Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

logo ock
KASA CZYNNA
  • poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00
  • wtorek, środa - godz. 11:00-15:00
  • sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą
  • godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link
  • sprzedaż biletów online (https://ock.systembiletowy.pl/) kończy się na godzinę przed planowanym wydarzeniem/seansem w kinie

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
30 listopada o godzinie 19:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny
zaprezentuje spektakl pt. "Opowieść wigilijna". Widziałeś już "Opowieść wigilijną"? W takiej odsłonie na pewno nie! Zobaczmy na żywo niesamowitą sztukę malowania piaskiem i światłem. Usiądźmy wygodnie w Teatrze Piasku i razem z bliskimi dajmy się ponieść bożonarodzeniowej atmosferze. Przypomnijmy sobie, co w naszym życiu tak naprawdę jest ważne.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 grudnia o godzinie 18:00
zostanie zaprezentowany przez artystów baletu Opery Kijowskiej, balet w III aktach - z librettem  według Charlesa Perraulta, z choreografią według Mariusa Petipy i muzyką na motywach Piotra Czajkowskiego - pt. "Śpiąca królewna". Kto z nas nie wspomina magicznego świata baśni, których z zapartym tchem słuchaliśmy kiedy rodzice nam je czytali przed snem…? Kto z nas nie pamięta stu lat snu pięknej Królewny Aurory, która już w dniu swoich chrzcin została skazana przez złą wróżkę na śmierć od ukłucia igłą gdy osiągnie wiek dorosły? Pamiętamy, że ten zły czar dobra Wróżka Bzu zamieniła na sto lat snu, z którego zbudzi ją pocałunek pięknego księcia. Pomimo wielkiej ostrożności ze strony dworu, niestety zła Wróżka Carabosse podstępem doprowadza do spełnienia swojego zaklęcia, 16 letnia Królewna Aurora wraz z całym dworem zapada w 100 letni sen.

bilety w sprzedaży w OCK
4 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się spektakl mikołajkowy - baśniowa opowieść dla dzieci (powyżej 5 roku życia - sugerowany wiek dziecka) pt. "W pracowni Świętego Mikołaja". Spektakl pełen piosenek, zabawnych perypetii oraz wartko toczącej się akcji połączony będzie ze spotkaniem z Mikołajem i wręczaniem paczek. Stare legendy i podania mówią o tym, że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym, pracują w niej Elfy, a Mikołaj w swoim zaprzęgu posiada renifera z czerwonym nosem. Są też takie opowieści, w których autorzy zgodnie twierdzą że Mikołaj mieszka w Laponii. A my odkryliśmy ostatnio sekret pracowni Świętego Mikołaja... Okazało się, że stary kredens jest miejscem wyjątkowym. Mieści się w nim pracownia, w której produkuje się prezenty dla dzieci...

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 grudnia o godzinie 19:00
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Piotra Cyrwusa, Mai Barełkowskiej, Mikołaja Kubackiego, Łukasza Szczepanowskiego i (zamiennie) Zofii Bohosiewicz/Kamili Janik, pt. "Fanatyk. Mistrzostwa świata w łowieniu metodą gruntową". Legendarna pasta o fanatyku wędkarstwa powraca w 2022 roku w formie spektaklu komediowego. W roli ekscentrycznej głowy rodziny Gałeckich ponownie Piotr Cyrwus! W upalną czerwcową niedzielę Andrzej Gałecki przygotowuje się do obejrzenia transmisji telewizyjnej z Mistrzostw Świata w Łowieniu Metodą Gruntową. Z wielu powodów ten dzień okaże się przełomowy dla wszystkich domowników. W tle tragikomicznych wydarzeń rodzinnych będziemy śledzić konfrontacje polskiej reprezentacji wędkarskiej w Kazachstanie, mierzyć się z konfliktem pokoleniowym i problemem zapaści miast powiatowych.

bilety w sprzedaży w OCK
7 grudnia o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi Kabaret Młodych Panów, w składzie: Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk, w premierowym programie pt. "Co się stało?". Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie "Co się stało?", na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz? Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć...

bilety w sprzedaży w OCK
15 grudnia o godzinie 18:00
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Anny Lipiak pt. "Muzyka dla duszy", podczas którego usłyszymy utwory Bacha, Schuberta, Schumanna, Brahmsa  i Chopina.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
17 grudnia o godzinie 10:00 i 12:30 zostanie zaprezentowany muzyczny spektakl, z udziałem bohaterów kultowej bajki "Strażak Sam", pt . "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku". Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

bilety w sprzedaży w OCK
1 stycznia o godzinie 18:00 odbędzie się koncert noworoczny pt. "Koncert Wiedeński - Johann Strauss 2023", w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra, Woytka Mrozka (dyrygent, konferansjer, klarnet), Agaty Savy (mezzosopran), Artura Banaszkiewicza (skrzypce), Nazara Tatsyshyna (tenor) i Andrzeja Witlewskiego (bas), podczas którego zostaną wykonane kompozycje Johanna Straussa, Franza Lehára, Imre Kálmána, Roberta Stolza, Eduardo Di Capua, Jerry'ego Bocka. Koncert noworoczny jest wspaniałą okazją do powitania Nowego Roku w muzycznym karnawałowym nastroju.

