Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XXVI Moje marzenia 2022

od: do:

na plakacie kolorowe motyle, tytuł konkurs i data

W dniach od 1 do 26 czerwca 2022 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa XXVI Konkursu Plastycznego "Moje marzenia", adresowanego do uczestników w wieku 5-13 lat z terenu powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Komisja w składzie: Mikołaj Fediv, Magdalena Prochowska i Arleta Uroda po obejrzeniu 221 prac konkursowych, przyznała 57 równorzędnych wyróżnień I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej wystawie prace 22 autorów.

- dzieci w wieku przedszkolnym

  • wyróżnienia I stopnia
Mieszko Sagan – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Julia Mędrala – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Sylwia Bliźnik – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Maya Kozik-Milewski – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Julia Królik – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Nina Banasiak (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Szczygieł – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
  • wyróżnienia II stopnia
Liwia Domagała (2 prace) – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Milena Jarnot – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Antoni Łąka – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Wojciech Karelus – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Krzysztof Wojtas – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Ola Sobas – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
  • wyróżnienia III stopnia
Natasha Siegmund – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Aleksy Jarnot – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Mateusz Kamiński – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Kacper Kołodziej – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Liliana Noworyta – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim

- uczniowie klas I-III
  • wyróżnienia I stopnia
Witold Bratek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Tatiana Ćmiel – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Dworak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Daria Toporek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kalina Szatyńska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Agata Gabryś – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Jurka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
  • wyróżnienia II stopnia
Michał Urbiński-Zając – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Kinga Chalcarz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Jakubowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Kaczmarczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Wójcik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
  • wyróżnienia III stopnia
Julia Lekacz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Małgorzata Szostek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Wiecheć – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kinga Żołna – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Emilia Kościelnik – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim

- uczniowie klas IV-VI
  • wyróżnienia I stopnia
Amadeusz Bęgziak – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Emilia Orłoś – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Aleksandra Chrapczyńska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Sobczuk – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Patrycja Wilczak – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Mateusz Ziarkowski – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Adam Pieczonka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
  • wyróżnienia II stopnia
Milan Stojanov – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Zajas (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim | Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Aleksandra Dębowska – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Gabriela Skoczek – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Paulina Cembala – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Milena Kwarciak –  Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Martyna Stachura – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Kacper Chudy – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Paweł Matyszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
  • wyróżnienia III stopnia
Maja Danek – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Kacper Żydek – Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Agata Krawczyk – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Joanna Wybraniec – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Karol Godula  – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
  • Autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej wystawie
Nikola Twardosz – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Aleksander Jachniak – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Amelia Reczek – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Piotr Antoniewicz – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim  
Adam Czerwik – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim   
Julia Jabłońska – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Rafał Lach – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim  
Zofia Mastykarz – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim  
Marcelina Zarzecka – Miejskie Przedszkole nr 15, Oświęcim
Hubert Nazarowski – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kamil Piwowarczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Jaroslava Narizhna – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Natalia Wanat (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Nel Stojanov – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Dudek – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Miłosz Jarnot – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim  
Adam Ligenza – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Zuzanna Stachura – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Witold Kościelniak – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Agata Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Maria Polczyk – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim  
Michał Pytel – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny


Czy wiesz, że... Henryk Lehnert (†22.06.2006) - utytułowany filmowiec z Amatorskiego Klubu Filmowego „Chemik” działającego w Oświęcimskim Centrum Kultury - w 1997 roku został uhonorowany wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa za największą ilość zrealizowanych filmów i zdobytych...czytaj więcej...
wrzesień 2022
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)