Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Dziękuję i przepraszam – otwarcie wystawy malarstwa Adama Borkowskiego

30 maja @ 18:00 19:30

30 maja 2025 roku o godzinie 18:00 w galerii „Tyle światów” Oświęcimskiego Centrum Kultury zostanie otwarta wystawa malarstwa Adama Borkowskiego pt. „Dziękuję i przepraszam”.

Wystawa prezentowana będzie do 25 czerwca 2025 roku.

Adam Borkowski urodził się w 1968 roku w Oświęcimiu.

Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej (1988) oraz Wydział Grafiki w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (1994).

Zajmuje się grafiką projektową oraz malarstwem .

Prace malarskie prezentował w 2013 roku na indywidualnej wystawie w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie oraz w galerii Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej.

Uczestniczył w wystawach zbiorowych w Oświęcimskim Centrum Kultury w latach 2022 i 2023.

Pisze wiersze, by wyrazić słowami to, czego nie potrafi namalować.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82