WYSZUKIWARKA...
MENU...

WAKACJE Z OŚWIĘCIMSKIM CENTRUM KULTURY 2024

LIPIEC

22.07.2024, godz. 10:00-12:00,
warsztaty z podstaw tańca towarzyskiego, dla dzieci w wieku 10-13 lat

24.07.2024, godz. 10:00-11:30,
„Figurki z masy cukrowej” – warsztaty dla dzieci w wieku 7-11 lat

26.07.2024, godz. 10:00-11:30,
„Wakacyjne zabawy podwórkowe” – gry i zabawy podwórkowe dla dzieci w wieku 7-13 lat

29.07.2024, godz. 10:00-11:30,
warsztaty dj’skie – dla dzieci w wieku 7-11 lat

31.07.2024, godz. 12:00-13:00,
„Zatańcz z Hajdukami” – tańce ludowe dla dzieci w wieku 7-11 lat

SIERPIEŃ

5.08.2024,godz. 18;00
S
how muzyczne pt. „Dźwiękoludki” wykonane przez PRYM ART. Wydarzenie plenerowe, odbędzie się na parkingu bocznych OCK, wstęp wolny.

6-9.08.2024, godz. 10:00-11:30
„Nakręć się na film” – warsztaty filmowe dla dzieci w wieku 9-12 lat.

12.08.2024, godz. 10:00-11:30
„Wakacyjne granie” – spotkanie z grami planszowymi dla dzieci i młodzieży od 9 lat

14.08.2024, godz. 10:00-11:30, plener malarski dla dzieci w wieku 9-13 lat

19-23.08.2024, godz. 10:00-11:30
„Bajka o Sole” – warsztaty teatralne, dla dzieci w wieku 9-12 lat, zakończone minispektaklem

19.08.2024, godz. 16:00 – 16:45
warsztaty z podstaw baletu dla dzieci w wieku 5-7 lat

19.08.2024, godz. 17:00 – 17:45
warsztaty z podstaw baletu dla dzieci w wieku 8-12 lat

21.08.2024, godz. 16:00 – 16:45
warsztaty z gimnastyki artystycznej dla dzieci w wieku 5-7 lat

21.08.2024, godz. 17:00 – 17:45
warsztaty z gimnastyki artystycznej dla dzieci w wieku 8-12 lat

26.08.2024 godz. 10:00-11:30
„Komiksowe warsztaty z Tytusem” – warsztaty z podstaw rysunku dla dzieci w wieku 5-8 lat,

Zajęcia bezpłatne. Zapisy od 15 lipca 2024 roku tylko telefonicznie (727 555 399) w godz. 9:00-15:00.
Od 24 lipca możliwość zapisów także osobiście w Informacji OCK. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty TAI CHI dla dorosłych – spotkania odbywać się będę na Bulwarach nad Sołą
2,9,16,23,30. 07 oraz 13,20,27.08.2024, godz. 18:00-19:00
zbiórka przy plenerowej siłowni o godz. 17:45
– zabierz ze sobą: luźne ubranie, wygodne buty, wodę do picia, coś przeciwko komarom, dobry humor

Warsztaty z improwizacji scenicznej dla dorosłych, 18+
12.08.2024, godz. 10:00-13:00 – I grupa
13.08.2024, godz. 17:00-20:00 – II grupa
Zajęcia bezpłatne. Zapisy od 15 lipca 2024 roku tylko telefonicznie (727 555 399) w godz. 9:00-15:00.
Od 24 lipca możliwość zapisów także osobiście w Informacji OCK. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Działający w OCK Oświęcimski Klub Fantastyki zaprasza na wakacyjne spotkania z grami planszowymi, fabularnymi, karcianymi i bitewnymi – w czasie zajęć będzie można nieodpłatnie skorzystać z klubowych zasobów gier. Wstęp wolny dla dorosłych i młodzieży w wieku 15+. Nowi uczestnicy zajęć proszeni są o wcześniejszy kontakt: pawel.lach@ock.org.pl/ Aktualny plan spotkań znajdować się będzie na stronie internetowej: www.kf-oswiecim.net

NASZE KINO – kino wakacyjne od 9 sierpnia w obniżonych cenach.

