Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Lubię smoki - wystawa pokonkursowa

od: do:

W dniach od 1 do 15 czerwca 2017 roku (podsumowanie konkursu 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa VII Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs "Lubię smoki", organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka - adresowany jest do do uczestników z terenu powiatu oświęcimskiego - służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży.

Do udziału w konkursie zostały nadesłane 294 prace plastyczne.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, Arleta Uroda – plastyk, przyznała nagrodę specjalną, równorzędne nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej wystawie prace 62 autorów.

-nagroda specjalna:

Aleksandra Mrozik - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-równorzędne nagrody:


Jan Niemczyk - Dom Kultury, Kęty
Aleksandra Romik - Dom Kultury, Kęty
Katarzyna Dwornik - Dom Kultury, Kęty
Julia Kubica - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
Martyna Kliś - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
Szymon Szafraniec - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
Julia Dybczyńska (2 prace) - Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
Daria Mamica - Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
Małgorzata Filip - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Mateusz Rybak (2 prace) - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michał Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Kinga Konik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Bartecka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Szewczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Roślik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Katarzyna Kamyk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Marta Jurkiewicz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Anita Smreczak - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Kinga Czarnik - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-równorzędne wyróżnienia:

Bartłomiej Pest - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Karolina Latała - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
Faustyna Maria Klęczar - Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
Aleksandra Gołowieszko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Selena Wrzalik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Natalia Łazik - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Julia Konopka - Szkoła podstawowa nr 4, Oświęcim
Kacper Fajer - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Zuzanna Michałek - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
Julia Ledwik - Szkoła Podstawowa, Rajsko

-kategoria wiekowa – uczniowie szkół gimnazjalnych:

-równorzędne nagrody:


Arkadiusz Kciuk - Samorządowy Zespół Szkół w Gorzowie, Chełmek
Julia Adamus - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Makary Tarasek - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Karolina Bizoń - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Magdalena Klamka - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Urszula Bazylewicz - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Zuzanna Czarnik - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Martyna Jedynowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Igor Stoczek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Brusik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Julia Martyka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Beata Paprzyca - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Agnieszka Hodur (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim/Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kaja Patrzyk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Katarzyna Wójcik - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Biesik - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Gabriela Balon - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Magdalena Szymańska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Moskała - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim  
Wiktoria Wójcik - Sołectwo Stawy Grojeckie
Marcelina Kęska - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
Katarzyna Żyła - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-równorzędne wyróżnienia:

Julia Pękala - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Julia Bartecka - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Aleksandra Konik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Klaudia Kmiecik - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Milena Rams - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Miłosz Michalak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Bylica - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kinga Kokoszka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

-prace przestrzenne:

-równorzędne nagrody:


Iga Żółtowska - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Michał Piwowarczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Marcel Wądrzyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Martyna Cinalska - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Zuzanna Tobiczyk - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-równorzędne wyróżnienia:

Kamil Mazur - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Gabriela Szymańska - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Wiktoria Nowak - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Mateusz Marzec - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Dawid Dudek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

Wyróżnienia przez kwalifikację prac do udziału w pokonkursowej wystawie:

Anna Kocemba - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
Angelika Kierpiec - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
Jan Niemczyk - Dom Kultury, Kęty
Oliwia Głowa - Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
Emilia Cendrowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Natalia Wojtala - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Oliwia Żmudka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Jakub Zajas - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Karolina Madej - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Piotr Tokarczyk - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Julia Majtczak - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Sara Myrdko - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Natalia Wanat - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Magdalena Nowak - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Michał Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Igor Stoczek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Oleś - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Kokosza - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Szostek - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Ola Żmudka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Martyka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Paulina Kała - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Natalia Łazik - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Lena Pająk - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Aneta Socha - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Szymon Tokarski - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Martyna Nasieniak - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Patrycja Porębska - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Joanna Kobosko - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Dominika Fajer - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Aleksandra Kotyla - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Emilia Bugańska - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Joanna Kuczera - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Mateusz Dąbroś - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Oliwia Michalska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sara Gancarczyk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Oliwia Streluk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Stefan Andruszko (2 prace) - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Oliwier Połeć - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Maciej Palus - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Urszula Czebotar (2 prace) - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim  
Angelika Botor - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Joanna Lichańska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Maria Malcher - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Karolina Dąbroś - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Gabriela Jarosz - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Hamerska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Znaleźniak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kinga Toporek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kamil Dziubek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Patryk Kruczała - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Olgierd Kulig - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Igor Koczur - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Mariola Żmuda - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Miłosz Michałek - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
Julia Stachura - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
Monika Jekiełek - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Lidia Jastrzębiowska - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Zuzanna Wasztyl - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
listopad 2022
  P W Ś C P S N
44 1 2 3 4 5 6
45 7 8 9 10 11 12 13
46 14 15 16 17 18 19 20
47 21 22 23 24 25 26 27
48 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)