Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XXVI Konkurs Plastyczny Moje marzenia

od: do:

na zółtej planszy nazwa konkursu
1 czerwca 2022 roku o godzinie 16:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie podsumowany XXVI Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" adresowany do uczestników w wieku 5-13 lat z terenu powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Podsumowaniu konkursu będzie towarzyszyło wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy.

Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana do 26 czerwca 2022 roku.

Komisja w składzie: Mikołaj Fediv, Magdalena Prochowska i Arleta Uroda, po obejrzeniu 221 prac konkursowych, przyznała 57 równorzędnych wyróżnień I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej wystawie prace 22 autorów.

- kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym
  • wyróżnienia I stopnia
Mieszko Sagan – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Julia Mędrala – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Sylwia Bliźnik – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Maya Kozik-Milewski – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Julia Królik – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Nina Banasiak (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Szczygieł – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
  • wyróżnienia II stopnia
Liwia Domagała (2 prace) – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Milena Jarnot – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Antoni Łąka – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Wojciech Karelus – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Krzysztof Wojtas – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Ola Sobas – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
  • wyróżnienia III stopnia
Natasha Siegmund – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Aleksy Jarnot – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Mateusz Kamiński – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Kacper Kołodziej – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Liliana Noworyta – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim

- kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III
  • wyróżnienia I stopnia
Witold Bratek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Tatiana Ćmiel – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Dworak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Daria Toporek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kalina Szatyńska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Agata Gabryś – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Jurca – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
  • wyróżnienia II stopnia
Michał Urbiński – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Kinga Chalcarz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Jakubowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Kaczmarczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Wójcik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
  • wyróżnienia III stopnia
Julia Lekacz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Małgorzata Szostek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Wiecheć – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kinga Żołna – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Emilia Kościelnik – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim

- kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI
  • wyróżnienia I stopnia
Amadeusz Bęgziak – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Emilia Orłoś – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Aleksandra Chrapczyńska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Sobczuk – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Patrycja Wilczak – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Mateusz Ziarkowski – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Adam Pieczonka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
  • wyróżnienia II stopnia
Milan Stojanov – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Zajas (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim | Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Aleksandra Dębowska – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Gabriela Skoczek – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Paulina Cembala – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Milena Kwarciak –  Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Martyna Stachura – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Kacper Chudy – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Paweł Matyszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
  • wyróżnienia III stopnia
Maja Danek – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Kacper Żydek – Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Agata Krawczyk – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Joanna Wybraniec – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Karol Godula  – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
  • Autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej wystawie
Nikola Twardosz – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Aleksander Jachniak – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Amelia Reczek – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Piotr Antoniewicz – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim  
Adam Czerwik – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim   
Julia Jabłońska – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Rafał Lach – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim  
Zofia Mastykarz – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim  
Marcelina Zarzecka – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Hubert Nazarowski – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kamil Piwowarczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Jaroslava Narizhna – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Natalia Wanat (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Nel Stojanov – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Dudek – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Miłosz Jarnot – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim  
Adam Ligenza – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Zuzanna Stachura – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Witold Kościelniak – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Agata Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Maria Polczyk – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim  
Michał Pytel – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim


logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury KASA CZYNNA poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00 wtorek, środa - godz. 11:00-15:00 sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link sprzedaż biletów online ( https://ock.systembil...czytaj więcej...
maj 2022
  P W Ś C P S N
17 1
18 2 3 4 5 6 7 8
19 9 10 11 12 13 14 15
20 16 17 18 19 20 21 22
21 23 24 25 26 27 28 29
22 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)