Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XI Konkurs plastyczny Lubię smoki 2021

od: do:

na kolorowym tle smok i napis Lubię smoki, tyermin wystawy
W dniach od 31 maja do 4 lipca 2021 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy 31 maja o godzinie 17:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XI Konkursu Plastycznym "Lubię smoki", adresowanego do uczestników w wieku 10-19 lat z terenu powiatu oświęcimskiego.

Konkurs służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży.

Komisja w składzie: Jadwiga Ryś-Matlak, Monika Sitek, Arleta Uroda, Magdalena Prochowska, po obejrzeniu 250 prac konkursowych, przyznała równorzędne nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych dla form płaskich, równorzędne nagrody i wyróżnienia dla form przestrzennych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej wystawie prace 49 autorów.
  • nagroda specjalna
Wiktoria Czyżycka (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Piotr Kała – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

- prace płaskie

- kategoria wiekowa 10-12 lat

  • równorzędne nagrody
Aleksander Elżbieciak – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Justyna Multan – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Amelia Chodorowicz – Oświęcim
Magdalena Granat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Maria Nędza – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Martyna Kamińska – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
  • równorzędne wyróżnienia
Anna Tarczyńska – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Karolina Bębenkowska – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Milena Madej – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Marcelina Czyrwik – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Wiktoria Jamróz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wojciech Krzyścin – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Ola Hylaszek – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Patrycja Wilczak – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Wiktor Ziomkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Anna Zielińska – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Alicja Janik – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Michał Chudy – Szkoła Podstawowa, Zator

- kategoria wiekowa 13-16 lat
  • równorzędne nagrody
Natalia Wojciechowska – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Milena Kysiak – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Marta Brzęk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Bzibziak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kovacs – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mateusz Chudy – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Oliwia Wieczorek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Emilia Zimna – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
  • równorzędne wyróżnienia
Emilia Stawowy – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Weronika Lisowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zofia Kwarciak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Anna Maca – Oświęcim
Szymon Granat – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Anna Żmuda – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Oliwia Chrapczyńska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Martyna Rost – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Natalia Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Wiktoria Kubicz – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Emilia Marszałek – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Kornelia Słomka – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Zofia Krupa – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Nicoletta Szalik – Szkoła Podstawowa, Zator

- kategoria wiekowa 17-19 lat
  • równorzędne nagrody
Karolina Dąbroś – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Jarosz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Urszula Czebotar – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

- prace przestrzenne
  • równorzędne nagrody
Emilia Krawczyk – Szkoła Podstawowa, Grojec
Patryk Joniec – Szkoła Podstawowa, Grojec
Emilia Waliczek – Szkoła Podstawowa, Harmęże
Emilia Ścierska – Oświęcim
Nadia Kluwak – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Magda Meus – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Wiktoria Chylaszek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kalina Smrek (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Oliwia Zeman – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Natalia Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Liliana Kęska – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
  • równorzędne wyróżnienia
Nikola Nadolska – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Dawid Zając – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Zofia Sieranc – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Laura Tomaszewska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktor Iwanek – Szkoła Podstawowa, Zator
Julia Luranc – Szkoła Podstawowa, Zator
Magdalena Kuśpik – Szkoła Podstawowa, Zator
  • autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej wystawie
Adrianna Zembaty – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Julia Gawęda – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Oskar Rybarski – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Amelia Jakubowska – Szkoła Podstawowa, Harmęże
Hania Bielska – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Nikola Banach – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Szymon Binda - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Bzibziak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Patrycja Kuligowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Latko – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Mąsior – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maciej Pawlusiak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Nicieja – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Barbara Bul – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Roksana Koziana – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Sebastian Palka – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Kalina Grochal – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Ewa Gwóźdź – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Adam Pieczonka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Dominika Gwóźdź – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Igor Klimończyk – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Piotr Kania – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Miłosz Kubisty – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Kacper Morydz – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Magdalena Krzyścin – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Anna Lachendro – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Julia Czuba – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Adam Grzywacz – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Krzysztof Miłoń – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Sebastian Mitoraj – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Matylda Wacławek – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Filip Patryk – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Borys Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Lena Czarny – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Szymon Płoszczyca – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Ewa Podsiadło – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Franciszek Tobiasz – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Barbara Durkalec – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Małgorzata Legut – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Karolina Grzybek – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Natalia Kapuścińska – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Karolina Korczyk – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Katarzyna Rydzoń – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Marta Warzecha – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Olaf Miłkoś-Koczoń, Włosienica
Zuzanna Kołakowska – Szkoła Podstawowa, Zaborze
Lidia Kajfasz – Szkoła Podstawowa, Zator
Amelia Tomska – Szkoła Podstawowa, Zator


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

październik 2022
  P W Ś C P S N
39 1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)