Wakacje z Oświęcimskim Centrum Kultury 2024 dofinansowano z „Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na terenie miasta Oświęcim na rok 2024”.

na plakacie collage z filmów cyklu
na plakacie collage z plakatów filmowych cyklu

Roman Stopa urodził się w 1960 roku w Czernichowie pod Krakowem, ale od czterdziestu lat związany jest z Oświęcimiem. Chociaż pierwszy aparat fotograficzny otrzymał w szkole podstawowej, to dopiero od dziesięciu lat wykorzystuje technikę fotografii dla twórczego kreowania rzeczywistości. Nie jest zawodowym fotografem, jednak świadomość środków artystycznych, którymi operuje z dużymi umiejętnościami, pozwala mu tworzyć obrazy intrygujące i fascynujące, nasycone emocjami i ważkim przekazem. Jego czarno-białe fotografie zatrzymują ludzi i miejsca, rejestrują to, co przemija, odchodzi, zarówno w doświadczeniu prywatnym, jak i uniwersalnym.

Fotografie ulic, cmentarzy, byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau układają się w cykle, które, chociaż powstały w oparciu o realną rzeczywistość, nie zawsze mają charakter obiektywnego dokumentu, dosłownego świadectwa wydarzeń, są raczej rejestracją osobistego doświadczania świata.

Prace z cyklu IMAGINACJE są efemerycznym zapisem spojrzeń, ulotnych chwil, szybko zmieniających się sytuacji, są nośnikiem informacji nie tylko o konkretnych obiektach, co raczej o współczesnym świecie, tempie zmian.

Autor nie boi się eksperymentowania, korzystania z przypadku, kontrastów totalnych i koncepcyjnych, gry świateł i cieni. Charakterystyczny dla jego czarno-białych prac efekt rozmycia i poruszenia jest wynikiem zastosowania długiego czasu naświetlenia. Kształty i formy dopełniają się, granice między tym, co rzeczywiste, a przypadkowe stają się niejasne, tworząc efektowne kompozycje o walorach plastycznych.

Roman Stopa swoje prace prezentuje od 2014 roku na wystawach indywidualnych i zbiorowych.

18 maja 2024 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywały się, pod patronatem Prezydenta Miasta OświęcimXXX Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję „Amor sprawił…”.

Jury w składzie:
Lidia Bogaczówna (aktorka)
Monika Jakowczuk (aktorka, pedagog, logopeda)
Joanna Kasperek-Szymonik (wokalistka, pedagog)
Michał Nowicki (aktor, reżyser)

po wysłuchaniu prezentacji konkursowych przyznało nagrody i wyróżnienia:

w kategorii poezji śpiewanej:

I nagroda
dla Karoliny Fryt – Andrychów

II nagroda
dla Dawida Mika – Tarnów

wyróżnienia
dla Moniki Szomko – Bytom
dla Wiesława Ciecieręgi – Bytom

w kategorii recytacji:

Nagroda Główna – Amor
dla Malwiny Bator – Lublin

I nagroda
dla Radosława Janika – Runowo

II nagroda
dla Igi Sienkiewicz – Brzeziny

III nagroda ex aequo
dla Małgorzaty Stopyry – Zabrze
dla Pawła Ogórkiewicza – Janków Pierwszy

wyróżnienia
dla Jadwigi Przybyło – Gliwice
dla Joanny Cholewy – Lublin
dla Agnieszki Sieczkowskiej – Bielsko-Biała
dla Barbary Skawińskiej – Tomaszów Mazowiecki
dla Elżbiety Jakóbczyk – Tomaszów Mazowiecki
dla Hanny Rams – Katowice
dla Ewy Paszek – Oświęcim
dla Dawida Mika – Tarnów
dla Tadeusza Kmiecika – Tychy

Amora Publiczności otrzymali

Radosław Janik – Runowo
Dawid Mik – Tarnów

XXX Ogólnopolskim Spotkaniom Recytatorów i Śpiewających Poezję „Amor sprawił…” towarzyszył koncert zespołu Plateau z gościnnym udziałem Krzysztofa Kiljańskiego pt. „Projekt Grechuta”.

25 maja 2024 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywał się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, X Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taki Taniec”.

Festiwal „Taki Taniec” – popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia – adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat – dla formacji i zespołów – dla różnych kategorii tanecznych: taniec towarzyski, hip-hop, disco dance i cheerleaders, show dance, teatr tańca, jazz i taniec współczesny. Podczas festiwalu ocenie podlegały: technika tańca, choreografia, wyraz artystyczny, dobór muzyki i strojów.

Fotorelacja z X Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Taki Taniec”.

