Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Moje marzenia 2016

od: do:

W dniach od 1 do 19 czerwca 2016 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XX Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Konkurs "Moje marzenia" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka i jest adresowany jest do dzieci z terenu powiatu oświęcimskiego pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 426 prac plastycznych przez 411 autorów.

Komisja w składzie: Kinga Pawlik – plastyk, Monika Sitek – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, przyznała wyróżnienia I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowała do udziału w pokonkursowej wystawie prace 55 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Karol Furman, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
2.Justyna Palichleb, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
3.Jakub Nagi, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
4.Michalina Langer, 5 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Emilia Romańska, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Amelia Piotrowska, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
7.Alan Kras, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
8.Oliwia Snopkowska, 6 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
9.Alicja Janik, 5 lat (2 prace) – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka i Przedszkole Samorządowe, Rajsko

-wyróżnienia II stopnia:


1.Jakub Bratek, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
2.Blanka Bednarczyk, 4 lata – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
3.Wojciech Majka, 4 lata – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
4.Malwina Ćmiel, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
5.Oliwia Ryczko, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

1.Liliana Kozłowska, 3 lata – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
2.Oskar Wacławik, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
3.Bartosz Kucybała, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Rajsko
4.Lena Krakowczyk, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
5.Magda Mierzwińska, 6 lat – Świetlica Socjoterapeutyczna, Oświęcim

-kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Marcin Jarek, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
2.Natalia Radwańska, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
3.Alicja Mądrala, 10 lat (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
4.Weronika Szczepańska, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Emilia Kozioł, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
6.Antonina Stachura, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
7.Kinga Mazgaj, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
8.Kinga Grzegorczyk, 7 lat (2 prace) – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
9.Maja Sporysz, 7 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
10.Laura Waszkiewicz, 7 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
11.Oliwia Stokłosa, 8 lat (2 prace) – Szkoła Podstawowa, Grojec
12.Natalia Kapuścińska, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Babice
13.Wiktoria Kovacs, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
14.Natalia Cholewka, 8 lat (2 prace) – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
15.Maja Bęc, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
16.Maja Banasiak, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
17.Julia Czuba, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
18.Filip Żondlak, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
19.Miłosz Naglik, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
20.Matylda Kacorzyk, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
21.Fabian Jedliński, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
22.Marta Warzecha, 8 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
23.Hanna Strycharska, 9 lat (2 prace) – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wyróżnienia II stopnia:

1.Joanna Zabdyr, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
2.Marta Kocimska, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
3.Maria Nycz, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Zuzanna Konopka, 9 lat (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Amelia Pawełczyk, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Kinga Konik, 9 lat (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
7.Lena Pająk, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
8.Emilia Dźwigoń, 8 lat – Grojec
9.Karolina Sokół, 9 lat – Grojec
10.Karolina Latała, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
11.Joanna Kobosko, 10 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
12.Kamila Przesór, 8 lat (2 prace) – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
13.Zofia Chylaszek, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
14.Dominik Grabowski, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
15.Szymon Garwacki, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
16.Iga Boźniak, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

-wyróżnienia III stopnia:

1.Oliwia Fik, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
2.Weronika Skoczek, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
3.Magdalena Meus, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Maja Nicieja, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Marta Jurkiewicz, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Kalina Kozera, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
7.Igor Piekarski, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
8.Wojciech Studnicki, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
9.Róża Bakalarska, 6 lat (2 prace) – Szkoła Podstawowa, Grojec
10.Xawery Porwit, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
11.Hanna Płonka, 6 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie
12.Dagmara Jarosz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
13.Oliwier Kurzak, 8 lat (2 prace) – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
14.Anastazja Cała, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
15.Lena Kolber, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
16.Dariusz Drzyzgiewicz, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
17.Joanna Janik, 7 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Wiktoria Wójcik, 11 lat (2 prace) – Grojec, Łazy
2.Ewa Domżał, 10 lat – Grojec
3.Zuzanna Michałek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów
4.Konrad Bojanowicz, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Julia Matyszczyk, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
6.Kinga Kokoszka, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
7.Emilia Olejarz, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
8.Emilia Cendrowska, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

-wyróżnienia II stopnia:

1.Selena Wrzalik, 10 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
2.Zofia Kowalik, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
3.Patrycja Kluska, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
4.Milena Rams, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka
5.Monika Jazowska, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów
6.Mateusz Kurdziel, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
7.Karolina Dąboś, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Babice
8.Jakub Cech, 11 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie
9.Agnieszka Czopek, 12 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
10.Justyna Tadych, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

-wyróżnienia III stopnia:

1.Inga Jarnot, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
2.Miłosz Michalak, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
3.Aleksandra Piętka, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Piotrowice
4.Stanisław Ptaszyński, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
5.Katarzyna Kamyk, 10 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
6.Olimpia Jarosz, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
7.Małgorzata Filip, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
8.Emilia Mordko, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
9.Julia Sołtys 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
10.Wiktoria Bzibziak, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:


1.Kazimierz Hrynkiewicz, 4 lata – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
2.Antonia Starzyk, 4 lata – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
3.Ada Płonka, 3 lata – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
4.Lilianna Deluga, 6 lat – Przedszkole nr 8, Oświęcim
5.Emilia Zadora, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
6.Laura Paluch, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
7.Jan Klimas, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
8.Maja Walkowicz, 7 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
9.Maja Śmiechura, 6 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
10.Gabriela Puról, 7 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
11.Filip Kulig, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
12.Sabina Szymeczko, 5 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
13.Emilia Zięba, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
14.Natalia Łazik, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
15.Wiktoria Dąbrowska, 11 lat (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
16.Wiktoria Kaim, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
17.Nadia Kluwak, 7 lat (2 prace) – Szkoła Podstawowa, Grojec
18.Natalia Zając, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
19.Jakub Kolasa, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
20.Kinga Domżał, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
21.Julia Włoszek, 9 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
22.Gabriela Bęben, 7 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie
23.Zuzanna Wasilewska, 9 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie
24.Katarzyna Wasilewska, 11 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie
25.Karolina Sołtysik, 8 lat – Grojec
26.Marika Możdżeń, 8 lat – Grojec
27.Daria Wójcik, 10 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
28.Aleksandra Juda, 10 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
29.Marek Zakrzowiecki, 10 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
30.Karolina Karlik, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
31.Kacper Wanat, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
32.Julia Konopka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
33.Amelia Chodorowicz, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
34.Magdalena Mąsior, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
35.Martyna Ryszka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
36.Bartosz Macheta, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
37.Barbara Moczulska, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
38.Wiktoria Brzezińska, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
39.Magdalena Głowiczka, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
40.Wiktoria Cinalska, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
41.Hanna Tomala, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
42.Zofia Góral, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
43.Antonina Stachura, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
44.Nikodem Witczak, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
45.Anna Białek, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
46.Katarzyna Kotula, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
47.Szymon Wójcik, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów
48.Kinga Kozioł, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów
49.Miłosz Michałek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów
50.Nina Rydzoń, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
51.Patrycja Markiewicz, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
52.Zuzanna Frączek, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
53.Maja Ptasińska, 7 lat – Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
54.Dawid Gałgan, 7 lat – Szkoła Podstawowa, Babice
55.Eryk Mleczko, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek


logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe . Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie poza Oświęcimskim...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)