Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XVIII Moje marzenia 2014

od: do:

W dniach od 30 maja do 22 czerwca 2014 roku (podsumowanie konkursu 30 maja o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Konkurs "Moje marzenia" organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka i skierowany jest do dzieci pragnących przedstawić swoje marzenia.

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych 576 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz – plastyk, Barbara Kuźniar-Cudzich – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznała wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowała do udziału w pokonkursowej wystawie prace 66 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Julia Królikowska, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Mikołaj Lach, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
3.Aleksandra Saternus, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
4.Lena Jasińska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
5.Magdalena Mąsior, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:


1.Barbara Moczulska, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
2.Julia Januszyk, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
3.Maja Urbańczyk, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
4.Amelia Górkiewicz, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
5.Zuzanna Stachowicz, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
6.Anna Sikora, 6 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce
7.Adrianna Skawińska, 5 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce
8.Julia Korzec, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
9.Zuzanna Konopka, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

1.Dominika Czerwik, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Weronika Szojda, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Jan Pyrdoł, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Jan Czuj, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Joanna Strycharska, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Harmęże
6.Seweryn Tyran, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Harmęże
7.Kinga Mazgaj, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
8.Amelia Matyjasik, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
9.Lena Jasińska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
10.Julia Żabińska, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
11.Franciszek Zemła, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
12.Barbara Moczulska, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
13.Aniela Jugas, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
14.Wiktoria Ciuk, 6 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko

-kategoria wiekowa – dzieci z klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Wiktoria Wójcik, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Marta Jurkiewicz, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Kinga Konik, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Kamila Waliczek, 7 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
5.Sandra Lewandowska, 7 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
6.Edyta Lasek, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
7.Miłosz Sadkowski, 8 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
8.Gabriela Urbańczyk, 7 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
9.Jakub Wolas, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

-wyróżnienia II stopnia:

1.Natalia Małkus, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
2.Karol Kapusta, 9 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek
3.Oliwia Nalepa, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek
4.Szymon Tokarski, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Edyta Lasek, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
6.Gabriela Urbańczyk, 7 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
7.Szymon Tokarski, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
8.Amelia Pawełczyk, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
9.Zuzanna Bednarczuk,9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
10.Zuzanna Budka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
11.Joanna Kobosko, 8 lat - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wróżnienia III stopnia:

1.Anna Mayerberg, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
2.Marta Kocimska, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Daria Sporysz, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
4.Jakub Wolas, 8 lat – Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
5.Jakub Marchewka, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
6.Radosław Wasztyl, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
7.Aleksandra Filipowicz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
8.Maciej Gwiazdoń, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
9.Olimpia Bąba, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
10.Aleksandra Kwarciak, 8 lat - Zespół Szkół, Graboszyce

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Maja Wyrobek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
2.Marcelina Dusik, 12 lat – Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
3.Martyna Biziorek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkony nr 1, Osiek
4.Vittoria Condorelli, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
5.Tomasz Majda, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
6.Wiktoria Kozak, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
7.Monika Marsowicz, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
8.Magdalena Skraba, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
9.Klaudia Tyran, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
10.Krzysztof Bębenek, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wyróżnienia II stopnia:

1.Weronika Palka, 10 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
2.Paulina Plata, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
3.Kinga Kondal, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Patryk Leśniak, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
5.Honorata Marusza,13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
6.Oliwia Staroń, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
7.Kinga Kublińska, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
8.Aleksandra Homoncik, 10 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka
9.Wiktoria Korbel, 10 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wyróżnienia III stopnia:


1.Kacper Fajer, 10 lat, Oświęcim
2.Dominik Żabiński, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
3.Oliwia Naglik, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
4.Wiktoria Borycka, 10 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
5.Krzysztof Kołacz, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
6.Gabriela Formas, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
7.Karolina Pater, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
8.Anna Wrona, 11 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
9.Maciej Płatek, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
10.Michał Daszkiewicz, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
11.Antonina Białas, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim 

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Ola Sekunda, 7 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
2.Antonina Skrzyniarz, 4 lata – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
3.Paulina Babińska, 7 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce
4.Amelia Kręt, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
5.Hanna Wojciechowska, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
6.Wiktoria Ryszka, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Rajsko
7.Amelia Korczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Zasole
8.Kinga Grzegorczyk, 5 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
9.Emilia Kotlarczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
10.Szymon Moc, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
11.Zuzanna Jurkiewicz, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
12.Zuzanna Halska, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
13.Antoni Mucha, 6 lat – Przedszkole nr 2, Chełmek
14.Vanessa Banaś, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
15.Weronika Szczepańska, 8 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek
16.Wiktoria Wójcik, 9 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
17.Natalia Pierkiel, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
18.Oliwia Juśkiewicz, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
19.Daria Kusak – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
20.Kajetan Wierzbicki, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
21.Natalia Wojtala, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
22.Kacper Kramarczyk, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
23.Maksymilian Dudek, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
24.Julia Mrozik, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
25.Anna Brózda, 12 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
26.Dariusz Żmudka, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
27.Paula Kryta, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
28.Martyna Żak, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
29.Sajmon Gieras, 8 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
30.Maciej Piekiełko, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
31.Angelika Wrona, 9 lat – Dom Kultury, Kęty
32.Aleksandra Piętka, 9 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
33.Julia Stachura, 11 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
34.Miłosz Michałek, 10 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
35.Joanna Kiryluk, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
36.Michał Piotrowski, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
37.Michał Lichański, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
38.Maja Kryza, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
39.Wiktoria Dąbrowska, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
40.Kamila Kramarczyk, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
41.Weronika Cichy, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 
42.Alicja Spiechowicz, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
43.Natalia Klęczar, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
44.Dominika Jęczała, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
45.Emilia Ciosek, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
46.Oskar Waliczek, 8 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
47.Klaudia Tyran, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
48.Krzysztof Bębenek, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
49.Patrycja Zielińska, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
50.Tymoteusz Krawczyk, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
51.Angelika Enson, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
52.Julia Kozdroń, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
53.Amelia Wojtas, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
54.Emilia Olejarz, 9 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
55.Maja Mendyk, 10 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
56.Jakub Zając, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
57.Maciej Alencynowicz, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
58.Olga Bieniek, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
59.Martyna Nicieja, 12 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
60.Aleksandra Moskal, 11 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
61.Anna Kulak, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
62.Julia Kołodziej, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
63.Patrycja Markiewicz, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
64.Gabriela Twardowska, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
65.Miriam Szafraniec, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka
66.Maciej Sulikiewicz, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
październik 2022
  P W Ś C P S N
39 1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)