Komisja Sędziowska w składzie:
Robert Chodara, Jacek Kremer, Sławomir Orawiec, Piotr Szczęśniak

przyznała nagrody i wyróżnienia w kategoriach:

hip-hop – dzieci

I miejsce
GRW Kids

Grawitacja Dance Academy, Oświęcim

II miejsce
Mini MDS

Michael Dance School, Niepołomice

III miejsce
Mini Galaxy

Stowarzyszenie Galaxy, Katowice

hip-hop – juniorzy

I miejsce
Potworaki

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Pyskowice

II miejsce
Mini K-Boom

Gminny Ośrodek Kultury, Suszec

III miejsce
Delete

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Strumień

wyróżnienie
Enter

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Strumień

wyróżnienie
Control

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Strumień

hip-hop – młodzież

I miejsce
K-Boom

Gminny Ośrodek Kultury, Suszec

II miejsce
Rox

Rox Dance Studio, Zakopane

III miejsce
Escape

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Strumień

wyróżnienie
Tańcówka Kings

Tańcówka Art Studio, Chorzów

disco dance, cheerleaders – dzieci

I miejsce
Graffiti Cheerleaders

Ever Active, Chorzów

II miejsce
Super Gimone

Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta”, Sosnowiec

III miejsce
Mini Shake

Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

disco dance, cheerleaders – juniorzy

I miejsce
Graffiti Cheerleaders

Ever Active, Chorzów

taniec towarzyski – dzieci

I miejsce
Oreo

Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

II miejsce
Energy Latino

Mo Dance Academy, Spytkowice

III miejsce
Twist

Mo Dance Academy, Spytkowice

wyróżnienie
Stars

Mo Dance Academy, Spytkowice

taniec towarzyski – juniorzy

I miejsce
Euphoria
Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

II miejsce
Elita Lejdis Junior

Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

III miejsce
Impuls

Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

wyróżnienie
Secrets

Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

taniec towarzyski – młodzież

I miejsce
Elita Lejdis

Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

II miejsce
Presto

Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

jazz, taniec współczesny – dzieci

I miejsce
Paradox Junior

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Pyskowice

II miejsce
Tańcówka Kids

Tańcówka Art Studio, Chorzów

III miejsce
Tańcówka Mini

Tańcówka Art Studio, Chorzów

wyróżnienie
Flexi Junior

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Bielsko-Biała

wyróżnienie
Tańczące Brzdące

Baza Na Krakowskiej, Bestwina

wyróżnienie
Mała Szkoła Baletowa

Prywatna Szkoła Baletowa, Bielsko-Biała

jazz, taniec współczesny – juniorzy

I miejsce
GRW Art. Junior

Grawitacja Dance Academy, Oświęcim

II miejsce
Tańcówka Junior

Tańcówka Art Studio, Chorzów

III miejsce
Perły Junior

Studio Tańca Releve, Cieszyn

wyróżnienie
Tańcówka Teens

Tańcówka Art Studio, Chorzów

jazz, taniec współczesny – młodzież

I miejsce
Reflex

Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik

II miejsce
Mikatan

Studio Tanecznik, Tarnów

III miejsce
Teatr Tańca Tańcówka

Tańcówka Art Studio, Chorzów

show dance – dzieci

I miejsce
Rebels

Osiedlowy Dom Kultury RSM Muza, Ruda Ślaska

II miejsce
Little Stars

Studio Tańca i Fitness Flex, Spytkowice

III miejsce
Grace

Szkoła Tańca Magic Dance, Chrzanów

show dance – juniorzy

I miejsce
Uśmiech

Centrum Młodzieży, Rzeszów

II miejsce
Beznazwy

Samorządowe Centrum Kultury, Mielec

III miejsce
Stokrotki 5

Dom Kultury Włókniarzy, Bielsko-Biała

wyróżnienie
Flex Mini Kids

Studio Tańca i Fitness Flex, Spytkowice

teatr tańca – juniorzy

I miejsce
Beznazwy II

Samorządowe Centrum Kultury, Mielec

II miejsce
Classica

Studio Baletowe Classica, Oświęcim

III miejsce
Alchemia

Stowarzyszenie Klub Sportowy All Dance, Bielsko-Biała

teatr tańca – młodzież

I miejsce
Sensdance

Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury, Rzeszów

II miejsce
Beznazwy

Samorządowe Centrum Kultury, Mielec

III miejsce
Foton

Stowarzyszenie Klub Sportowy All Dance, Bielsko-Biała

Grand Prix – Nagroda Prezydenta Miasta Oświęcim

Euphoria
Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

19 października 2024 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury będą odbywały się , pod patronatem Prezydenta Miasta OświęcimIX Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów organizowane przez Oświęcimskie Centrum Kultury i Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Organizacji spotkań przyświeca kilka celów, w tym: popularyzacja twórczości artystycznej jako atrakcyjnej formy aktywnego stylu życia, prezentacja dokonań twórczych, wymiana doświadczeń artystycznych, integracja twórczych grup seniorów oraz promocja miasta Oświęcim.