bilety w sprzedaży poza OCK
15 stycznia 2023 roku o godzinie 16:30 wystąpią Cieślak, Zbieć, Borkowski i Podobas w programie Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "100 procent". Jak mówił Forrest Gump: "Program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiadomo na co się trafi, ale wiadomo że będzie super". Tak jest i tym razem. Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego w klasycznie błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie. Przypomnicie sobie o tym co miłe i przyjemne, zapomnicie o tym, co kłopotliwe. Będzie 100% KMN w KMN, 100% cukru w cukrze, 100% tequili w tequili, i to takiej najlepszej, ze skorpionem. Co prawda skorpiona na chwilę w niej nie ma, ale i tak smakuje wyśmienicie. Spróbujcie!

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
20 stycznia o godzinie 19:00 odbędzie się, w wykonaniu solistów oraz Woytek Mrozek Strauss Chamber Orchestra pod dyrekcją dr. Adama Wagnera, operetka w III aktach Johanna Straussa syna,  pt. "Zemsta nietoperza" - genialna, pełna znakomitego humoru i najpiękniejszej muzyki operetka. Jej premiera odbyła się 5 kwietnia 1874 roku w Theater an der Wien w Wiedniu. Uznana została za arcydzieło operetki wiedeńskiej. Dzieło posiada jedno z najlepiej napisanych w operetkowej literaturze libretto, które tak zaintrygowało Straussa, że w rekordowym czasie sześciu tygodni skomponował do niego muzykę.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
21 stycznia o godzinie 16:00 i 19:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Ewy Kasprzyk, Joanny Jarmołowicz, Antoniego Pawlickiego, (zamiennie) Lesława Żurka / Kamila Kuli, pt. "Berek, czyli upiór w moherze" - inteligentna i bawiąca do łez historia na podstawie książki Marcina Szczygielskiego. Sztuka po kilku latach wraca na afisz teatralny. To zwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja?

bilety w sprzedaży w OCK
22 stycznia o godzinie 17:00 odbędzie się koncert pt. "Po słonecznej stronie życia" w wykonaniu jednej z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce - Eleni. Bilet na koncert jest doskonałym prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty długogrające, a za większość z nich Eleni otrzymała "Złote Płyty". Eleni posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie utwory jak: "Do widzenia mój kochany", "Bawmy się, śmiejmy się", "Chcę kochać", "Za wszystkie noce", "Na miłość nie ma rady", "Ballado, hej" i "Miłość jak wino".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 lutego o godzinie 17:00
odbędzie się Platynowy koncert 55-lecia zespołu "Czerwone Gitary" - legendy polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków, a koncerty przyciągają fanów. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity - "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".

bilety w sprzedaży poza OCK
10 lutego o godzinie 17:30 i 20:00 odbędzie się spektakl komediowy, oparty na filmie Paola Genovesego, w wykonaniu (zamiennie): Olgi Bołądź / Magdaleny Lamparskiej, Przemysława Sadowskiego / Bartłomieja Topy, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia, Szymona Bobrowskiego / Jakuba Wieczorka, Anity Sokołowskiej / Marty Ścisłowicz, Katarzyny Kwiatkowskiej / Agnieszki Warchulskiej, Wojciecha Zielińskiego / Marcina Hycnara, w reżyserii Marcina Hycnara, pt. "Dobrze się kłamie". Kinowy hit na deskach teatru. To astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.
 
bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
12 lutego o godzinie 14:00 wystąpi Kabaret Paranienormalni w premierowym programie pt. "Osiemnastka". Jak ten czas leci... Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie "Osiemnastka". Zapraszamy do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok! Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
18 lutego o godzinie 19:00 odbędzie się musical w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie, pt. "Skrzypek na dachu". Ponad 30 aktorów na scenie! Balet i śpiew na żywo! Oryginalna nowojorska produkcja na Licencji Music Theatre International. Rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna - Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił "prawdziwe cudo" ! Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tym legendarnym musicalem. Realizacja Teatru z Czeskiego Cieszyna rozśmiesza, jednocześnie chwyta za serce. Wzruszają słynne piosenki "Tradycja", "Gdybym Był Bogaty", "Pieśń Szabasowa", "Anatewka" i wiele innych.

