Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Moje marzenia - wystawa pokonkursowa

od: do:

W dniach od 1 do 15 czerwca 2017 roku (podsumowanie konkursu 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XXI Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Konkurs "Moje marzenia", organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka, adresowany jest do dzieci z terenu powiatu oświęcimskiego pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 518 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, Arleta Uroda – plastyk, przyznała wyróżnienia I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła kwalifikacją do udziału w pokonkursowej wystawie prace 43 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:

Wiktor Maciesza - Przedszkole Samorządowe, Brzezinka
Ola Kurek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Maciej Luranc - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Natasza Makuch - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Hanna Siemek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Wojciech Skirka - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Emilia Napieraj - Przedszkole Samorządowe, Brzezinka
Gabriela Sałąk - Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Dominik Młodzik - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Piotr Zarzecki (2 prace) - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Paweł Matyszkiewicz - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim  
Ola Sobczuk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Franczak - Sołectwo Stawy Grojeckie

-wyróżnienia III stopnia:

Mikołaj Barzycki - Przedszkole Samorządowe, Brzezinka
Jakub Jaśkowski - Przedszkole Samorządowe, Brzezinka
Bartosz Piecuch-Kawczak - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Michalina Langner - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Oleksy - Przedszkole nr 8, Oświęcim

-kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


Joanna Strycharska - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Patrycja Kuligowska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Anna Balon - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Miłosz Buliński - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mikołaj Buliński - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Jagoda Kokoszka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Weronika Szojda - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mateusz Zacharko - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Weronika Żurek - Sołectwo Stawy Grojeckie
Filip Kuleta - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Julia Czuba - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Joanna Janik - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Julia Sieradzka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kacper Rusin - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Justyna Tomala - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Małgorzata Trojanowska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Jurkiewicz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Marta Jurkiewicz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Sebastian Miętka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Bartosz Wawręty - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Maja Jędrocha - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

Małgorzata Kubiczek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Emilia Romańska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Konopka (2 prace) - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Justyna Rudiak - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Weronika Kopeć - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Jakub Błazenek - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Zuzanna Wąsik - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Klaudia Zielińska - Świetlica Terapeutyczna Stowarzyszenia „Szansa”, Oświęcim
Nikola Kasperczyk - Świetlica Terapeutyczna Stowarzyszenia „Szansa”, Oświęcim
Maciej Pawlusiak - Szkoła Podstawowa, Rajsko

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


Marcin Jarek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Gabriela Zagórska - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Patrycja Jurecka - Szkoła Podstawowa, Grojec
Wiktoria Kovacs (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Natalia Łazik - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Maja Chojnacka - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Wiktoria Wójcik - Sołectwo Stawy Grojeckie

-wyróżnienia II stopnia:

Bartłomiej Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Maja Mikołajska (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Oliwia Racięcka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Alicja Liwacz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

Amelia Balon - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Katarzyna Paw - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Oliwia Jarosz - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Wiktoria Borycka - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Julia Noworyta - Szkoła Podstawowa, Rajsko

Wyróżnienia dla prac nie spełniających warunków regulaminu (technika przestrzenna) ze względu na duże walory artystyczne

Zuzanna Smażyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Maria Błażowska - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów

Wyróżnienia przez kwalifikację prac do udziału w pokonkursowej wystawie:

Nadia Rembiesa - Przedszkole Samorządowe, Brzezinka
Oliwia Szyszka - Przedszkole Samorządowe, Brzezinka
Martyna Holcman - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Nikola Twardosz (2 prace) - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Igor Frączek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Maria Luranc - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Oliwia Kuśnierz - Szkoła Podstawowa, Grojec
Emilia Marchewka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kalina Palutkiewicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Aurelia Mika - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Jagoda Płonka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Nikola Cygan - Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Kornelia Klimas - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Kokoszka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Małgorzata Pendracka - Niepubliczne „Tęczowe Przedszkole”, Oświęcim
Gabriela Szpindor - Niepubliczne „Tęczowe Przedszkole”, Oświęcim
Lena Kolber - Niepubliczne „Tęczowe Przedszkole”, Oświęcim
Ida Kajda - Niepubliczne „Tęczowe Przedszkole”, Oświęcim
Martyna Strojek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Sabina Szymeczko - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Królikowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Kołodziejczyk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Teresa Szymeczko - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Olga Moskała-Wróbel - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Oliwia Kołacz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Jakub Lukesch - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Martyna Rzycka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Barbara Moczulska - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Kinga Jaskuła - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Roksana Huczek - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Weronika Kubiesa - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Patryk Pawłowicz - Szkola Podstawowa nr 5, Oświęcim
Paulina Smajek - Świetlica Socjoterapeutyczna, Oświęcim
Melania Rybak - Świetlica Socjoterapeutyczna, Oświęcim
Miłosz Michałek - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
Maja Zemła - Przedszkole Samorządowe, Rajsko
Marta Warzecha - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Martyna Stanclik - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Milena Ledwik - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Wiktoria Ciuk - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Joanna Kobosko - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Agnieszka Jańczyk - Szkoła Podstawowa, Rajsko


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 9 online 21 września 2021 roku został wydany wrześniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 19 października 2021 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)