Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
MENU...

XIII Konkurs Plastyczny Lubię smoki 2023

W dniach od 1 do 20 czerwca 2023 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XIII Konkursu Plastycznego „Lubię smoki”.

Konkurs adresowany jest do uczestników w wieku 10-19 lat mieszkających lub uczących się na terenie powiatu oświęcimskiego i służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży.

Plakat XIII Kunkursu Plastycznego Lubię smoki 2023

Komisja oceniająca w składzie:

przyznała nagrody i wyróżnienia:

prace malarskie i rysunkowe

Pola Łuczak – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Weronika Szojda – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Pinazza – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

– grupa wiekowa 10-12 lat

Wiktor Suwaj – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Natalia Morydz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Sobczuk – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Lena Kolber – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

Denis Krawczyk – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Aleksandra Chrapczyńska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kalina Szatyńska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lisa Savchuk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Milan Stojanov – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gabriela Szpindor – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Dominik Bębenek – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Nikola Banach – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim

– grupa wiekowa 13-16 lat

Alicja Kucewicz – Szkoła Podstawowa nr 2, Kęty
Kalina Smrek  – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Wąsik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Angelika Bocheńska – Szkoła Podstawowa, Rajsko

Milena Maca – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Mąsior – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Weronika Szojda – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Joanna Janik – Szkoła Podstawowa, Rajsko

– grupa wiekowa 17-19 lat

Marta Brzęk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mateusz Chudy – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kovacs – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

Katarzyna Kamyk – Oświęcim
Wiktoria Czyżycka – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Jakub Konarzewski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Kacper Nabolski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Wojciech Mikołajko – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim

prace przestrzenne

Gabriela Grubka – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Amelia Gajdemska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Marcin Wróbel – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Urszula Majkut – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Mateusz Neczek – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Spiesz – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

Magdalena Gałgan – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kamil Michalski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Aleksandra Łasak – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim

Aleksander Elżbieciak – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Antonina Dziedzic – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Bartłomiej Chwierut – Szkoła Podstawowa nr 2, Kęty
Leila Drabek – Szkoła Podstawowa nr 2, Kęty
Zofia Smaza – Szkoła Podstawowa nr 2, Kęty
Nadia Walus – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Borys Adamczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lidia Berny – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Sara Pauga – Młodzieżowy Dom  Kultury, Oświęcim
Anastasiia Zober – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Stanisława Ciupka – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Magdalena Czuwaj-Burza – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Hanna Dudka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Weronika Iwanenko – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Antoni Janosz – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Dawid Błażyk – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Natalia Stachura – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Amelia Piekarczyk – Szkoła Podstawowa, Rajsko
Aleksander Biel – Szkoła Podstawowa, Zaborze

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82