Uczestnicy zaprezentują się w kategoriach:
– kabaret,
– małe formy teatralne,
– zespoły wokalne,
– chóry,
– taniec.

Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2024r.

O zakwalifikowaniu zespołu decyduje kolejność zgłoszenia. Liczba zespołów biorących udział w przeglądzie jest ograniczona.

Brązowy liść
na plakacie kolędnicy z gwiazdą, nazwa konkursu

11 stycznia 2024 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywał się, pod patronatem Prezydenta Miasta OświęcimXVII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”.

Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” rozegrany został w kategorii solistów oraz zespołów w czterech grupach wiekowych: 7-9 lat10-13 lat14-16 lat17-19 lat.

Jury:
Bernadeta Stawowczyk-Zemanek – nauczyciel kształcenia słuchu, muzyk, dyrygent
Joanna Kasperek-Szymonik – wokalistka, pedagog wokalny
Jacek Furtak – muzyk

po wysłuchaniu prezentacji artystycznych przyznało nagrody i wyróżnienia:

grupa wiekowa 7-9 lat

  • soliści

I nagroda
Zuzanna Pieczonka

Rajsko

II nagroda
Kacper Łazik

Szkoła Podstawowa, Rajsko

III nagroda
Pola Kościółek

Zespół Szkolno-Przedszkolny, Opatowiec

wyróżnienie
Gabriela Bernaś

Szkoła Podstawowa, Rajsko

wyróżnienie
Hanna Kalińska

Chrzanów

wyróżnienie
Hanna Rączka

Gminny Ośrodek Kultury, Pawłowice

wyróżnienie
Ewelina Strządała

Bielsko-Biała

  • zespoły

I nagroda
Koło Artystyczno-Muzyczne Na Luzie

Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

II nagroda
Kolędnicy z Grojca

Szkoła Podstawowa, Grojec

wyróżnienie
Zespół Miniatura

Szkoła Podstawowa nr 21, Tychy

grupa wiekowa 10-13 lat

  • soliści

I nagroda
Laura Rumpel

Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Knurów

I nagroda
Damian Kornecki

Dwór Czeczów, Kraków

III nagroda
Oliwia Kramek

Szkoła Podstawowa nr 2, Chełm Śląski

III nagroda
Lena Pieczonka

Rajsko

wyróżnienie
Helena Kalińska

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Chrzanów

wyróżnienie
Nina Stypułkowska

Szkoła Podstawowa nr 3, Bieruń

wyróżnienie
Kaja Wawrzonkowska

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Tychy

wyróżnienie
Barbara Strządała

Miejski Dom Kultury, Bielsko-Biała

wyróżnienie
Mateusz Gros

Szkoła Podstawowa dla Chłopców Kuźnica, Katowice

wyróżnienie
Sandra Michalska
Szkoła Podstawowa, Malec

  • zespoły

wyróżnienie
Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Andrychów

Andrychów

grupa wiekowa 14-16 lat

  • soliści

I nagroda
Emilia Cichy

Oświęcim

I nagroda
Marta Anderwald

II Liceum Ogólnokształcące, Zabrze

II nagroda
Aleksandra Strządała

Miejski Dom Kultury, Bielsko-Biała

II nagroda
Antonina Stroka

Państwowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Pszczyna

III nagroda
Wojciech Kamieniarz

Centrum Edukacji Muzycznej, Cieszyn

wyróżnienie
Matylda Naglik

Malec

wyróżnienie
Kinga Krawczyk

Liceum Ogólnokształcące, Trzebinia

  • zespoły

wyróżnienie
Zespół Allegretto

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

grupa wiekowa 17-19 lat

  • soliści

I nagroda
Julia Mreńca

Porąbka

I nagroda
Wiktor Nykiel
Liceum Ogólnokształcące, Gilowice

wyróżnienie
Emilia Ryś

Pałac Młodzieży, Nowy Sącz

wyróżnienie
Miłosz Kot

Jawiszowice

  • zespoły

I nagroda
Grupa Musicalowa eM

Gminny Ośrodek Kultury, Pawłowice

wyróżnienie
Zespół z Branżowej Szkoły I st.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim




