Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XVII Moje marzenia 2013

od: do:

W dniach od 31 maja do 16 czerwca 2013 roku (podsumowanie konkursu 31 maja o godzinie 16:30) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka. 

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych 277 prac plastycznych.

Jury w składzie: Anna Kaczmarczyk – artysta plastyk, Agnieszka Kobielusz – plastyk, Katarzyna Krawczyk – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznało wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 52 autorów.

cztery równorzędne nagrody:

1.Gabriela Urbańczyk, 6 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
2.Wiktoria Wójcik, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Antonina Białas, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Aleksandra Papuga, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5, Brzeszcze

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:

1.Marta Jurkiewicz, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Wiktoria Czyżycka, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Kinga Mazgaj, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
4.Emilia Kotlarczyk, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
5.Szymon Wilczak, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

1.Aneta Cinal, 5 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
2.Katarzyna Winnicka, 6 lat – Dom Kultury, Kęty
3.Julia Królikowska, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Emilia Hutny, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Olga Moskała, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Szymon Wabik, 6 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

1.Kinga Grzegorczyk, 5 lat – Jawiszowice
2.Maciej Paluch, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
3.Zuzanna Stachowicz, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
4.Amelia Matyjasik, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice

-kategoria wiekowa – dzieci z klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Sandra Kucharska, 8 lat – Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
2.Sebastian Nowak, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
3.Karolina Drabczyk, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
4.Joanna Mydlarz, 9 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
5.Karolina Bryłka, 9 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
6.Patrycja Markiewicz, 9 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek

-wyróżnienia II stopnia:


1.Michał Wanat, 9 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
2.Bernard Tabaka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
3.Michalina Łabuzek, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Urszula Morawska, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
5.Julia Palichleb, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
6.Adrian Czuba, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
7.Patrycja Kluska, 10 lat – Zespól Szkół nr 1, Oświęcim

-wróżnienia III stopnia:


1.Maja Adamowicz, 7 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
2.Karolina Żak, 9 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
3.Kacper Gondzik, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
4.Monika Marsowicz, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Weronika Olszewska, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
6.Igor Pietruczenko, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
7.Natalia Małkus, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
8.Marcelina Dusik, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 
9.Maja Chojnacka, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
10.Paulina Domżał, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Kinga Borycka, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
2.Sonia Kawka, 13 lat - Szkoła Podstawowa, Rajsko
3.Julia Kołodziej, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
4.Karol Surowiec, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
5.Angelika Nikliborc, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
6.Aleksandra Tobiczyk, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:


1.Marcel Gąsiorek, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedsskolny nr 1, Osiek
2.Justyna Kukla, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
3.Gabriela Twardowska, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
4.Marta Tobiasz, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Beata Paprzyca, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Kacper Walkarz, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
2.Zuzanna Stachowicz, 5 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
3.Amelia Matyjasik, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
4.Lena Jasińska, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
5.Karolina Bednarz, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
6.Zuzanna Bogunia, 11 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
7.Aneta Cinal, 5 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
8.Alicja Sikora, 6 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Graboszyce
9.Paulina Babińska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
10.Martyna Sambak, 7 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
11.Natalia Pidło, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
12.Wiktoria Ciuk, 5 lat – Rajsko
13.Julia Uroda, 9 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
14.Patryk Bruzda, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
15.Aleksandra Langner, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
16.Zuzanna Krzystoń, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
17.Wiktoria Wójcik, 8 lat Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
18.Wiktoria Domasik, 9 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
19.Kajetan Wierzbicki, 8 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
20.Oliwia Żmudka, 7 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
21.Mariusz Majda, 10 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
22.Bartosz Wojtala, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
23.Michał Jekiełek, 13 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
24.Natalia Domasik, 11 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
25.Karolina Bogacka, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
26.Wiktoria Żurek, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
27.Kinga Jarnot, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
28.Wiktoria Razowska, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
29.Natalia Krzyżecka, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
30.Joanna Lichańska, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
31.Bartłomiej Zemlik, 9 lat – Dom Kultury, Kęty
32.Aleksandra Pędrys, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
33.Radosław Wasztyl, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
34.Jagoda Wokurka, 7 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
35.Maja Kubińska, 7 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
36.Weronika Lieber, 9 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
37.Miłosz Sadkowski, 7 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
38.Szymon Całus, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
39.Julia Bagier, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
40.Joanna Kiryluk, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
41.Aleksandra Semper, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 
42.Igor Pietruczenko, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
43.Maja Kryza, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
44.Aleksander Żubrowski, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
45.Antonina Syska, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
46.Aldona Kordek, 11 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
47.Aleksandra Oleś, 12 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
48.Weronika Palusińska, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
49.Joanna Haczek, 9 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
50.Igor Kozak, 8 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
51.Emilia Ślimak, 7 lat – Brzezinka
52.Nikola Borycka, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
wrzesień 2022
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)