Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

IV Taki Taniec 2016

od: do:

28 maja 2016 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywał się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, IV Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec".

Festiwal - organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury - popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego spędzania czasu wolnego - adresowany był do uczestników w wieku od 6 do 25 roku życia - dla formacji i zespołów - występujących w pięciu kategoriach tanecznych.

W konkursie wzięły udział 104 grupy (ponad 1600 wykonawców).

Komisja sędziowska w składzie: Sławomir Kurzak – sędzia główny, Aneta Bułka, Jacek Kremer, Waldemar Dudek i Sławomir Orawiec przyznała nagrody:

HIP-HOP, BREAK DANCE – dzieci

I miejsce
GRW Skills
- Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim

II miejsce
Milli Street Kids Fresh
- Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze

III miejsce
Bingo
- Fabryka Tańca, Gliwice

IV miejsce
iLike Kids
- iLike Agency, Kraków

V miejsce
Cookie Beat Mini
- Dom Kultury, Kęty

VI miejsce
Badoo Kids
- Szkoła Tańca Badoo Dance, Sosnowiec

HIP-HOP, BREAK DANCE – juniorzy

I miejsce
GRW Junior
- Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim

II miejsce
Badoo
- Szkoła Tańca Badoo Dance, Sosnowiec

III miejsce
eLDe J's
- Studia Tańca i Urody Let's Dance S.C., Gliwice

IV miejsce
Milli Street Kids
- Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze

V miejsce
Cookie Beat
- Dom Kultury, Kęty

VI miejsce
TMS
- Miejski Ośrodek Kultury, Żory

HIP-HOP, BREAK DANCE – młodzież

I miejsce
GRW Crew
- Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim

II miejsce
GRW Team
- Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim

III miejsce
eLDe Crew
- Studia Tańca i Urody Let's Dance S.C., Gliwice

IV miejsce
iLike Crew
- iLike Agency, Kraków

V miejsce
Glam Crew
- Studio Tańca 7i, Bielsko-Biała

VI miejsce
Fresh Crew
- Miejski Ośrodek Kultury, Jordanów

TANIEC TOWARZYSKI – dzieci

I miejsce
Błysk
- Szkoła Tańca Astra, Oświęcim

II miejsce
Cytrynki
- Ling House, Chełmek

III miejsce
Replay
- Szkoła Tańca Astra, Oświęcim

IV miejsce
Kleksik
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

TANIEC TOWARZYSKI – juniorzy

I miejsce
Ventus
- Szkoła Tańca Astra, Oświęcim

II miejsce
Bingo
- Szkoła Tańca Astra, Oświęcim

III miejsce
Ladies
- Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

IV miejsce
Akcent
- Szkoła Tańca Astra, Oświęcim

V miejsce
Power
- Ling House, Chełmek

VI miejsce
Bajka
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

TANIEC TOWARZYSKI – młodzież

I miejsce
Elita New Team
- Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim (galeria)

II miejsce
Efekt
- Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

III miejsce
Elita Lejdis
- Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim (galeria)

IV miejsce
Happy Dance
- Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

V miejsce
Frezja
- Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – dzieci

I miejsce
Milli Cheer Kids
- Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze

II miejsce
Mały 2 Skandal
- Miejski Klub im. J. Kiepury, Sosnowiec

III miejsce
Talent
- Fundacja Akademia Piłkarska Mam Talent, Krzeszowice

IV miejsce
Step by Step
- Szkoła Tańca StandART, Ornontowice

V miejsce
Super Gimone
- Uczniowski Klub Sportowy Orlęta, Sosnowiec

VI miejsce
Mini Mini Gimone
- Uczniowski Klub Sportowy Orlęta, Sosnowiec

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – juniorzy

I miejsce
Skandal
- Miejski Klub im. J. Kiepury, Sosnowiec

II miejsce
Dancing Sneakers
- Szkoła Tańca StandART, Ornontowice

III miejsce
Średni Skandal
- Miejski Klub im. J. Kiepury, Sosnowiec

IV miejsce
Efect
- Fundacja Akademia Piłkarska Mam Talent, Krzeszowice

V miejsce
Cheer Power
- Uczniowski Klub Sportowy Górnik, Libiąż

VI miejsce
Karmelki
- Wiejski Dom Kultury, Krempachy

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – młodzież

I miejsce
Contra
- Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim (galeria)

II miejsce
Cheerleaders Shine
-  Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka

III miejsce
Gimone
- Uczniowski Klub Sportowy Orlęta, Sosnowiec

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY, BALET – dzieci

I miejsce
Maczek II
- Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Zabrze

II miejsce
D5
- D way of life, Tychy

III miejsce
Mini Perły
- Studio Tańca Passo, Cieszyn

IV miejsce
Milli Jazz Kids Fresh
- Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY, BALET – juniorzy

I miejsce
Imagine
- Szkoła Tańca Cubana, Bielsko-Biała

II miejsce
Perły
- Studio Tańca Passo, Cieszyn

III miejsce
Mak IV
- Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Zabrze

IV miejsce
Milli Jazz Kids
- Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze

V miejsce
D4
- D way of life, Tychy

VI miejsce
Contra
- Dom Kultury, Wapienica

VI miejsce
Ifly
- Studio Tańca Ifly, Mysłowice

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY, BALET – młodzież

I miejsce
GRW Jazz I
- Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim

II miejsce
Strecz II
- Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno

III miejsce
Advance
, Bielsko-Biała

IV miejsce
Empire
- Szkoła Tańca Cubana, Bielsko-Biała

V miejsce
Strecz I
- Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno

V miejsce
Mak III
- Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Zabrze

VI miejsce
Exjazz
- Explozja Tańca, Jastrzębie-Zdrój

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA – dzieci

I miejsce
Błysk Mini
- Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź

II miejsce
Pasja
- Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Pustków

III miejsce
Smyk
- Zespół Szkół Publicznych nr 2 – Narciarska Szkoła Sportowa, Ustrzyki Dolne

IV miejsce
Setenta
- Szkoła Tańca Setenta, Wrocław

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA – juniorzy

I miejsce
GRW Art. Team
- Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim

II miejsce
Kleks I
- Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno

III miejsce
Takt
- Studio Tańca, Libiąż

IV miejsce
Soul Dance
- Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance, Dębica

V miejsce
Szeptem
- Akademia Wyobraźni KAJUNE, Czeladź

VI miejsce
Mażoretki One Step
- Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA – młodzież

I miejsce
Grupa J
- Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała

II miejsce
Soul Dance seniorzy
- Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance, Dębica

III miejsce
Mażoretki Voyage
- Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka

IV miejsce
Egzist
- Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia, Zator

IV Taki Taniec 2016 galeria



Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
październik 2022
  P W Ś C P S N
39 1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)