Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Miłość Nie/Poważna

od: do:

21 listopada 2015 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, koncert musicalowy w wykonaniu Barbary Brody-Malon i Rafała Supińskiego pt. "Miłość Nie/Poważna". Wokalistom towarzyszył zespół w składzie: Tomasz Pala (piano), Sebastian Kret (gitara), Bartłomiej Stuchlik (bas), Łukasz Walczak (perkusja).

Koncert musicalowy "Miłość Nie/Poważna" jest kolażem pełnych energii utworów musicalowych traktujących o miłości. Nowe aranżacje piosenek odkrywają kolejne, często nietuzinkowe znaczenia słowa miłość...

Premiera koncertu odbyła się w marcu 2015 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie na Scenie pod Ratuszem.

Barbara Broda-Malon - wokalistka, aktorka, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Certyfikowany pedagog wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection". Laureatka wielu festiwali piosenki poetyckiej i aktorskiej, m.in. Festiwalu „Tańczące Eurydyki” im. Anny German w Zielonej Górze, czy XXXVII Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie. Finalistka 46 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2010 roku. Półfinalistka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2011 roku. Współpracuje m.in z Ryszardem Poznakowskim, Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego z Zamościa czy Teatrem Plejada w Krakowie.

Rafał Supiński - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. Edukację kontynuował w Czechach na Janáčkova Akademie Múzických Umění w Brnie. Dwukrotny stypendysta Małopolskiej Fundacji „Sapere Auso". Zagrał m.in. w polskiej prapremierze farso-wodewilu „Pińska szlachta" w reżyserii M. Pinihina w Teatrze Rampa w Warszawie, w światowej prapremierze musicalu „Mały Lord" S. Markwicka w reżyserii J. Szydłowskiego w Operze Krakowskiej i w słuchowisku Radia Kraków „Wesele" S. Wyspiańskiego w reżyserii A. Seweryna. Wystąpił ponadto w spektaklu muzyczno-tanecznym „Tango Piazzolla" w reżyserii W. Mazurkiewicza i R. Talarczyka oraz musicalu „Awantura o Basię" w reżyserii C. Domagały w Teatrze Rampa w Warszawie. Jest aktorem-śpiewakiem Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Wieści z Ratusza | 25.11 Wieści z Ratusza czytaj więcej...

dzisiaj

sierpień 2022
  P W Ś C P S N
31 1 2 3 4 5 6 7
32 8 9 10 11 12 13 14
33 15 16 17 18 19 20 21
34 22 23 24 25 26 27 28
35 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)