuła – Szkoła Podstawowa, Zaborze
  • równorzędne wyróżnienia
Aleksandra Słomka – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Amelia Mitoraj – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Amadeusz Bęgziak (2 prace) – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Nikola Człowiek (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim | Zespół Szkolno-Przedszkolny, Rajsko
Agata Kukowska – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Lena Pawłowska – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim   
Patrycja Wilczak – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Kalina Grochal – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Lena Janus – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 
Inez Klaja – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Aleksandra Kandyba – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Maja Knapik – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim  
Lena Hipner – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Oliwia Mąsior – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Maja Mleczko – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Kacper Pietrańczyk – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Lena Nowogrodzka – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Rajsko

- grupa wiekowa 13-16 lat
  • równorzędne nagrody
Joanna Janik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Antonina Syska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Wąsik (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim | Szkoła Podstawowa nr 11 Oświęcim
Oliwia Wieczorek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Anna Bibrzycka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Olga Kolber – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Konopka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Weronika Szojda – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Oliwia Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Natalia Baran – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
  • równorzędne wyróżnienia
Wiktoria Kurzawa – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Milena Madej – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Oliwia Kozłowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Konopka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Habczyk – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Jarosław Kleszczewski – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wiktoria Kubicz – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Diana Novyk – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Filip Patyk – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Maja Walkowicz – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Marcela Wysogląd – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Joanna Janik – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Jakub Krawczyk – Szkoła Podstawowa, Rajsko

prace przestrzenne
  • nagroda specjalna
Zofia Sieranc – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Chylaszek – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Jakub Harmata – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Michał Lichański – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

- grupa wiekowa 10-12 lat
  • równorzędne nagrody
Karol Wróbel – Samorządowy Zespół Szkół, Chełmek
Wojciech Bryła – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Antoni Janosz – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Natalia Oleksy – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
  • równorzędne wyróżnienia
Sandra Mąka – Samorządowy Zespół Szkół, Chełmek
Antonina Dziedzic – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Dominika Gwóźdź (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Ewa Gwóźdź – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maciej Pawlusiak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Agata Piotrowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

- grupa wiekowa 13-16 lat
  • równorzędne nagrody
Nadia Kluwak (2 prace) – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Mikołaj Matla – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Emilia Ławczyc – Oświęcim
Weronika Bies – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Filip Wiśniewski – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
  • równorzędne wyróżnienia
Oliwier Jurkiewicz – Samorządowy Zespół Szkół, Chełmek
Gabriela Halbina – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator
Wiktor Iwanek – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator
Łukasz Luranc – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator
Leon Paluchowski – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator
Blanka Sachajdak – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator
Julia Sroczyńska – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator
  • Autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej wystawie
Patryk Balonek – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Sebastian Heród – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Fabian Jedliński – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Matylda Kacorzyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Lena Kolber - Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1, Osiek
Katarzyna Kusak – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Martyna Mitoraj – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Filip Mozołowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kacper Szypuła – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Maja Wojtala – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Amelia Żmudka –  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Borys Adamczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Roksana Błasiak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Hanna Bielska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksander Cebula – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Hubert Nazarowski – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Hanna Revich – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Socha – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Paulina Stanclik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Liuchiija Aleksandrovska – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Malwina Ćmiel – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Jakub Garstka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Hylaszek – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim  
Zuzanna Konopka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Iryna Verkhivska – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Dudek – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Weronika Antoniewicz – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Jagoda Grochal – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Nikola Chmiel – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Julia Kopeć – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Antonina Momot – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Adam Pieczonka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim  
Anna Wiktor – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Ola Pervak – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Jakub Chudy – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Nadia Kossowska – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Mateusz Gabryś – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Igor Jurkowski – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Benjamin Duc – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Iga Zarzycka – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Anna Zielińska – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Wojciech Wilkosz – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Izabela Glandys – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Maja Karpicka – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Oliwia Kosiec – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Nadia Mróz – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Emilia Osoba – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Julia Szymeczko – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Sonia Syryńska – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Zofia Zaborska – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Angelika Bocheńska – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Emilia Słowikowska – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Julia Waligóra – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Julia Krawczyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Skidzin
Zuzanna Kołakowska – Szkoła Podstawowa, Zaborze


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 9 online 20 września 2022 roku został wydany wrześniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 18 października 2022 roku . ...czytaj więcej...
wrzesień 2022
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)