bilety wkrótce w sprzedaży w OCK
23 kwietnia odbędzie się spektakl komediowy - z czasów PRL-u... w duchu Stanisława Barei - w wykonaniu Doroty Choteckiej, Joanny Kurowskiej, Martyny Kliszewskiej, Jakuba Przebindowskiego i Lesława Żurka, pt. "Znaczek miłości". Do Muzeum Znaczka Pocztowego w niewielkim miasteczku na zachodzie Polski przyjeżdża nieznany nikomu mężczyzna podający się za przedstawiciela Rady Narodowej. Jego pojawienie się związane jest z wizytą Fidela Castro w Polsce, która miała miejsce w 1972 roku. Znakomita zabawa, wyjątkowe role i kryminalny wątek w tle gwarantują niezapomniany wieczór teatralny.


środa
30.11 godz. 19:00 "Opowieść wigilijna" - spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

sobota
3.12 godz. 18:00 "Śpiąca królewna" - balet w III aktach w wykonaniu Ballet Opera of Kiev

niedziela
4.12 godz. 11:00 "W pracowni Świętego Mikołaja" - spektakl mikołajkowy dla dzieci (powyżej 5 roku życia - sugerowany wiek dziecka) połączony ze spotkaniem z Mikołajem i wręczaniem paczek

poniedziałek
5.12 godz. 19:00 "Fanatyk. Mistrzostwa świata w łowieniu metodą gruntową" - spektakl komediowy, w wykonaniu Piotra Cyrwusa, Mai Barełkowskiej, Mikołaja Kubackiego, Łukasza Szczepanowskiego i (zamiennie) Zofii Bohosiewicz/Kamili Janik

środa
7.12 godz. 19:00 "Co się stało?" - premierowy program Kabaretu Młodych Panów

czwartek
15.12 godz. 18:00 "Muzyka dla duszy" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń

sobota
17.12 godz. 10:00, 12:30 "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku" - spektakl muzyczny dla całej rodziny

niedziela
1.01 godz. 18:00 "Koncert Wiedeński - Johann Strauss 2023" - koncert noworoczny w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra, Woytka Mrozka (dyrygent, konferansjer, klarnet), Agaty Savy (mezzosopran), Artura Banaszkiewicza (skrzypce), Nazara Tatsyshyna (tenor) i Andrzeja Witlewskiego (bas)

niedziela
15.01 godz. 16:30 "100 procent" - program Kabaretu Moralnego Niepokoju
piątek
20.01 godz. 19:00 "Zemsta nietoperza" - operetka w III aktach w wykonaniu solistów oraz Woytek Mrozek Strauss Chamber Orchestra pod dyrekcją dr. Adama Wagnera | operetka przeniesiona z 22 października 2022
sobota
21.01 godz. 16:00, 19:00 "Berek, czyli upiór w moherze" - spektakl komediowy, w wykonaniu Ewy Kasprzyk, Joanny Jarmołowicz, Antoniego Pawlickiego, (zamiennie) Lesława Żurka / Kamila Kuli

niedziela
22.01 godz. 17:00 "Po słonecznej stronie życia" - koncert Eleni | bilet na koncert jest doskonałym prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta
niedziela
5.02 godz. 17:00 "Czerwone Gitary" - platynowy koncert 55-lecia

piątek
10.02 godz. 17:30, 20:00 "Dobrze się kłamie" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Olgi Bołądź / Magdaleny Lamparskiej, Przemysława Sadowskiego / Bartłomieja Topy, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia, Szymona Bobrowskiego / Jakuba Wieczorka, Anity Sokołowskiej / Marty Ścisłowicz, Katarzyny Kwiatkowskiej / Agnieszki Warchulskiej, Wojciecha Zielińskiego / Marcina Hycnara 
niedziela
12.02 godz. 14:00 "Osiemnastka" - premierowy program Kabaretu Paranienormalni

sobota
18.02 godz. 19:00 "Skrzypek na dachu" - musical w wykonaniu Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie

niedziela
23.04 "Znaczek miłości" - spektakl komediowy, w wykonaniu Doroty Choteckiej, Joanny Kurowskiej, Martyny Kliszewskiej, Jakuba Przebindowskiego i Lesława Żurka

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


Wieści z Ratusza | 25.11 Wieści z Ratusza czytaj więcej...

dzisiaj

listopad 2022
  P W Ś C P S N
44 1 2 3 4 5 6
45 7 8 9 10 11 12 13
46 14 15 16 17 18 19 20
47 21 22 23 24 25 26 27
48 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)