Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
MENU...
napis kochać człowieka i fragment kliszy

XXVII Moje marzenia 2023

W dniach od 1 do 20 czerwca 2023 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa XXVII Konkursu Plastycznego „Moje marzenia”.

Konkursadresowany jest do uczestników w wieku 5-13 lat mieszkających lub uczących się na terenie powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Komisja oceniająca w składzie:

  • Agnieszka Kobielusz
  • Oliwia Musiał
  • Magdalena Prochowska

przyznała wyróżnienia:

dzieci w wieku przedszkolnym

  • wyróżnienia I stopnia

Alan Mrugała – Przedszkole, Graboszyce
Pola Kizierowska (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Joanna Gabryś – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

  • wyróżnienia II stopnia

Marianna Struczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Olimpia Wyrobiec – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Ola Sobas – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

  • wyróżnienia III stopnia

Anita Babińska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Chowaniec – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

uczniowie klas I-III

  • wyróżnienia I stopnia

Lena Marek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Oliwier Bartyzel – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Iga Walkowicz – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Amelia Włoszek (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

  • wyróżnienia II stopnia

Mieszko Sagan – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Weronika Waliczek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Agata Gabryś – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Amelia Łąka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gaja Lorek – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

  • wyróżnienia III stopnia

Laura Barletta – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Kaczmarek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Wołowiec – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Wranc – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

uczniowie klas IV-VI

  • wyróżnienia I stopnia

Amadeusz Bęgziak – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Helena Drzyżdżyk – laboratorium Sztuki, Oświęcim
Hanna Płonka – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Marcelina Ordecka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Szymon Kubik – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

  • wyróżnienia II stopnia

Szymon Bies – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Agata Krawczyk – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Oliwia Plita – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Emilia Mieszczak – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

  • wyróżnienia III stopnia

Michał Zajas – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Cybul – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Hanna Dudka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Noemi Jakubiec – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim

  • Autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej wystawie

Emilia Stanclik – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Wiktor Andryszczak – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Pola Balcerek – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Maja Hutyra – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Anna Mleczek – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Błażej Sworzeń – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Dominik Mucha – Przedszkole, Graboszyce
Filip Szczygieł – Przedszkole, Graboszyce
Maja Piekło – Szkoła Podstawowa, Grojec
Maja Luranc – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Michał Urbiński – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Nina Banasiak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Karolina Gwizdoń – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Nikola Hanuszek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Leon Lis – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Wołowiec – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Halina Żogała – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zofia Pieszko – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Dawid Migdał – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim

Plakat konkursowy. Na niebieskim tle tytuł: "Moje Marzenia". W lewym dolnym rogu lustro w złotej oprawie, w prawym kaseta magnetofonowa i strona z książki.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82