Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

II Taki Taniec 2014

od: do:

7 czerwca 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, II Ogólnopolski Festiwal Tańca pn. "Taki Taniec".

Festiwal - popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego spędzania czasu wolnego - adresowany był do uczestników w wieku od 6 do 25 roku życia - dla formacji i zespołów - występujących w różnych kategoriach tanecznych.

Komisja Sędziowska w składzie: Aneta Bułka, Andrzej Łukomski, Rafał Lebiest, Sławomir Orawiec, Sławomir Kurzak obejrzała 80 prezentacji konkursowych w wykonaniu ponad 1200 tancerek i tancerzy i przyznała nagrody w kategoriach:

TANIEC TOWARZYSKI – dzieci

I miejsce
Cytrynki
- Ling House – Chełmek

II miejsce
Bingo
– Szkoła Tańca Astra – Oświęcim

III miejsce
Błysk
- Szkoła Tańca Astra – Oświęcim

IV miejsce
Choco
- Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim

V miejsce
Replay
- Szkoła Tańca Astra – Oświęcim

VI miejsce
Aniołki
– Ling House – Chełmek

VII miejsce
Mini Gracja
– Studio Tańca Dance Passion – Jastrzębie Zdrój

TANIEC TOWARZYSKI – juniorzy

I miejsce
Elita Kids
Lejdis – Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim

II miejsce
Ventus
– Szkoła Tańca Astra – Oświęcim

III miejsce
Akcent
- Szkoła Tańca Astra – Oświęcim

IV miejsce
Stars
- Ling House – Chełmek

V miejsce
Happy Dance
– Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim

VI miejsce
Happy
- Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim

VII miejsce
Chiquitta
- Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim

TANIEC TOWARZYSKI – młodzież

I miejsce
Efekt
- Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim

II miejsce
Flesz
- Szkoła Tańca Astra – Oświęcim

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – dzieci

I miejsce
Zespół Tańca Nowoczesnego Flesz
– Publiczna Szkoła Podstawowa – Daniec

II miejsce
Magic
– Fabryka Tańca – Gliwice

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – juniorzy

I miejsce
Shake
– Miejskie Gimnazjum nr 2 – Oświęcim

II miejsce
Gimone
– Uczniowski Klub Sportowy Orlęta – Sosnowiec

III miejsce
Second Shake
- Miejskie Gimnazjum nr 2 – Oświęcim

IV miejsce
Ladies
– Gminna Biblioteka Publiczna – Przeciszów

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – młodzież

I miejsce
Contra
- Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim

II miejsce
Cheerleaders Shade
– Gminne Centrum Kultury - Polanka Wielka

III miejsce
Unique
- Dancefloor - Kraków

HIP-HOP, BREAK DANCE – dzieci

I miejsce
Grw Sweets
- Szkoła Tańca Grwaitacja - Oświęcim

II miejsce
RePlay Hip-Hop
- Studio Tańca Fuzja Dance – Chrzanów

III miejsce
WOW
- Studio Tańca, Zdrowia i Urody Lets Dance - Gliwice

HIP-HOP, BREAK DANCE – juniorzy

I miejsce
Grw Junior
- Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim

II miejsce
Grw Teens
- Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim

III miejsce
Top Kids
– Fabryka Tańca – Gliwice

IV miejsce
Grupa taneczna Badoo 2
– Szkoła Podstawowa nr 45 – Sosnowiec

V miejsce
eM-Team Hip-Hop
– Studio Tańca Fuzja Dance – Chrzanów

VI miejsce
Fantazja
– Studio Tańca Dance Passion – Jastrzębie Zdrój

VII miejsce
eLDe Junior
- Studio Tańca, Zdrowia i Urody Lets Dance - Gliwice

HIP-HOP BREAK DANCE – młodzież

I miejsce
Grw Crew
- Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim

II miejsce
eLDe Crew
- Studio Tańca, Zdrowia i Urody Lets Dance - Gliwice

III miejsce
Grw Fighters
- Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim

IV miejsce
Move Your Body
– Dom Kultury – Kęty

V miejsce
Digerido
– Młodzieżowy Dom Kultury – Jaworzno

VI miejsce
Formacja Taneczna Eks-tremum I
– Centrum Kultury – Jędrzejów

VII miejsce
Lucky Stars
– Fabryka Tańca – Gliwice

INNE FORMY TAŃCA – dzieci

I miejsce
Perły
– Centrum Tańca i Ruchu Impulso – Cieszyn

II miejsce
Feniks Junior
– Staromiejskie Centrum Kultury – Kraków

III miejsce
RePlay
– Studio Tańca Fuzja Dance - Chrzanów

IV miejsce
Baletki
– Studio Artystyczne Maciej – Zabrze

INNE FORMY TAŃCA – juniorzy

I miejsce
Studio Tańca Arabeska
– Pałac Młodzieży – Katowice

II miejsce
Zespół Taneczny Mak III
– Młodzieżowy Dom Kultury – Zabrze

III miejsce
Grw Jazz Junior
- Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim

IV miejsce
Renesmee
– Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 – Kielce

V miejsce
Mini Feniks
- Staromiejskie Centrum Kultury – Kraków

VI miejsce
grupa R2
- Studio Tańca R – Sułkowice

VII miejsce
Zespół Power
- Gminne Centrum Kultury - Polanka Wielka

INNE FORMY TAŃCA – młodzież

I miejsce
Zespół Taneczny Mak I
– Młodzieżowy Dom Kultury – Zabrze

II miejsce
Advance
– Biesko-Biała

III miejsce
Studio Tańca Arabeska
– Pałac Młodzieży – Katowice

IV miejsce
Grw Jazz One
- Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim

V miejsce
Teatr Tańca Pasja
– Zespół Szkół Ogólnokształcących im. AK – Bielsko–Biała

VI miejsce
Grupa Tańca Nowoczesnego Kie
– Dom Kultury – Łęczyca

VII miejsce
Pasja
– Zespół Szkół Ogólnokształcących im. AK – Bielsko–Biała

Grand Prix - Nagroda Prezydenta Miasta Oświęcim
Grw Crew
- Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim

Organizatorem festiwalu było Oświęcimskie Centrum Kultury. Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim i została realizowana przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim.

Taki Taniec 2014 galeria



Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

listopad 2022
  P W Ś C P S N
44 1 2 3 4 5 6
45 7 8 9 10 11 12 13
46 14 15 16 17 18 19 20
47 21 22 23 24 25 26 27
48 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)