Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Dobre rockowania # 11

od: do:

9 maja 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury po raz jedenasty odbyły się „Dobre rockowania”. Tym razem usatysfakcjonowani powinni poczuć się przede wszystkim miłośnicy mocnych brzmień. Nie zabrakło różnych odmian metalu. W sali kameralnej OCK zagrały dwa zespoły z Krakowa – Hedonism i Eye Of Void, dla których była to pierwsza koncertowa wizyta w Oświęcimiu oraz lokalni Lost Mind.

Hedonism
Zespół z Krakowa miksujący różne odmiany nowoczesnego, metalowego grania. Pomysł zrodził się w głowie Michała pewnego grudniowego wieczoru 2010 roku, kiedy to zaprosił do śpiewania Kalinę. Następnie dołączyli jeszcze Dawid i Piotrek. Skład ustabilizował się jednak dopiero w maju 2011 roku, gdy pierwszy raz tempo nabił Kamil. Od tego czasu Hedonism robił zamieszanie w wielu krakowskich (i nie tylko) klubach. W październiku 2013 r gitarę od Dawida przejął Jasiek. Muzykę, którą tworzą, sami nazywają "cotton metalem". Stanowi ona most między rockiem a ekstremalnym metalem dzięki specyficznej barwie głosu wokalisty i niskiemu strojeniu gitar. Każdy znajdzie w propozycji zespołu coś dla siebie!

https://www.facebook.com/HedonismPoland

Eye Of Void
Krakowski zespół grający trudną do jednoznacznego zaszufladkowania muzykę około heavy metalową, założony w 2011 roku. Ja piszą o sobie, lubią dobrą rock'n'rollową zabawę, co daje się wychwycić w klimacie ich muzyki. W skład zespołu wchodzą: Jan Kostkiewicz (wokal i gitara), Andrzej Lach (gitara), Karol Kozik (bas i wokal) i Piotr Stachowiak (bębny).

https://www.facebook.com/eyeofvoidband

Lost Mind
Zespół powstał w Oświęcimiu i zgromadził ludzi chcących po prostu grać dla ludzi. Jak piszą o sobie, lubią piwo i dobrą muzę. W skład zespołu wchodzą Paweł Frączek (gitara), Rafał Waliczek (gitara), Miłosz Lelko (wokal), Grzegorz Zając (bębny), Michał Majewski (bas).

https://www.facebook.com/LostMindOfDestruction

fot. Szymon Góralczyk, Oświęcim Nasz MiastoStrona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2022
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)