Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
MENU...
napis kochać człowieka i fragment kliszy

XVII Konkurs Hej kolęda, kolęda 2024

na plakacie kolędnicy z gwiazdą, nazwa konkursu

11 stycznia 2024 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywał się, pod patronatem Prezydenta Miasta OświęcimXVII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”.

Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” rozegrany został w kategorii solistów oraz zespołów w czterech grupach wiekowych: 7-9 lat10-13 lat14-16 lat17-19 lat.

Jury:
Bernadeta Stawowczyk-Zemanek – nauczyciel kształcenia słuchu, muzyk, dyrygent
Joanna Kasperek-Szymonik – wokalistka, pedagog wokalny
Jacek Furtak – muzyk

po wysłuchaniu prezentacji artystycznych przyznało nagrody i wyróżnienia:

grupa wiekowa 7-9 lat

  • soliści

I nagroda
Zuzanna Pieczonka

Rajsko

II nagroda
Kacper Łazik

Szkoła Podstawowa, Rajsko

III nagroda
Pola Kościółek

Zespół Szkolno-Przedszkolny, Opatowiec

wyróżnienie
Gabriela Bernaś

Szkoła Podstawowa, Rajsko

wyróżnienie
Hanna Kalińska

Chrzanów

wyróżnienie
Hanna Rączka

Gminny Ośrodek Kultury, Pawłowice

wyróżnienie
Ewelina Strządała

Bielsko-Biała

  • zespoły

I nagroda
Koło Artystyczno-Muzyczne Na Luzie

Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

II nagroda
Kolędnicy z Grojca

Szkoła Podstawowa, Grojec

wyróżnienie
Zespół Miniatura

Szkoła Podstawowa nr 21, Tychy

grupa wiekowa 10-13 lat

  • soliści

I nagroda
Laura Rumpel

Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Knurów

I nagroda
Damian Kornecki

Dwór Czeczów, Kraków

III nagroda
Oliwia Kramek

Szkoła Podstawowa nr 2, Chełm Śląski

III nagroda
Lena Pieczonka

Rajsko

wyróżnienie
Helena Kalińska

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Chrzanów

wyróżnienie
Nina Stypułkowska

Szkoła Podstawowa nr 3, Bieruń

wyróżnienie
Kaja Wawrzonkowska

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Tychy

wyróżnienie
Barbara Strządała

Miejski Dom Kultury, Bielsko-Biała

wyróżnienie
Mateusz Gros

Szkoła Podstawowa dla Chłopców Kuźnica, Katowice

wyróżnienie
Sandra Michalska
Szkoła Podstawowa, Malec

  • zespoły

wyróżnienie
Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Andrychów

Andrychów

grupa wiekowa 14-16 lat

  • soliści

I nagroda
Emilia Cichy

Oświęcim

I nagroda
Marta Anderwald

II Liceum Ogólnokształcące, Zabrze

II nagroda
Aleksandra Strządała

Miejski Dom Kultury, Bielsko-Biała

II nagroda
Antonina Stroka

Państwowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Pszczyna

III nagroda
Wojciech Kamieniarz

Centrum Edukacji Muzycznej, Cieszyn

wyróżnienie
Matylda Naglik

Malec

wyróżnienie
Kinga Krawczyk

Liceum Ogólnokształcące, Trzebinia

  • zespoły

wyróżnienie
Zespół Allegretto

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Mikołów

grupa wiekowa 17-19 lat

  • soliści

I nagroda
Julia Mreńca

Porąbka

I nagroda
Wiktor Nykiel
Liceum Ogólnokształcące, Gilowice

wyróżnienie
Emilia Ryś

Pałac Młodzieży, Nowy Sącz

wyróżnienie
Miłosz Kot

Jawiszowice

  • zespoły

I nagroda
Grupa Musicalowa eM

Gminny Ośrodek Kultury, Pawłowice

wyróżnienie
Zespół z Branżowej Szkoły I st.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim


32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82