8.06.2024 r.
godz.12.00 Zakończenie roku akademickiego 2023/2024 Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego oraz wykład pt. „Wystrzałowo – rakietowo” prelegentów z Uniwersytetu Rozwoju w Katowicach
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

odbyło się:

11.05.2024 r.
godz. 10.00 „Oldschoolowe zabawy podwórkowe”(grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład Agnieszki Matejuk
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

11.05.2024 r.
godz.11.30 „Oldschoolowe zabawy podwórkowe”(grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład Agnieszki Matejuk
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

20.04.2024 r.
godz. 9.30 „Spotkanie ze zwierzakami”(grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład Marty Martuszewskiej
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

20.04.2024 r.
godz.10.30 „Spotkanie ze zwierzakami”(grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład Marty Martuszewskiej
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

9.03.2024 r.
godz.10.00 „Czas – czwarty wymiar”(grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład dr Bożeny Tyran
(Małopolska Uczelnia Państwowa, ul. Kolbego 8, budynek CI, sala CI 7)

9.03.2024 r.
godz.11.30 „Czas – czwarty wymiar”(grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład dr Bożeny Tyran
(Małopolska Uczelnia Państwowa, ul. Kolbego 8, budynek CI, sala CI 7)

10.02.2024 r.
godz.10.00 „Jak zostać ekspertem od pieniędzy?” (grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład dr Sylwii Kołakowskiej
(Małopolska Uczelnia Państwowa, ul. Kolbego 8, budynek CsH sala 3.02)

10.02.2024 r.
godz.11.30 „Jak zostać ekspertem od pieniędzy?” (grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład dr Sylwii Kołakowskiej
(Małopolska Uczelnia Państwowa, ul. Kolbego 8, budynek CsH sala 3.02)

13.01.2024
godz. 10:00 „Złudzenia i iluzje optyczne – kto nas oszukuje?” (grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład Patrycji Tarasek
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

13.01.2024
godz. 11:30 „Złudzenia i iluzje optyczne – kto nas oszukuje?” (grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład Patrycji Tarasek
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

9.12.2023
godz. 10:00 „Przyroda jako inspiracja i genialny wynalazca” (grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład Ewy M. Walewskiej
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

9.12.2023
godz. 11:30 „Przyroda jako inspiracja i genialny wynalazca” (grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład Ewy M. Walewskiej
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

4.11.2023
godz. 10:00 „ryzykFIZYK – niebezpieczne atomy” (grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład Przemka Gąsiorka z Fabryki Kreatywności w Kętach
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)
10.02.2024 r.
godz.10.00 „Jak zostać ekspertem od pieniędzy?” (grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład dr Sylwii Kołakowskiej
(Małopolska Uczelnia Państwowa, ul. Kolbego 8, budynek CsH sala 3.02)

10.02.2024 r.
godz.11.30 „Jak zostać ekspertem od pieniędzy?” (grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład dr Sylwii Kołakowskiej
(Małopolska Uczelnia Państwowa, ul. Kolbego 8, budynek CsH sala 3.02)

13.01.2024
godz. 10:00 „Złudzenia i iluzje optyczne – kto nas oszukuje?” (grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład Patrycji Tarasek
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

13.01.2024
godz. 11:30 „Złudzenia i iluzje optyczne – kto nas oszukuje?” (grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład Patrycji Tarasek
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

9.12.2023
godz. 10:00 „Przyroda jako inspiracja i genialny wynalazca” (grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład Ewy M. Walewskiej
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

9.12.2023
godz. 11:30 „Przyroda jako inspiracja i genialny wynalazca” (grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład Ewy M. Walewskiej
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

4.11.2023
godz. 10:00 „ryzykFIZYK – niebezpieczne atomy” (grupa wiekowa 9-12 lat)
wykład Przemka Gąsiorka z Fabryki Kreatywności w Kętach
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

4.11.2023
godz. 11:30 „ryzykFIZYK – niebezpieczne atomy” (grupa wiekowa 6-8 lat)
wykład Przemka Gąsiorka z Fabryki Kreatywności w Kętach 
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

7.10.2023
godz. 11:00 Inauguracja roku akademickiego 2023/2024
„Wynalazki, które zmieniły świat – przypadki czy celowe działanie?”
wykład dr Bożeny Tyran

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82